lekker slapen Briggyquote:
dankje Bowiefan!quote:Op woensdag 9 maart 2005 05:26 schreef Bowiefan het volgende:
[..]
Nou vooruit, ik heb nog ff
Mogguuhhh prairiewoef
werkze vandaag
ik gaat zo naar huis
druk, dus ben best wel duf nuquote:Op woensdag 9 maart 2005 05:29 schreef Xilantof het volgende:
dankje Bowiefan!
hoe was je werkdag euhm werknacht?
ja hoor, wil wel vlottenquote:Op woensdag 9 maart 2005 05:32 schreef Xilantof het volgende:
ach, dan gaat tenminste snel toch?
dag dag bowiefanquote:Op woensdag 9 maart 2005 05:34 schreef Bowiefan het volgende:
[..]
ja hoor, wil wel vlotten
en nu loggen we uit, ga zo omkleden en op hus an
Net zo belachelijk als in A'dam Zuidoost waar een kantoorgebouw met pakweg 1100 werknemers maar 80 parkeerplekken mag hebbenquote:Op woensdag 9 maart 2005 10:31 schreef Puckzzz het volgende:
Het is toch belachelijk dat je moet betalen om je auto voor je eigen huis te mogen parkeren
Nee hoorquote:Op woensdag 9 maart 2005 10:31 schreef Puckzzz het volgende:
Het is toch belachelijk dat je moet betalen om je auto voor je eigen huis te mogen parkeren
Da's in Rotterdam ook. Het verhaal gaat dat het gebouw van Nationale Nederlanden aldaar tig parkeerplekken heeft, maar er maar 100 gebruikt. Als het nl. meer parkeerplekken openstelt, moet de parkeergarage openbaar worden gemaaktquote:Op woensdag 9 maart 2005 10:35 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Net zo belachelijk als in A'dam Zuidoost waar een kantoorgebouw met pakweg 1100 werknemers maar 80 parkeerplekken mag hebbenen de rest zoekt het maar lekker uit
Utrèg is zo kwoat nog niet.quote:Op woensdag 9 maart 2005 11:04 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Da's in Rotterdam ook. Het verhaal gaat dat het gebouw van Nationale Nederlanden aldaar tig parkeerplekken heeft, maar er maar 100 gebruikt. Als het nl. meer parkeerplekken openstelt, moet de parkeergarage openbaar worden gemaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |