als je de tijd die je er aan kwijt bent om hem op de weg te houden mee rekent is lopen sneller denk ik.quote:Ik wil ook in een DS rijden
Hier spreekt een ervaringsdeskunige? Daarbij komt dat de meeste DS-rijders niet als doelstelling hebben om sneller, goedkoper of praktischer te rijden dan een modernere auto. Een DS rijden is een belevenis op zich, net zo als een GS, CX, 2cv, SM, enz...enz..quote:Op woensdag 6 april 2005 22:55 schreef mrBrown het volgende:
[..]
als je de tijd die je er aan kwijt bent om hem op de weg te houden mee rekent is lopen sneller denk ik.
Och het moderne spul vind ik ook niets op de C4 na maar dat is geen hydropneumaat dus die moet ik niet.quote:Op donderdag 7 april 2005 02:35 schreef StefanP het volgende:
Hmm ik vind Citroën een van de fabrikanten die de lelijkste auto's maakt, sorry
Zowel de oude als de nieuwe modellen kunnen me niet bekoren. Ik heb een weekend noodgwongen in de nieuwe C2 gereden, maar de stoelen waren ellendig, de stof was irritant (continu ZAP als ik uitstap en het frame aanraak), de semi-automaatbak was triest en de motor wou ook voor geen meter. Oh hij was ook lelijk van buiten
Het hele design-idee van de recentere modellen is gewoon niet mijn smaak waarschijnlijk.
black beautyquote:Op zaterdag 9 april 2005 18:41 schreef Tr0ublegum het volgende:
[afbeelding]
@fulcrum : in deze ga ik binnenkort weer rondtuffen![]()
bouncen?quote:Op zondag 10 april 2005 22:50 schreef Geqxon het volgende:
Kun je zo een CX ombouwen zodat hij helemaal gaat bouncen ipv. een beejte oplift?
En deze black beauty roeleert ook:
[afbeelding]
Ik zat maar te grappen, ik duide een beetje op deze negerbakken:quote:Op maandag 11 april 2005 22:00 schreef Alcyone het volgende:
[..]
bouncen?
Ik weet dat als je met een BX in de hoogste stand over een drempel heen raust, het ding gaat vliege
quote:Op zaterdag 9 april 2005 18:41 schreef Tr0ublegum het volgende:
[afbeelding]
@fulcrum : in deze ga ik binnenkort weer rondtuffen![]()
Ik snap je even niet. Heb je het nu over een Citroën? In de hoogste stand heeft die namelijk alleen vering van de banden, de rest geeft niets mee.quote:Op zondag 17 april 2005 00:48 schreef 2cv het volgende:
Lijkt me op zich wel grappig ja. Het probleem os alleen dat de vering op zich vrij zacht is waardor je meer de vering indrukt dan je auto lanceert. En ik vraag me af hoe snel en waar het eerste metaal gaat scheuren of verbuigt tot een wokkel ...
Bijzondere is niet echt de 4wielaandrijving, maar des te meer het model: 4TCquote:Op zondag 17 april 2005 22:00 schreef zerotolerance het volgende:
De BX 4x4:
http://www.marktplaza.nl/(...)x4-200-PK-897762.php
Vreemd. Van de Xantia vond ik het logisch vanwege de hydropneumatische vering. De C4 heeft van die vervloekte schroefveren.quote:Op dinsdag 19 april 2005 14:08 schreef minkuukel het volgende:
Belangrijk nieuws.![]()
De Citroen C4 is door de ANWB uitgeroepen tot trekauto van het jaar 2005.![]()
In de hoogste stand jaquote:Op zondag 17 april 2005 21:19 schreef Alcyone het volgende:
[..]
Ik snap je even niet. Heb je het nu over een Citroën? In de hoogste stand heeft die namelijk alleen vering van de banden, de rest geeft niets mee.
Niet echt. In de laagste stand rij je alleen maar je subframe en je bodem aan gort. Lijkt me een rottig einde.quote:Op dinsdag 19 april 2005 20:38 schreef 2cv het volgende:
[..]
In de hoogste stand jaJe zal, om te 'lanceren' eerst naar de laagste stand moeten.
Een Cit in de hoogste stand heeft nog bar weinig aan z'n veerbollen, dat komt door de hoek die de draagarmen maken ten opzichte van de scharnierpunten. Druk maar eens met je onderarm horizontaal je vingertoppen op de rand van de tafel omlaag. Doe nu hetzelfde met maar dan met je onderarm omhoog, onder een hoek van 60 graden. Gaat niet echt makkelijk meer zoals je merkt.quote:Op dinsdag 19 april 2005 21:05 schreef 2cv het volgende:
Okee, misschien niet de laagste stand, mar als je vanuit de rij-stand omhoog schiet (heb je een flinke pomp voor nodig!) om je Cit met de voetjes van de vloer te lanceren, drukt het gas in de veerbollen samen. Pas daarna gaat ja Cit omhoog, maar dan is alle energie al gebruikt om het gas samen te persen (bolletjes zullen lekker warm worden).
Dat zeg ik, iemand heeft het gedaan met een BX.quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:20 schreef 2cv het volgende:
Hmz ... Desondanks zie ik nog niet zo snel een springende Cit. Anders zou het vast al eens gedaan zijn.
Ik denk dat ze niet naar de onbekende auto's hebben gekeken. Ik zag vanmiddag in de Veronica-gids een gedrocht ...quote:Op zondag 24 april 2005 19:28 schreef patje74 het volgende:
Dat zelfde dagblad heeft ook een zgn lelijkste auto verkiezing op zijn site staan.
klik hier
In de cat. <1980 staat NB de Ami 6 op nr 4! Ook komen de BMW Isetta, de Trabi, Reno 4 en de 2cv in de lijst voor.
in de cat 1980>1990 staat de Axel op 1, gevolgd door de Lada Niva (de mooiste Lada ooit! imo)
Dit zijn allemaal auto's die ik toch behoorlijk kan waarderen, ik kan in ieder geval veel lelijkere modellen bedenken.
Heeft Eindhoven geen smaak???
Pics ? Info ?quote:Op zondag 24 april 2005 23:09 schreef Alcyone het volgende:
[..]
Dat zeg ik, iemand heeft het gedaan met een BX.
Tip! Haal een ander merkquote:Op zondag 17 april 2005 09:51 schreef pAin het volgende:
[..]!!!!!
Helaas staat mijn Citroen een beetje stil, omdat ik nu een auto van de zaak heb, helaas geen citroen. Ik ben woensdag wel naar de C4 wezen kijken (aangezien ik binnenkort een nieuwe auto mag uitzoeken) en die vind ik dus echt geweldig. Zal waarschijnlijk de Berline VTR+ (met Navidrive systeem) of de Berline Exclusive worden (met meedraaiende Xenon verlichting
). Helaas mag de Coupé niet
.
Tip: post hier niet.quote:
Neejquote:
De hydropneumatische veringquote:Op dinsdag 3 mei 2005 23:29 schreef pAin het volgende:
[..]
Neej.
Citroen
. Vandaag toch maar weer eventjes mn Saxotje gestapt...... Dat bochtenwerk
, dat naaimachinegeluid bij hoge toeren
, elke keer als je er naar kijkt hem nog mooier vinden
, de harde stoelen waarvan je rugpijn hebt na een ritje van 120 kilometer
, de geluidsinstallie die er in zit
.
Oftewel:!
Alsof wij ermee zitten dat jij VW goed vindtquote:Op woensdag 4 mei 2005 09:11 schreef TGT het volgende:
[..]
Doe t lekker toch.. Enne om nog ff wat mooie reacties uit te lokken: VW![]()
Dammit man zo'n reactie zoek ik nietquote:Op woensdag 4 mei 2005 09:39 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
Alsof wij ermee zitten dat jij VW goed vindt![]()
Zet een BX in de hoogste stand en raus met 50 over een drempel. Hoe moeilijk kan dat zijn? Ik ga het met mijn Digit niet voordoen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 18:08 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik denk dat ze niet naar de onbekende auto's hebben gekeken. Ik zag vanmiddag in de Veronica-gids een gedrocht ...
[..]
Pics ? Info ?
Ik heb er zelf eentjequote:Op woensdag 4 mei 2005 22:28 schreef dadra het volgende:
Rijdt er iemand saxo 1.4i vts?
Ben namelijk benieuwd naar de rij-eigenschappen ivm eventuele aankoop
Cool, dus ook eentje van het laadste modelquote:Op donderdag 5 mei 2005 13:38 schreef dadra het volgende:
Ik ga morgen proefrijden in een 2001 model (met airco)
Ben benieuwd. Ik heb eigenlijk gekozen voor deze auto vanwegen de zuinigheid(benzine), lage wegenbelasting en goedkope verzekering...........en vanwege (wat ik gelezen en gehoord heb) de prima wegligging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |