Dat is nou de eerste persoon waar ik niet van op zou kijken als later duidelijk wordt dat het een alien was, liefst reptilianquote:Op zondag 20 maart 2005 20:05 schreef MrX1982 het volgende:
[afbeelding]
Above: The creature that claims to be Michael Jackson.
De humor![]()
![]()
quote:The largely desiccated corpse wore the remains of a red, zipper-covered leather jacket and a single glove.
Of een of ander mislukt experiment van de NASA ofzo.quote:Op zondag 20 maart 2005 21:54 schreef mechatronics het volgende:
Dat is nou de eerste persoon waar ik niet van op zou kijken als later duidelijk wordt dat het een alien was, liefst reptilian
enzo
Maar kon hij dan mooi dansen en zingen of toch die kerel die hem schijnt te zijn huhquote:Op zondag 20 maart 2005 21:52 schreef APK het volgende:
Jammer zeg.
Hij kon zo mooi dansen en zingen.![]()
![]()
![]()
En de wereld zal al zijn geld dat hij aan goede doelen besteedde en zijn prachtige muziek missen.
Net zo betrouwbaar als 'De Nieuwe' van enkele jaren geledenquote:Op zondag 20 maart 2005 20:04 schreef -Xerxes- het volgende:
Iemand die weet hoe betrouwbaar die site is met nieuws?
Ik haal mijn technews ook altijd van BBSpot.comquote:Op maandag 21 maart 2005 03:41 schreef vicz het volgende:
Schijnbaar hebben sommige mensen hier nog nooit van the onion gehoord....
Nee mên! Ze proberen het stil te houden om geld af te troggelen van de nep-Michael!quote:Op maandag 21 maart 2005 03:21 schreef ikkemem het volgende:
16 MARCH 2005
Front Page News
Als dit echt is ,was het allang wereld nieuws,gezien de datum.
Een flauwe grap trouwens.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |