Maar die dingen vreten wel stroomquote:Op maandag 21 maart 2005 16:24 schreef Oblivion het volgende:
Mijn mams heeft zo'n dubbele en als je tegen een lipje aan drukt krijg je ijsblokjes, die koelkast is ook aangesloten op water, dus die doet dat allemaal zelf.
Waarom nu weer?quote:Op maandag 21 maart 2005 19:31 schreef Mr.Noodle het volgende:
Heeft iemand ooit, kattenbiefstuk bereid...
Ik zit erover te denken om die kat van de buren op te eten...
Fucking dikke luie poes van de buren...quote:Op maandag 21 maart 2005 19:37 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Waarom nu weer?
Heb trouwens gehoord dat het heel mooi mager witvlees moet zijn.
Is wel een grote poes. Misschien dat de lokale chinees hem wil hebben.quote:Op maandag 21 maart 2005 19:38 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Fucking dikke luie poes van de buren...
Hmm, dacht dat, dat wel meeviel...quote:Op maandag 21 maart 2005 19:27 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Maar die dingen vreten wel stroom
Komt dat?quote:
quote:Op maandag 21 maart 2005 19:48 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Is wel een grote poes. Misschien dat de lokale chinees hem wil hebben.
Wat aten jullie?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 19:53 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik was eerlijk gezegd eten gezellig met m'n huisgenoten aan het eten
Ik ben er nog Obli wordt alleen weinig op de SC gereageerd.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:23 schreef Oblivion het volgende:
Weten we nog niet wat voor nieuwe baan Mr.Noodle heeft...![]()
En waar is Krakkemieke?
Waar is iedereen...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |