Nu met illustratiequote:Op vrijdag 8 april 2005 13:09 schreef Tinkerbell het volgende:
Gisteren een tuin-inventaris gemaakt<knip>
Lente!
Ik heb, voor de duidelijkheid, niet gezegd dat Bluezz gele bloemetjesstruik een kornoelje was. Bluezz vroeg wat een kornoelje wasquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:04 schreef krakkemieke het volgende:
Tis geen kornoelje! Tis die Kerria!
*ademt 10 keer rustig*
En een sleedoorn, of die van jou bloeit laat, of hij heeft geen doorns. En dan is het geen sleedoorn.
Mijn foto is een kornoelje. Close-up van het kleine bloemetjequote:Op dinsdag 12 april 2005 23:21 schreef krakkemieke het volgende:
Het zou kunnen, maar ik dacht dat dat hele kleine bloemetjes waren.....
Wat, wie waar, welke foto heb je het nu over?quote:Op dinsdag 12 april 2005 23:23 schreef krakkemieke het volgende:
Nee, dat is nog steeds een kerria!
Door het nicotine tekort verward ze dingetjesquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:24 schreef Tinkerbell het volgende:
Wat, wie waar, welke foto heb je het nu over?
*doe eens een shaggie draaien*
Nee nee nee, ze heeft gelijkquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:28 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Door het nicotine tekort verward ze dingetjes
Jij liet me JOUW kornoelje zien, zij denkt dat ik wil weten wat ik heb, en dat is een Kerria.
Dát klopt wel, maar die van jou.. nou ja, ik kom er ook niet meer uit
Ik ook dusquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:37 schreef Bluezz het volgende:
Neehee Tink
Ik heb een Kerria echt sure for real
Nee zeg, ik lig in een deuk. Ik koop een struik met een naamplaatje kornoelje, maar tis een kerriaquote:Op dinsdag 12 april 2005 23:39 schreef krakkemieke het volgende:
OOOOOOh! Ahum.
De Grote Kerria/Kornoelje Oorlog?
Is dat wat ze een rel noemen op Fok! ?
(Kweenie, ik ben een newbie.......)
Dit is echt mijn prunussie hoorquote:Op woensdag 13 april 2005 22:15 schreef krakkemieke het volgende:
Een prunus! ROFL! Eh, da's heel veilig, omdat zoveel eronder valt....
quote:Op woensdag 13 april 2005 23:01 schreef krakkemieke het volgende:
Jouwes is vast geent... Dus de lieve roze heeft een wilde prunus nodig. Ruk de wilde scheuten uit tot de wortel, als je dat roze wilt houden.
Hier zit het grasveld (wat het volgende project wordt) vol met die gele rakkers.quote:Ook de paardenbloem en de akkerzuring, die zich uit wortels en wortelstokken ontwikkelen, behoren tot de overblijvende onkruiden. Deze onkruiden worden het best bestreden door de gehele plant met wortel en al te verwijderen. Een zorgvuldig karweitje; want blijven er delen van de wortel achter, dan ontwikkelen zich hieruit opnieuw planten. Dit uitvorken van de onkruiden kan het beste bij droog weer en een nog iets vochtige grond gebeuren; de aarde is dan los en de onkruiden laten zich gemakkelijk met wortel en al uitsteken. Loop niet over de pas bewerkte aarde heen: worden de achtergebleven onkruidrestjes in de aarde vastgelopen dan is een weelderig groeiend kruid het onverbiddelijke gevolg!
Even schoffelen na een regenbui voorkomt dat zaailingen van onkruiden aanslaan en draagt ook tot een betere beluchting van de grond bij.
Bij jou jaquote:Op dinsdag 26 april 2005 01:13 schreef krakkemieke het volgende:
Als het niet werkt gaan ze kwijnen en kan je altijd het eens navragen, hihihi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |