quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:58 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Vraag me af hoe jij zoiets gaat doen als het je overkomt.. ga je proberen die vent te bannen? gooi je er een slotje op?
Alsof ik bang moet zijn voor zo een 17 jarig knulletje dat 1.70 meter lang is, en Karl Kani draagt, en denkt dat hij stoer is, Zal ik hem eens wat laten zien met mijn 2 meterquote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:55 schreef Dirkh het volgende:
Morgen ga je hem terug pakken?
Lijkt me leuk als je daar even een paar foto's van plaatst. Moet je wel even vragen of iemand de foto's wil maken, want jij zal er niet meer toe in staat zijn als je op de grond ligt.
Zoals ik al zei, was ik gewoon te verbaast om te reageren :/ Hij passeert je, hij slaat je al fietsend op je gezicht, tegen de tijd dat je wilt reageren is hij je al gepasseert hoorquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:00 schreef _Denker het volgende:
Dus iemand slaat in je gezicht en je doet er niks op uit? Ik zou achter die knakker aanfietsen om te vragen waar het op slaat (ja op je gezicht, ha ha) en dan kijken wat er gebeurt.
Ja is goedquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:00 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Alsof ik bang moet zijn voor zo een 17 jarig knulletje dat 1.70 meter lang is, en Karl Kani draagt, en denkt dat hij stoer is, Zal ik hem eens wat laten zien met mijn 2 meter
Jaren geleden toen ik 16 was had ik eens mijn scooter voor onderhoud bij een dealer.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:57 schreef goddess-in-heaven het volgende:
ik heb ongeveer hetzelfde gehad toen ik nog op de middelbare school zat (nu alweer iets van 6 jaar geleden) ik fietste lekker in mn eentje naar huis, komt er een scooter aangereden met daarop twee van die anita's. en ik zie ze aankomen, etend. Spuugt er eentje zijn eten (het bleek later koek te zijn) recht in mijn gezicht! En dat terwijl die meisjes minstens 2 jaar jonger waren.
Stelletjes aso's ook altijd
Als je toch zo lekker bezig bent met kritiek leveren, maak jezelf dan eens nuttig en verander de TT met Mijn gezicht, WAT DOE JE!!quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:02 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ja is goed![]()
Vergeet je niet de foto's te plaatsen?
Enige probleem van die flyer is de tekst die er rondom heen staat. Kan niemand dat ff photoshoppen? En dan bijvoorbeeld "Stop de hetze" vervangen door "aanpakken die handel" ?quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:03 schreef Erick1985 het volgende:
Dat vind ik een hele mooie flyer, op pagina 1 van deze topic. Een agent die zo'n smerige opneuker es goed de waarheid verteld. M'n ma werkt bij de politie en komt regelmatig ook in aanraking met dit soort kutwuppen met hun grote bekken.
Inderdaad ja. Ik bedoelde ook alleen de foto.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:08 schreef fratsman het volgende:
[..]
Enige probleem van die flyer is de tekst die er rondom heen staat. Kan niemand dat ff photoshoppen? En dan bijvoorbeeld "Stop de hetze" vervangen door "aanpakken die handel" ?
Omdat jij waarschijnlijk ook in zo een droomwereldje zit waar marrokanen en ander buitenlands tuig noooooooooooooit wat doen...quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:12 schreef greatgonzo het volgende:
waarom geloof ik er geen fuck van?
Als het je niets boeit, houd dan je mond dichtquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:13 schreef tonks het volgende:
Wat een nerd zeg wordie geslagen gaat die stoer doen op een forum "ja ik pak em wel met mijn 2 meter" Flikker toch op nerd
Zou ik toch echt niet moeten merken ! Ten eerste heb ik een tyfus hekel aan scooters en ander tuig op 2 wielen (Harleys uitgezonderd) en te tweede heb ik een hekel aan dat tuig. Oplossing : Stalen pijp tussen de wielenquote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:57 schreef goddess-in-heaven het volgende:
ik heb ongeveer hetzelfde gehad toen ik nog op de middelbare school zat (nu alweer iets van 6 jaar geleden) ik fietste lekker in mn eentje naar huis, komt er een scooter aangereden met daarop twee van die anita's. en ik zie ze aankomen, etend. Spuugt er eentje zijn eten (het bleek later koek te zijn) recht in mijn gezicht! En dat terwijl die meisjes minstens 2 jaar jonger waren.
ik ben wel zo realistisch dat ik wel door heb hoe de grote boze mensen wereld in mekaar steektquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:13 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Omdat jij waarschijnlijk ook in zo een droomwereldje zit waar marrokanen en ander buitenlands tuig noooooooooooooit wat doen...
quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:55 schreef Dirkh het volgende:
Morgen ga je hem terug pakken?
Lijkt me leuk als je daar even een paar foto's van plaatst. Moet je wel even vragen of iemand de foto's wil maken, want jij zal er niet meer toe in staat zijn als je op de grond ligt.
Paar dingetjes vraag ik me wel af. Je kent hem niet, maar gaat hem morgen toch terug pakken. Ga je naar hem op zoek?
Zit ie bij jou op school dan? En als dat zo is, waarom heb je het daar niet gemeld?
En hoe zit het met een simpele aangifte? Of komt dat niet in je op?
Oh, en voordat je zegt: Aangifte doen heeft geen zin, want ze doen er toch niks aan.
Dat klopt, als niemand aangifte doet, kunnen ze niks.
Inderdaad ja; nog zo'n onderwerp; van die onbeschofte SCOOTERHUFTERS...quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:17 schreef Classic-PC het volgende:
[..]
Zou ik toch echt niet moeten merken ! Ten eerste heb ik een tyfus hekel aan scooters en ander tuig op 2 wielen (Harleys uitgezonderd) en te tweede heb ik een hekel aan dat tuig. Oplossing : Stalen pijp tussen de wielen![]()
![]()
![]()
helaas had ik die niet bij me en stond ik perplex. dus voor ik er erg in had waren ze al weg.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:17 schreef Classic-PC het volgende:
[..]
Zou ik toch echt niet moeten merken ! Ten eerste heb ik een tyfus hekel aan scooters en ander tuig op 2 wielen (Harleys uitgezonderd) en te tweede heb ik een hekel aan dat tuig. Oplossing : Stalen pijp tussen de wielen![]()
![]()
![]()
Tuig op die kut broodtrommels met kruiwagenwielen ... scheuren met 50 door de wijk heen hier zo in m'n achterbumperquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:21 schreef Erick1985 het volgende:
[..]
Inderdaad ja; nog zo'n onderwerp; van die onbeschofte SCOOTERHUFTERS...
Ach, ooit op een dag worden ze zelf door een marokkaan gegrepen en dan zien we ze allemaal weer terug in deze topic. Inderdaad kan het soms ongeloofwaardig klinken, maar is het verdomme ook ongelofelijk wat je soms meemaakt...quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:22 schreef Koenz0r het volgende:
Jullie hoeven mij niet te geloven hoorDat wil ik nieteens, ik wil alleen maar aan mensen zoals Kierewiet1985 en Erick1985 die teminste normaal kunnen typen mijn verhaal doen
Is altijd leuk om te zien als dan blijkt dat zijn scootertje helemaal naar de haaien isquote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:24 schreef Classic-PC het volgende:
[..]
Tuig op die kut broodtrommels met kruiwagenwielen ... scheuren met 50 door de wijk heen hier zo in m'n achterbumper![]()
![]()
GVD kut ventje. Had gelukkig alleen lakschade , die Malossi was helemaal totallossi
net als z'n bestuurder. Hij heeft overigens wel mooi kunnnen betalen
Bullshit, dat soort wraakacties komen vaak alleen maar spontaan als je zo'n gast weer eens toevallig tegen komt en er knapt iets. Vantevoren zoiets schreeuwen, is gewoon grootpraat, of hij moet er met een stel vriendjes bovenop duiken.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:20 schreef Kierewiet1985 het volgende:
En hoe weet jij zo zeker dat de TS niet in staat is om die marrokaan terug te pakken? ken jij de TS?
Ik ken namelijk genoeg mensen die niet bang zijn van marrokanen (die indruk wek JIJ wel) en die ook nog eens ongeschonden uit een wraakactie komen.
![]()
Die komt morgen wel, na de "wraakactie".quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:32 schreef greatgonzo het volgende:
ik wil eerst wel eens een foto van het blauwe oog van de TS zien...
Inderdaad ja!quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:30 schreef Koenz0r het volgende:
Inderdaad ErickIk geef toe, als ik dit verhaal zo terug lees kan het toch ongeloofwaardig overklinken, maar nu weet ik teminste wat voor samenleving dit is
Lange armen heeft dat jochie.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:00 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Alsof ik bang moet zijn voor zo een 17 jarig knulletje dat 1.70 meter lang is, en Karl Kani draagt, en denkt dat hij stoer is, Zal ik hem eens wat laten zien met mijn 2 meter
ik dacht dat je hem wel even zou laten zien wie de baas was, nu ben je weer zo'n pauper die hulp van anderen nodig hebt.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:34 schreef Koenz0r het volgende:
In dit geval duik ik er met mijn broer op, Maar ik denk toch dat hij nu via een andere route naar zijn school fietstMaargoed, me broer fietst morgen ook met me mee naar school aangezien hij een klas hoger zit
Kijk wel uit dat ie geen mes trekt. Zoals ik al eerder zei; dat doen marokkanen bijna altijd.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:46 schreef Koenz0r het volgende:
Ik op dat marrokaans mannetje
Ik ken ook zat "Goeie" Turken en Marrokanen en Antilianen etc, die wel eerlijk zijn, vriendelijk en grappig. Alleen is die gozer die mij sloeg 1 van de zoveel marrokanen die de kantjes ervan aflopen.. En daardoor staan ze slecht in het nieuws..quote:Op dinsdag 15 maart 2005 17:49 schreef Drumpie het volgende:
Kijk jullie zeggen wel Kut Marokaan of Turk, ik kom zelf uit Bosnie niemand zou denken dat ik uit Bosnie kom maargoed.
-knip-
Mmm dat is waarquote:Op dinsdag 15 maart 2005 18:12 schreef Erick1985 het volgende:
[..]
Kijk wel uit dat ie geen mes trekt. Zoals ik al eerder zei; dat doen marokkanen bijna altijd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |