Aan de andere kant, als je er achter komt dat de relatie niet zo mooi is als jij denkt scheelt een hoop investering en tijd.quote:Op zaterdag 4 december 2004 00:03 schreef HenryHill het volgende:
TS stelt de verkeerde vraag.
Wat mag je doen als je je partner niet vertrouwd (...omdat je vermoedt dat hij/zij vreemdgaat)? Strikt genomen: niks. Maar, evenzo mag je partner ook niet vreemdgaan.
Met andere woorden: je probeert een ethische oplossing te vinden voor een probleem wat totaal onethisch is. Als je alleen volgens 'de regels' speelt om je partner te kunnen betrappen zul je dus bijna altijd verliezen.
Ik vond het ook heel moeilijk.. ik heb uiteindelijk toch mijn instinct opgevolgt en zijn inbox gekraakt.quote:Op dinsdag 2 oktober 2001 19:14 schreef SunChaser het volgende:
Precies. Ik zou jouw handelen dan ook nooit veroordelen, ook al is het triest dat je zover hebt moeten zinken. Maar nu weet je wel waar je aantoe bent. Dan maar op deze manier.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:01 schreef Untitled1 het volgende:
[..]
Ik vond het ook heel moeilijk.. ik heb uiteindelijk toch mijn instinct opgevolgt en zijn inbox gekraakt.
Ik kon niet achter zijn wachtwoord komen en ik wist ook niet hoe ik erachter kon komen, dus ik beantwoorde zijn geheime vraag en kwam zo in zijn inbox. Uiteindelijk bleek dat ik gelijk had en hij tegen me loog. Ik voelde me heel erg schuldig en hij was kwaad, maar hij vond dat hij me niets kwalijk kon nemen omdat ik het niet voor niets deed en dat zijn schuld was. Achteraf gezien heb ik er ook geen spijt van, hoewel ik me er wel voor schaam. Hij had er gewoon voor moeten zorgen, dat ik het niet had hoeven doen.
Het is inderdaad triest, ik schaamde me er ook diep voor, maar voor mijn eigen gemoedsrust moest ik dat gewoon doen. Hij wilde het me maar niet vertellen en zijn vrienden wilden zich afzijdig houden. De enige manier hoe ik er nog achter kon komen was zijn email checken.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:03 schreef cinnamongirl het volgende:
Precies. Ik zou jouw handelen dan ook nooit veroordelen, ook al is het triest dat je zover hebt moeten zinken. Maar nu weet je wel waar je aantoe bent. Dan maar op deze manier.
Ik zou zonder twijfel hetzelfde doen...je 'gut feeling' is meestal juist.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:08 schreef Untitled1 het volgende:
[..]
Het is inderdaad triest, ik schaamde me er ook diep voor, maar voor mijn eigen gemoedsrust moest ik dat gewoon doen. Hij wilde het me maar niet vertellen en zijn vrienden wilden zich afzijdig houden. De enige manier hoe ik er nog achter kon komen was zijn email checken.
Ik twijfelde tijdens de relatie voortdurend aan mezelf, omdat hij bleef beweren dat hij de waarheid sprak. Dat is zo erg, dat je jezelf stom gaat vinden omdat je denkt dat je hem onterecht wantrouwt!!!
Dat ik er zijn vertrouwen ook mee beschaamd heb is niet mijn pakkie aan. Hij had in de eerste plaats eerlijk moeten zijn.
Inderdaad, dat vrouwelijke water he..quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik zou zonder twijfel hetzelfde doen...je 'gut feeling' is meestal juist.
Dat vind ik nou zo'n dooddoener. Natuurlijk, ook ik vind preventief controleren te ver gaan...maar wat als je nou in zo'n situatie als untitled1 zit...er kloppen dingen niet...je kunt je vinger er niet op leggen, je gevoel zegt je dat er meer aan de hand is maar je weet niet wat er is.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:18 schreef Salsagirl het volgende:
Ik vind dat men niet zover mag en kan gaan..
Er moet wel iets van jezelf kunnen blijven
en wat voor relatie heb je ,als je het niet op de man/vrouw kunt vragen
Vertrouwen is wel heel belangrijk in een relatie
Als mijn partner dat zou doen bij mij.,.dat heeft hij me een hoop uit te leggen
ik heb niets te verbergen,maar ook al heb ik een soort van wantrouwen..
gaat bij mij zoiets wel te ver
En als je een heel sterk wantrouwen hebt, terwijl je het hem al vaak gevraagd hebt?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:18 schreef Salsagirl het volgende:
Ik vind dat men niet zover mag en kan gaan..
Er moet wel iets van jezelf kunnen blijven
en wat voor relatie heb je ,als je het niet op de man/vrouw kunt vragen
Vertrouwen is wel heel belangrijk in een relatie
Als mijn partner dat zou doen bij mij.,.dat heeft hij me een hoop uit te leggen
ik heb niets te verbergen,maar ook al heb ik een soort van wantrouwen..
gaat bij mij zoiets wel te ver
kijk op zich maakt het een beetje een ander verhaal,want je had wel een hoop aanwijzingenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:08 schreef Untitled1 het volgende:
[..]
Het is inderdaad triest, ik schaamde me er ook diep voor, maar voor mijn eigen gemoedsrust moest ik dat gewoon doen. Hij wilde het me maar niet vertellen en zijn vrienden wilden zich afzijdig houden. De enige manier hoe ik er nog achter kon komen was zijn email checken.
Ik twijfelde tijdens de relatie voortdurend aan mezelf, omdat hij bleef beweren dat hij de waarheid sprak. Dat is zo erg, dat je jezelf stom gaat vinden omdat je denkt dat je hem onterecht wantrouwt!!!
Dat ik er zijn vertrouwen ook mee beschaamd heb is niet mijn pakkie aan. Hij had in de eerste plaats eerlijk moeten zijn.
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:21 schreef cinnamongirl het volgende:
Dat vind ik nou zo'n dooddoener. Natuurlijk, ook ik vind preventief controleren te ver gaan...
Komt bij dat vreemdgangers geraffineerd zijn in hun leugens.
De een ging vreemd, de ander niet. De ene zat op Fok en zo ook een deel van zijn zogenaamde harem. De berichtjes e.d, het ging me op den duur heel erg opvallenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:21 schreef Salsagirl het volgende:
kijk op zich maakt het een beetje een ander verhaal,want je had wel een hoop aanwijzingen
Maar zo zit ik niet geheel in elkaar..maar oke in jou situatie kan ik me er nu wel iets bij voorstellen
Jeetje wat een sukkel en een zelfs op fok..met zijn harem...kuchquote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:26 schreef Untitled1 het volgende:
[..]
De een ging vreemd, de ander niet. De ene zat op Fok en zo ook een deel van zijn zogenaamde harem. De berichtjes e.d, het ging me op den duur heel erg opvallen
De ander had over allerlei zaken gelogen.. zaken die mij ook aangingen en mij zelfs in gevaar hebben gebracht. Zijn inbox heb ik gekraakt. Het vertrouwen is flink geschaad.. maar spijt, echt niet. Ik twijfelde toentertijd wel heel erg of ik het zou doen. Ik vond het heel erg om te moeten doen, maar achteraf gezien had ik weer precies hetzelfde gedaan. Hij had het me nooit eerlijk verteld.
Één? Uiteindelijk zaten er 3 op fokquote:Op zondag 22 januari 2006 00:01 schreef Salsagirl het volgende:
Jeetje wat een sukkel en een zelfs op fok..met zijn harem...kuch![]()
nou weet je in jou situatie..ik geef toe zal het zelfde hebben gedaan..mijn wraak zou zoet zijn geweest...maar hoe bedoelde je nou met dat in gevaar brengen van jou?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |