http://www.nonplusultra.n(...)D_/intProductID_9249quote:Inspiratiebron voor het ontwerp van Antworks, is de technologie die door NASA werd gebruikt bij het bestuderen van leven in een gewichtloze omgeving. Antworks is, net als een aquarium, speciaal ontwikkeld als een leefomgeving, een habitat, voor mieren in de ruimte. Het ontwerp van Antworks stelt u in staat het gedrag van mieren te bestuderen in dit unieke 'mierarium'.
Het 'mierarium' is gevuld met een doorzichtige gel, die de in staat stelt hun nesten met kamers te bouwen. Tevens dient de gel als hun voeding en vocht. Het gebruik van de Antworks is dan ook heel eenvoudig, u zet de mieren uit in de containerbak en de mieren gaan aan de slag. Voor u is het nu slechts een kwestie van observeren en bestuderen.
Om het bestuderen van de ijverige diertjes nog interessanter te maken zijn er een vergrootglas en microlenzen inbegrepen. Met name de microlens vergroot het plezier van het observeren van de miertjes letterlijk! Daarnaast krijgt u gereedschap om de mieren te kunnen vangen; een gereedschapsset om de eerste aanleg voor het nest te maken (zeer eenvoudig, slechts vier gaten maken) en een instructieboekje met interessante wetenswaardigheden over de mier.
Dat geldt voor zoveel dingen.quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:35 schreef Ill-Skillz het volgende:
Ziet er zeker koel uit, maar eigenlijk is het ook fucking nutteloos.
gad·get (het, de ~ (m.), ~s)quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:35 schreef Ill-Skillz het volgende:
Ziet er zeker koel uit, maar eigenlijk is het ook fucking nutteloos.
Anders kan je het na een paar weken weg gooien lijkt me idd.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 22:46 schreef IETE het volgende:
is er al meer bekend over die gel?
is het na te bestellen?
precies!quote:Op vrijdag 18 maart 2005 22:51 schreef yootje het volgende:
[..]
Anders kan je het na een paar weken weg gooien lijkt me idd.
Aardig lang dusquote:De Antworksgel is naast de habitat de voedingsbron voor de mieren. U vraagt zich wellicht af hoe lang de gel zal blijven 'bestaan'. Gezien de kleine eethoeveelheden van de mieren behoudt de gel lang zijn kracht. Het is zelfs zo dat het afval van de gel opgegraven door de mieren naar boven wordt gebracht en wederom als voedingsbron dient.
nee hoor, het gaat erg lang mee.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 22:51 schreef yootje het volgende:
[..]
Anders kan je het na een paar weken weg gooien lijkt me idd.
Ja dat zou ik ook graag even zienquote:Op zaterdag 19 maart 2005 13:26 schreef ook_gek het volgende:
cool kan iemand er eens een foto van maken? als hij of zei die heeft.
dus jij wil telkens nieuwe mieren in een al bestaand tunnel werk stoppen?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 23:13 schreef yootje het volgende:
[..]
Aardig lang dus
Je krijgt trouwens een heuse "Tunnel Starter Tool" erbij
quote:Op zondag 20 maart 2005 02:23 schreef Byte_Me het volgende:
het is alleen meer om het begin van een tunnel te maken. aks het goed is graven ze zelf verder. maar helaas zie ik ze nog weinig graafactie ondernemen. We hebben al wel wat theorien ontwikkeld over onze mieren. Om te beginnen hebben we onze "antworks" verplaatst, zodat die luie insekten in ieder geval geen TV meer kunnen kijken. hoplijk gaan ze nu wel graven en zo.
Ben benieuwd!quote:Op donderdag 24 maart 2005 09:08 schreef Redux het volgende:
We hebben vandaag na 3 weken nieuwe eigengevangen mieren in de mierarium gestopt. De mieren die erbij zaten deden de afgelopen 3 weken helemaal niks behalve bij elkaar op 1 hoopje te gaan zitten.
Foto's volgen...
Ik dacht dat mieren allemaal verschillende taken hebben dus misschien moet je van alles wat hebben zodat ze een nieuwe kolonie bouwen.quote:Op donderdag 24 maart 2005 09:08 schreef Redux het volgende:
We hebben vandaag na 3 weken nieuwe eigengevangen mieren in de mierarium gestopt. De mieren die erbij zaten deden de afgelopen 3 weken helemaal niks behalve bij elkaar op 1 hoopje te gaan zitten.
Foto's volgen...
Weet ik, maar goed, je krijgt er mieren bijgeleverd, dus je neemt aan dat die mieren ook resultaat hebben.quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik dacht dat mieren allemaal verschillende taken hebben dus misschien moet je van alles wat hebben zodat ze een nieuwe kolonie bouwen.
Volgende keer gewoon zo'n nest openbreken dat ze al die larven gaan verplaatsen enzo en dan een zooi mieren vangen inclusief koningin.
Dat lijkt me weer een typisch hollandse koopmansgeest. Dat plestik dingetje bewaren en losse gel nieuw kopen ergens, net alsof dat kanquote:Op dinsdag 15 maart 2005 22:41 schreef Ruis het volgende:
hè, humor, maar idd, is die gel los te koop/te recyclen o.i.d?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |