Waarom wil je nog dat hij iets zegt? Probeer echt niet wanhopig te lijken, hou de eer aan jezelf!quote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:06 schreef Ikke001 het volgende:
Ja tuurlijk, maar is wel enige plaats waar ik hem nog kan spreken..
Hij wil me niet zien en als we ergens samen zijn dan negeert hij me gewoon...
Vind ik ook hoor, MSN is vreselijk slecht, maar is enige manier om hem iets te doen zeggen..
Je klinkt echter als iemand van 14quote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:07 schreef Ikke001 het volgende:
Ohja, ben gewoon beroerd, kweet et, ben trouwens 19 zenne en hij 22...
Maar als dat nu de enige plaats is waar hij blijkbaar nog iets wil zeggen, wat kan ik dan doen, als ik vraag om eens af te spreken wil hij nooit...
dan heeft het toch ook geen zin om op msn te gaanquote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:06 schreef Ikke001 het volgende:
Ja tuurlijk, maar is wel enige plaats waar ik hem nog kan spreken..
Hij wil me niet zien en als we ergens samen zijn dan negeert hij me gewoon...
Ga lekker naar buiten en spreek met een vriendin af om je gedachten even op iets anders te zettenquote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:10 schreef Ikke001 het volgende:
Je, tzit gewoon echt niet goed hoor even. Kmis em en voel me beroerd... Probeer me niet zo te voelen, maar zo simpel als een knopje omdraaien is dat niet.
Waarschijnlijk vertrouwde hij erop dat je zo iets niet zou doen?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:59 schreef Ikke001 het volgende:
En was idd fout van me, om een knuffel te aanvaarden, dat besef ik nu, maar mijn (toen) huidige vriend zei dat hij alles 200% vertrouwde. (maar tss zeggen en zo zijn, ligt blijkbaar een wereld van verschil)
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 12:43 schreef MouseOver het volgende:
Als ik zo lees hoe jullie relatie in elkaar zat vind ik het ook niet echt tof dat je je maar door die ex laat knuffelen "omdat je het nodig had". Als hij in een geile bui z'n leuter in een andere meid gestoken had omdat jij geen zin had en hij "het nodig had" waren de rapen ook gaar geweest.
Maargoed, dat terzijde. Ga naar buiten, ga verliefd worden, ga blij worden. Zo te zien wordt je met iemand anders veel gelukkiger, maar je moet even afstand nemen om dat zelf ook te kunnen zien.
Als er al eventuele lijmpogingen zouden komen dan gaat daar toch wel een paar weken overheen voordat die een serieuze kans maken.
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 10:53 schreef Lucille het volgende:
Samenvatting:
1) Je relatie is niks
2) Je maakt het uit
3) Hij heeft er ook geen zin meer in
4) Je mist hem
Peptalk:
1) Het is uit, overje mag best lekker uithuilen, balen en schelden
2) Move on.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |