Moet je modje vragenquote:Op zaterdag 26 maart 2005 21:54 schreef DeTinux het volgende:
Kan iemand dat please veranderen naar #4?
Wat ben je scherp vandaagquote:Op zaterdag 26 maart 2005 21:50 schreef Andoire het volgende:
Mee eens!
En dat is toch best een compliment..
heheh, jaaaa, laat mijnquote:
Mijn dank is groot. Kun je die 'kut ik kan niet tellen' ook ff weghalen? Ik bedoel, als je niet tot 100 kan tellen à la, maar tot 4 is wel heel triest...quote:
OOOH BEDANKT!!!! IK GA HET VAN DIE ANDEREN AFKIJKEN!!!! WELKE LOOSERS HEBBEN HEM AL AF behalve Damia en Annemarie (dat is overigens een gokje, maar ik durf er een biertje om te verwedden dat zij hem al hebben ingeleverdquote:Op zaterdag 26 maart 2005 21:57 schreef Andoire het volgende:
[..]
heheh, jaaaa, laat mijnmaar weg hoor.... sluw hoor
![]()
Maar waarom vind het het raar dat ik mn analyse al af heb?
3 mensen hebben m al ingeleverd... hoe denk je dat ik die van mij gemaakt heb![]()
gokje= verkeerd, alleen annemarie en die'justin-timberlake-jongenquote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:01 schreef DeTinux het volgende:
[..]
OOOH BEDANKT!!!! IK GA HET VAN DIE ANDEREN AFKIJKEN!!!! WELKE LOOSERS HEBBEN HEM AL AF behalve Damia en Annemarie (dat is overigens een gokje, maar ik durf er een biertje om te verwedden dat zij hem al hebben ingeleverd)
Ik heb nog wel een verhaal over 'social justice' maar dat leent zich niet voor een openbaar forum. Vertel ik in de pauze volgende week vrijdag wel. t Gaat over vriend Joep en ik vind het ronduit choquerend.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:02 schreef gimme.shelter het volgende:
De Tinux, wat een vreselijke man was dat die geschiedenisleraar van je zeg!! Doet me terug denken aan het volgende: ik had in 2002 (leuk provoceren) samen met mijn kamergenoot Marc Hendrikse (wij geven samen het vak handelsrecht) een poster van Fotuyn voor het raam gehangen, goed zichtbaar op de binnenplaats. je wil niet weten hoe snel de portiers (die zijn normaal niet vooruit te branden!) boven kwamen om verhaal te halen!
En vorige week nog; tijdens de afdelinsgvergadering, wilde zo'n stomme oude graftak dat we namens privaatrecht een petitie of zo naar ik wet niet wie zouden sturen "tegen de aantasting van de rechtstaat door de regering". Nou vraag ik je, ik was zo kwaad!! Die Hesselink (krijg je straks bij contractenrecht in perspectief) is ook zo'n erge. Lukt altijd maar over "social justice", maar hij heeft ceht nog nooit iemand bij de rechtswinkel geholpen. Dat vakje is zijn hobby: "alles is politike, bla, bla'. Hij is wel hoogleraar, maar loopt altijd in zo'n fijne trui..brrr!!
Nee hoor, hij vindt zichzelf ook heel geweldig.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:05 schreef VeX- het volgende:
Hm, ik moet morgen maar eens beginnen met Europese Rechtsgeschiedenis. De afgelopen 2 dagen heb ik me niet zover kunnen brengen om me echt actief in te zetten. En ben ik dan de enige die Ruud van Nifterink een prima vent vind?![]()
Bedoel je die Django? Die werd steeds bozer tijdens conflictbeslechting, vooral toen ik me afvroeg waarom ze bijzonder onderwijs financieren, want dat is voor mensen die te dom zijn om in te zien dat nihilisme of atheïsme de enige goede leer is. Dat was echt mooi om te zien. En naast hem zit ook al zo'n helder licht.quote:
Jaa, hij is blij met zichzelf!!!quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:10 schreef DeTinux het volgende:
[..]
Nee hoor, hij vindt zichzelf ook heel geweldig.
Ah boomknuffelaer dus.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:13 schreef gimme.shelter het volgende:
[..]
Jaa, hij is blij met zichzelf!!!
Enne.die Hessleink heeft niet alleen zo'n gesellie trui, maar ook van die boswachtersschoenen. Marc en ik noemen hem altijd "die boswachter". Maarre..ik geloof dat ie ons ook niet zo aardig vindt!! Nou ja....![]()
soms geneest het vanzelf, bij anderen is het terminaal.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:17 schreef Pool het volgende:
Hee, ik ben nog niet weg! Links bashen doen jullie komende week maar, zodat ik er niet op hoef te reageren.![]()
Kim il Sung II doet zijn invloed op de nederlandse politiek gelden? links s? wat is dat voor een schandalig gedoe.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:31 schreef gimme.shelter het volgende:
Yep!! Grappige site ook.
Maar oke, we drijven af van het topic geloof ik! Tinux, we begrijpen elkaar iig!!
Nou maar weer verder over de perikelen op de Poort. Alhoewel hebben jullie het bericht op de frontpage gelezen..binnenkort mag roddelen over je collegaas in je vrije tijd ook niet meer. Dan kan je ontslagen worden...oooh wat maak ik dan veel mensjes op de Poort blij!!
Het kan alleen onder geen enkele voorwaarde hier, dus u mag wachten tot volgende week vrijdag.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:35 schreef gimme.shelter het volgende:
Ben benieuwd!! ben toch al zo gek op die Joep (alleen die naam al!!)
Je moet eigenlijk sowieso opletten met de begrippen links en rechts, aangezien je er allerlei tegenstellingen onder kunt laten vallen: conservatief - progressief, liberalisme - socialisme, militaristisch - pacifistisch, etcetera. Hitler links noemen vind ik dan ook wat kort door de bocht. Franco zou je zelfs beledigen door hem links te noemen, aangezien hij drie jaar een bloedige oorlog tegen de communisten heeft gevochten.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:26 schreef DeTinux het volgende:
hm, sommigen zijn links uit onwetendheid, anderen niet. vergeet niet dat hitler, stalin, franco, tito en paul rosenmöller allemaal links waren, nee ik draaf door. hoewel dit artikel wel interessante elementen heeft, niet?
Ja halloquote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:41 schreef DeTinux het volgende:
[..]
Het kan alleen onder geen enkele voorwaarde hier, dus u mag wachten tot volgende week vrijdag.
zit je op msn?quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:43 schreef Andoire het volgende:
[..]
Ja hallonou moet je t vertellen ook
![]()
Uiteraard, ik ben zelf vooral liberal en redeneer altijd vanuit het principe dat je anderen niet kan dwingen. eigenlijk: dat anderen mij niet kunnen dwingen en daarom voel ik mij het meest passen bij de VVD. Maar met zoveel stromingen zijn links en rechts vrijwel altijd gechargeerde termen.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:42 schreef Pool het volgende:
[..]
Je moet eigenlijk sowieso opletten met de begrippen links en rechts, aangezien je er allerlei tegenstellingen onder kunt laten vallen: conservatief - progressief, liberalisme - socialisme, militaristisch - pacifistisch, etcetera.
Je neemt m in ieder geval serieusquote:[...] en Wilders absoluut niet.
Anyway, ik ben dus al tien minuten off nu. Veel plezier in Barcelona, prettige Pasen en welterusten.quote:Als ik al die mensen hoor roepen om een hardere aanpak, dan denk ik: nee, juist niet! Zachter!
Dank je! Jij ook welterusten, maar zo te zien ben je inmiddels al offline.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 22:50 schreef DeTinux het volgende:
[..]
Uiteraard, ik ben zelf vooral liberal en redeneer altijd vanuit het principe dat je anderen niet kan dwingen. eigenlijk: dat anderen mij niet kunnen dwingen en daarom voel ik mij het meest passen bij de VVD. Maar met zoveel stromingen zijn links en rechts vrijwel altijd gechargeerde termen.
[..]
Je neemt m in ieder geval serieusDe grappigste blijft Job Cohen:
[..]
Anyway, ik ben dus al tien minuten off nu. Veel plezier in Barcelona, prettige Pasen en welterusten.
Kloptquote:Op zaterdag 26 maart 2005 23:06 schreef Pool het volgende:
[..]
Dank je! Jij ook welterusten, maar zo te zien ben je inmiddels al offline.![]()
Was t maar waarquote:Op zondag 27 maart 2005 14:36 schreef sizzler het volgende:
Mijn vriendin studeert rechten.
Kennis: "Maar op een tentamen mag je je wetteksten er dus bijhouden?"
Vriendin: "Ja."
Kennis: "Ooh, dus je hebt allemaal open-boek tentamens?"
LIEG niet zo!quote:Op zondag 27 maart 2005 12:18 schreef DeTinux het volgende:
Lol ja, maar vandaag ga ik op het hele forum niet posten, want ik ga leren.
Oh mogen wij ook komen?quote:Ik hou vanavond iemand af van het leren van eur. Nou ja, moet kunnen; die zit nu natuurlijk heel hard te studeren!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |