Ik ben bang dat de boete vele malen hoger is dan de 1100 die je te horen hebt gekregen. Een oud collega van mij reed 78 km te hard met zijn motor (ook op een dijkje) en kreeg 900 euro boete daarvoor. Jij reed veel en veel harder en zal dus wel een veel hogere boete krijgen ben ik bang.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:53 schreef Schwarzwalder het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik krijg deze week mn motor en rijbewijs terug!!!!!!!!!!!!! moet wel over een paar weken voor de rechter verschijnen waar ze de boete gaan bepalen maar ik kan in elk geval weer rijden binnenkort!
Moraalridder #529583295 ?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:55 schreef Falco het volgende:
Je kan beter op je snelheid letten, idioot.
wat dacht je van gewoon normaal doen op de openbare weg ?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:53 schreef Schwarzwalder het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik krijg deze week mn motor en rijbewijs terug!!!!!!!!!!!!! moet wel over een paar weken voor de rechter verschijnen waar ze de boete gaan bepalen maar ik kan in elk geval weer rijden binnenkort!ik ga nu wat beter op de struikrovers letten denk ik
het is eigenlijk helemaal niet meer leuk om in nederland te rijden vind ik, te gevaarlijk voor je portmonnee en rijbewijsje, ik ga maar naar een plaats dicht bij de duitse grens verhuizen denk ik LOL
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 20:24 schreef Lithion het volgende:
Ik had je van je kutbrommertje afgereden.
quote:Eigenlijk best zielig dat je je motor kwijt bent, waar moet je nu je kleine lul mee compenseren?
Ik vind 268 km p/h rijden op een lege snelweg vele malen gewoner dan in de spits rijden in een koekblik en dan met van alles bezig zijn behalve met het verkeerquote:Op dinsdag 29 maart 2005 20:20 schreef buzzer het volgende:
[..]
wat dacht je van gewoon normaal doen op de openbare weg ?
nog veel beter....
Grote bek op het forum hebben is makkelijk hequote:Op dinsdag 29 maart 2005 20:24 schreef Lithion het volgende:
Ik had je van je kutbrommertje afgereden.
Eigenlijk best zielig dat je je motor kwijt bent, waar moet je nu je kleine lul mee compenseren?
Nu hopen dat je van die rechter alsnog een rijverbod krijgt.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:53 schreef Schwarzwalder het volgende:
ik krijg deze week mn motor en rijbewijs terug!!!!!!!!!!!!!
Dan krijgt ie ook echt eerst van de officier van justitie zn rijbewijs terugquote:Op dinsdag 29 maart 2005 21:08 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Nu hopen dat je van die rechter alsnog een rijverbod krijgt.
schaamteloos gejatte textquote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:00 schreef Rietvaerder het volgende:
Trouwens.... zolang de overheid methadon verstrekt aan verslaafden om hun behoeften te bevredigen, mogen wij ook wel onze behoefte bevredigen vind ik
Eigen STOMME DOMME schuld! Wegpiraten zoals zoals jij moeten ze opsluiten. Ik hoop dat je je rijbewijs en motortje NEVER NOOIT meer terug krijgt.quote:lekker dannn
Dacht vandaag lekker stukje rijden op de motor, reed ik dus ergens een Zeeland op zo'n godsverlaten dijk, geen zijweggetjes en bijna geen verkeer. Dus ik trek het gas effe open.... word ik later aangehouden. "Wij hebben u geklokt op 268km/h waar 100 is toegestaan"
Goed, nu ben ik dus mn motor + rijbewijs kwijt... binnenkort voor de rechter verschijnen, maar ik kon rekenen op een boete van rond de 1100 euro als het mn 1e keer was
oeh, een koekblikker met een grote bekquote:Op dinsdag 29 maart 2005 20:24 schreef Lithion het volgende:
Ik had je van je kutbrommertje afgereden.
Eigenlijk best zielig dat je je motor kwijt bent, waar moet je nu je kleine lul mee compenseren?
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 21:17 schreef Erick1985 het volgende:
[..]
Eigen STOMME DOMME schuld! Wegpiraten zoals zoals jij moeten ze opsluiten. Ik hoop dat je je rijbewijs en motortje NEVER NOOIT meer terug krijgt.
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 21:17 schreef super_honda het volgende:
[..]
oeh, een koekblikker met een grote bek![]()
wedden dat je gauw je raampje dicht draait, de deuren op slot doet en er snel vandoor gaat als een motorrijder van zijn motor afstapt om jou eens flink de waarheid te zeggen nadat je zo flink had zitten bumperkleven/snijden/toeteren!
kneus![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |