Waarom is iedereen altijd zo bang dat er ook maar iets mis is met Firefox? Het is een prima browser maar die download manager werkt gewoon niet fijn.quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:32 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Hoezo, de progressbar van de download manager werkt prima...
Ik ben allang blij dat FF z'n bestanden niet eerst cached op je windows-schijf zoals IE dat doet...
er word geklaagd over iets dat prima werktquote:Op donderdag 24 maart 2005 22:40 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Waarom is iedereen altijd zo bang dat er ook maar iets mis is met Firefox? Het is een prima browser maar die download manager werkt gewoon niet fijn.
Bangquote:Op donderdag 24 maart 2005 22:40 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Waarom is iedereen altijd zo bang dat er ook maar iets mis is met Firefox? Het is een prima browser maar die download manager werkt gewoon niet fijn.
Argh.... ik zeg toch dat ik firefox een prima browser vind en ik gebruik dus geen IE...quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:42 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
BangHet probleem wat jij beschrijft met die progressbar heb ik gewoon niet
En als jij IE wil gebruiken verder prima hoor...
Ik zie gewoon de progressbar vollopen van 0% t/m 100%, de tijd dat ie bezig is en de verwachte tijd van aankomst.quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:51 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Wat er bij mij gebeurt, ik kies save target as, kies een locatie, klik ok en vervolgens zie ik niks, geen progress, geen snelheid, niks geen vensterje. Dan moet ik naar --> extra's --> downloads en dan die download zoeken tussen alle anderen.
Zeker bij bestanden van 1 of 2 MB wil ik gewoon een vensterje, en niet dat als ik eindelijk naar downloads heb geklikt hij al klaar is.
FF cashed weldegelijk z'n bestanden hoor, en wel in %profile%\application data\mozilla\firefox\profiles\"profilenr"\cache.quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:32 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Hoezo, de progressbar van de download manager werkt prima...
Ik ben allang blij dat FF z'n bestanden niet eerst cached op je windows-schijf zoals IE dat doet...
Dat is de cache voor het opslaan van cookies, sessies en eerder bezochte sites.quote:Op donderdag 24 maart 2005 23:22 schreef rucksichlos het volgende:
[..]
FF cashed weldegelijk z'n bestanden hoor, en wel in %profile%\application data\mozilla\firefox\profiles\"profilenr"\cache.
Ik heb Firefox ook voor de 2e keer, maar de tabs functie werkt niet meerquote:Op donderdag 24 maart 2005 21:44 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]ja... Maar ik vind het geweldig die tabs enz
Kijk eens bij Options->Advanced->Tabbed Browsingquote:Op vrijdag 25 maart 2005 00:13 schreef SeNTiNeL0 het volgende:
[..]
Ik heb Firefox ook voor de 2e keer, maar de tabs functie werkt niet meer![]()
hoe niet?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 00:13 schreef SeNTiNeL0 het volgende:
[..]
Ik heb Firefox ook voor de 2e keer, maar de tabs functie werkt niet meer![]()
Nou dan zou ik toch eens een ander vakgebied gaan opzoekenquote:Op donderdag 24 maart 2005 21:05 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
ik heb informatica gestudeerd.
[hulpmodus en RTFM modus]quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:27 schreef Aurelium het volgende:
Firefox is ok, maar ze moeten alleen nog wat doen aan die afgrijselijke download manager.
Wil je een bestand downloaden, heb je geen duidelijk venstertje met progress, wel een melding wanneer de downloads klaar zijn, maar dan klik je daarop en dan krijg je zo'n venster met alle downloads van de afgelopen tijd en als je regelmatig de zelfde soort bestanden download weet je al snel niet meer welke nou die net gedownloadde is enzo... tis gewoon kut. Punt.
Verder is Firefox erg top.
ja godverdomme dit heb ik dus ook gehad deze weekquote:Op donderdag 24 maart 2005 20:59 schreef skiczukie het volgende:
Nu al de tweede keer sinds ik FireFox gebruik; layout weer naar 'standaard' en alle Bookmarks pleite. Waarom!?
IE gebruiker is, nooit last van spyware heeft...quote:Op donderdag 24 maart 2005 21:06 schreef DjDev het volgende:
[..]
waarom wil ik dit niet geloven
IE zuigt![]()
Al die tering Spyware die op je pc komt![]()
![]()
ja maar als je op bepaalde sites komt krijg je wel spyware met IE met FF nietquote:Op vrijdag 25 maart 2005 12:46 schreef giMoz het volgende:
[..]
IE gebruiker is, nooit last van spyware heeft...
Het probleem van spyware bevind zich tussen toetsenbord en rugleuning...
Als ik me niet vergis heeft IE ook tabsquote:Op donderdag 24 maart 2005 21:05 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
ik heb informatica gestudeerd.
kutprogramma, want het werkt niet in één keer. en iexplorer is prima. ik mis alleen de tabs-functie.
neequote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:02 schreef Maraca het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis heeft IE ook tabs![]()
uhm wat?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:02 schreef Maraca het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis heeft IE ook tabs![]()
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:05 schreef Maraca het volgende:
Niet? Oh dat dacht ik.. sorry.. dan moet het toch FF zijn geweest
Ik krijg met IE nooit spyware....quote:Op vrijdag 25 maart 2005 12:49 schreef DjDev het volgende:
[..]
ja maar als je op bepaalde sites komt krijg je wel spyware met IE met FF niet
Ik ook niet, gewoon opletten waar je klikt. Ik heb zelf ook een tijdje FF gebruikt maar dat beviel me totaal niet, en om 'm nou alleen te gebruiken vanwege z'n babysitter functie voor gebruikers die alles wat beweegt menen aan te moeten klikken, nah. De tab functie vond ik verder ook nog eens zwaar overrated en het opstarten van FF gaat me ook te traag.quote:
Hoe lang was dat tijdje? 2 minuten ofzo? En ik vind die bewegende reclamezooi gewoon irritant, en daarom ben ik erg blij met mijn geupdate FF.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 14:03 schreef ArcticBlue het volgende:
[..]
Ik ook niet, gewoon opletten waar je klikt. Ik heb zelf ook een tijdje FF gebruikt maar dat beviel me totaal niet, en om 'm nou alleen te gebruiken vanwege z'n babysitter functie voor gebruikers die alles wat beweegt menen aan te moeten klikken, nah. De tab functie vond ik verder ook nog eens zwaar overrated en het opstarten van FF gaat me ook te traag.
iddquote:Op donderdag 24 maart 2005 21:04 schreef Zebbie het volgende:
Als je er niet mee om kan gaan gebruik je het toch gewoon niet
Jahoor, 2 minuten. Vervelend he dat niet iedereen even enthousiast is over FF, maar probeer er maar mee te leren leven.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 14:06 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Hoe lang was dat tijdje? 2 minuten ofzo? En ik vind die bewegende reclamezooi gewoon irritant, en daarom ben ik erg blij met mijn geupdate FF..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |