No way; ik vind dertig al heel veel eigenlijk. Maar goed: hoe meer, hoe beter natuurlijk.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 11:42 schreef jojomen4 het volgende:
Dirk maakt er echt een hoop dit seizoen. Denk dat ie straks op 40 eindigd in totaal.
Hij zit in de competitie op 21. Daar alleen eindigd die al op 30.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 11:55 schreef heiden6 het volgende:
[..]
No way; ik vind dertig al heel veel eigenlijk. Maar goed: hoe meer, hoe beter natuurlijk.
Zo denkt hij er zelf ook over.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 11:58 schreef rotskibo het volgende:
Kan mij het schelen hoeveel die scoort of hoe hoog hij eindigt bij de topscorers, als Feyenoord die beker nou maar pakt. Daar heb je tenminste wat aan.
Ik denk dat Huntelaar een beetje duur is.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 14:10 schreef rotskibo het volgende:
Ik ken hem niet, maar ik vind dat je pas buitenlanders moet halen als er geen geschikte Nederlandse vervanger (het gaat nu om eventuele opvolger Kalou, Kuyt) haalbaar is. Zo lijkt Huntelaar mij een geschikte vervanger en als 1 van onze 2 spitsen verkocht wordt heeft Feyenoord ook de centen om hem te halen.
Zou je bijna standaard vanuit gaan hae?quote:Op vrijdag 4 maart 2005 14:12 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Is die van Luik een aanvaller, trouwens?
Jammer genoeg wel.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 14:38 schreef jpzegthallo het volgende:
[..]
Zou je bijna standaard vanuit gaan hae?![]()
Want het is namelijk een echte hoofdprijs...........quote:Op vrijdag 4 maart 2005 11:58 schreef rotskibo het volgende:
Kan mij het schelen hoeveel die scoort of hoe hoog hij eindigt bij de topscorers, als Feyenoord die beker nou maar pakt. Daar heb je tenminste wat aan.
Die beker interesseert me eigenlijk geen hol.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 15:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Want het is namelijk een echte hoofdprijs...........
Ze speelden een paar jaar terug nog CL hoor.....quote:Op vrijdag 4 maart 2005 16:28 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Die beker interesseert me eigenlijk geen hol.
Wel leuk voor Willem II dat die een keertje de UEFA Cup in mogen. Jammer dat ze hoogstwaarschijnlijk een stuk slechter zullen presteren dan bijvoorbeeld FC Utrecht of Vitesse zou doen.
quote:Op vrijdag 4 maart 2005 14:12 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik denk dat Huntelaar een beetje duur is.
Ajax, Feyenoord en PSV spelen al Europa Cup (door de competitie), en dan krijgt Willem II op basis van de beker de laatste plek in de UEFA Cup, en niet de nummer zes van de competitie. Toch?quote:Op vrijdag 4 maart 2005 16:32 schreef Erasmusch het volgende:
Dan moeten ze toch eerst die neusjes verslaan?
Ja, en dat is ook erg vergelijkbaar... Willem II is dit seizoen echt rampzalig slecht, en ik zie niet echt verbetering aan de horizon. Sowieso had Willem II een heel andere ploeg indertijd; de boel is helemaal leeggelopen inmiddels.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 16:39 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Ze speelden een paar jaar terug nog CL hoor.....
quote:Op vrijdag 4 maart 2005 16:54 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ajax, Feyenoord en PSV spelen al Europa Cup (door de competitie), en dan krijgt Willem II op basis van de beker de laatste plek in de UEFA Cup, en niet de nummer zes van de competitie. Toch?
[..]
Ik vind sowieso dat de nummer zes voorrang moet krijgen t.o.v. zelfs de bekerfinalist, maar ik wist niet zeker hoe het zat. Rare regeltjes ook, maar ze zijn nodig,quote:Op vrijdag 4 maart 2005 19:21 schreef methodmich het volgende:
[..]
Alleen de bekerwinnaar of verliezend bekerfinalist gaat voor de nummer 6.
Verliezend bekerfinalist niet toch? Roda JC hoopte in 2003 dat Feyenoord de beker zou winnen, want dan zouden zij als 6e in de competitie Europa in gaan. Maar omdat Utrecht won (die niet op plekken 1-5 stond) ging het feest niet door.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 19:21 schreef methodmich het volgende:
[..]
Alleen de bekerwinnaar of verliezend bekerfinalist gaat voor de nummer 6.
Had ook niet anders verwacht.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 13:27 schreef Erasmusch het volgende:
Afgelast dus.
Daar heb jij gelijk in. Maar volgens mij kwam dat omdat Feyenoord zich had geplaatst voor de CL en dan vervalt er iets ofzo. Want in Duitsland staat Aachen wel gewoon in de UEFA Cup.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 10:16 schreef belanov het volgende:
[..]
Verliezend bekerfinalist niet toch? Roda JC hoopte in 2003 dat Feyenoord de beker zou winnen, want dan zouden zij als 6e in de competitie Europa in gaan. Maar omdat Utrecht won (die niet op plekken 1-5 stond) ging het feest niet door.
mm interessant. Feyenoord haalde geen CL toen in ieder geval, maar misschien is dat het verschil. Misschien als de bekerwinnaar CL haalt mag de verliezer alsnog Europa in? Utrecht mocht na het incidentje met Kloeg in 2002 wel Europa in dacht ik (ajax was reeds kampioen)quote:Op zaterdag 5 maart 2005 15:59 schreef methodmich het volgende:
[..]
Daar heb jij gelijk in. Maar volgens mij kwam dat omdat Feyenoord zich had geplaatst voor de CL en dan vervalt er iets ofzo. Want in Duitsland staat Aachen wel gewoon in de UEFA Cup.
Ja dat denk ik nu ook. Hoewel dat in de huidige situatie kan betekenen dat Willem II het liefst PSV en Feyenoord op plaats 1 & 2 zou willen zien (zijn ze bij winst op Ajax zeker van Uefa cup), wat weer zou kunnen leiden tot competitievervalsing. Niet dat het aan de orde is, maar het had gekundquote:Op zaterdag 5 maart 2005 16:26 schreef methodmich het volgende:
Eens denken... Vorig seizoen was het duidelijk, toen won Utrecht de beker. 2002/03 ook, maar Feyenoord werd toen 3e. Daar zat het in.
Volgens mij gaat de verliezend finalist alleen indien de bekerwinnaar zich voor de CL heeft geplaatst, omdat die competitie "hoger" is dan UEFA Cup.
Joepiequote:07-03-2005: Joep van den Ouweland wil weg bij Feyenoord
[Bron: AD]
Joep van den Ouweland vertrekt na dit seizoen bij Feyenoord. De middenvelder van de beloften heeft de clubleiding gevraagd de optie in zijn aflopende contract niet te lichten.
,,Ik wil gaan spelen en bij Feyenoord zie ik de kans daartoe niet'', zegt Van den Ouweland. ,,Er is al wat interesse, ik zie wel wat er verder komt.'' Fc Den Bosch, waar zijn broer Charlie dit seizoen een transfer naar Roda Jc verdiende, is een optie.
Nou 20+ miljoen voor kuijt lijkt me wat veel, Feyenoord heeft niet zo'n historie qua toptransfers eerlijk gezegd. Hoe raar het ook klinkt, dát beleid bepaald uiteindelijk voor hoeveel een speler weggaat, niet de kwaliteit van de speler zelf. (speelt wel een belangrijke rol natuurlijk, John van Loen kun je niet duurder verkopen dan Marco van Basten).quote:Op vrijdag 4 maart 2005 16:54 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]Niet als we net 20 miljoen voor Dirkie hebben gekregen.
Maar ik wil geen opvolger voor Kuijt, want hij moet blijven![]()
quote:Warme en koude ballen II (Feyenoord vs. NAC 4-0)
Door Jan Willem
Het zat de KNVB niet lekker, die loting na de achtste finales. Feyenoord naar de halve finale, op kinderlijk eenvoudige wijze werden de Brabanders opnieuw naar de slachtbank gevoerd. Van Oostveen, competitie leider van de legale voetbal maffia in ons land, genaamd KNVB, wist het zeker; de stadionclub zou nu wel een oor worden aangenaaid.
Voor de Rotterdammers geldt eigenlijk hetzelfde als onze vrinden uit Noord Holland; slechts een gewonnen bekerfinale kan nog kleur geven aan een verloren competitie waarin voor beiden enkel troostprijzen lijken weggelegd. En daar heeft men in Zeist voor aanvang van deze jaargang al rekening mee gehouden. Wie door de jaren heen kritisch naar het programma van de voetbal kalender heeft gekeken zal het zijn opgevallen hoe opvallend vaak Feyenoord vol aan de bak moet.
Op zich niet zo erg natuurlijk als je weet dat de gemiddelde baltovenaar van tegenwoordig hier uitermate vorstelijk voor wordt beloond. Kwalijker wordt het als deze praktijken opmerkelijk beter uitpakken voor de concurrentie. Zonder direct in het Gerard Cox syndroom te willen vervallen durf ik te zeggen dat de club van rood en wit hierin structureel wordt benadeeld.
Neem het nu volgende programma voor de halve finale van de Amstel Cup. Op Zondag 17 april wordt de klassieker gespeeld, weliswaar in Rotterdam. De Amsterdammers spelen vier dagen later de ogenschijnlijk makkelijke uitwedstrijd in Tilburg en zullen met twee vingers in de neus de finale bereiken. Opmerkelijk is dat de stadionclub reeds na drie dagen in eigen huis aantreedt tegen de aanstaande landskampioen. Zou het vreemdelingen legioen van Rotterdam zuid nog succesvol Europees bekeren, gelukkig schier onmogelijk met deze spelers, had het op Donderdag 14 april aanstaande ook nog even de kwart finale van de UEFA Cup mogen afwerken.
Zo heeft het er dus alle schijn van dat er in de donkere bossen van Zeist alles aan gedaan wordt om Feyenoord maar niet op de Coolsingel te krijgen. Heel even leek dit in 2003 mis te gaan, toen plots de Rotterdammers in de finale konden aantreden tegen FC Utrecht, dat het jaar ervoor nog zo schandalig van de overwinning was beroofd. De voetbalbond leek in deze wedstrijd de dans te ontspringen omdat de stadionclub zich destijds geen raad wist met de torenhoge favorietenrol.
Toen Bonaventure Kalou echter vanuit het niets het net van de Domstedelingen wist te vinden was de geest uit de fles. Een schandalig weggewuifde strafschop en een belachelijke rode kaart voor ‘rots in de branding' Bosvelt waren het gevolg, resulterend in een zekere overwinning van destijds Dirk Kuyt en de zijnen. Toeval? Eerder ingreep van hoger hand.
Nee, als het aan de KNVB ligt zullen Rotterdamse successen nog lang uitblijven. Manipulatie is hen niet vreemd. Scheidsrechters hoeven enkel in te grijpen als de situatie uit de hand dreigt te lopen. Echter om te voorkomen dat dit er te dik boven opligt probeert men zoveel mogelijk te sturen op basis van toevalligheden, zoals van tevoren bedachte voetbal kalenders aangevuld door warme en koude ballen.
Of zoals competitieleider Oostveen memoreerde na afloop van de gespeelde wedstrijden in het kader van de Amstel Cup; ‘zo, het was weer een geslaagde voetbal avond waarin de loting maar weer ééns bewezen heeft waar een kleine voetbalbond groot in kan zijn'.
Edward van Cuilenborg keek beschamend de andere kant op, Marc van Hintum klaagde over verbrande vingers. Henk Kessler zat thuis, stak een sigaar op en liet zich voldaan achterover vallen, zonder ook maar enige moeite te doen een glimlach te onderdrukken.
Koesteren zo'n jongen, ook al heeft hij een karakter a la Rivaldo, qua voetbal is hij een verrijking voor de HCE.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:01 schreef Luni het volgende:
Leonardo heeft dinsdagochtend zijn aflopende contract met één jaar verlengd. De Braziliaanse aanvaller, die woensdag zijn 22ste verjaardag viert, kwam de afgelopen twee jaar door verschillende blessures nauwelijks aan spelen toe, maar is momenteel weer fit. ´Ik ben blij met het vertrouwen dat Feyenoord in me stelt, ik moet het nu gaan laten zien´, aldus Leo, die sinds zijn elfde actief is voor Feyenoord.
Technisch directeur Mark Wotte toonde zich verheugd met het bijtekenen. Wotte: ´Maar het is wel het jaar van de waarheid voor Leo. Hij zal het nu moeten laten zien. Leonardo is een zeer getalenteerde speler waarin Feyenoord veel heeft geïnvesteerd. Hij verdient daarom een kans om wat terug te doen voor deze club.´
Leonardo doorliep vanaf 1995 de jeugdopleiding van Feyenoord en tekende in 2000 een driejarig contract. In augustus 2000 debuteerde hij voor de Rotterdammers en al snel groeide hij uit tot een sensatie in de eredivisie. In 2001 werd zijn contract verlengd tot de zomer van 2005. Een zware enkel- en knieblessure voorkwamen de laatste jaren dat Leonardo langere tijd inzetbaar was. Sinds januari dit jaar traint hij weer met de groep mee. In de thuiswedstrijd tegen Willem II in februari maakte hij zijn rentree en toonde hij aan op de weg terug te zijn.
Want de Calimero's komen immers uit Amsterdamquote:Op dinsdag 8 maart 2005 11:35 schreef Cart_man het volgende:
Niet echt hoor, past meer bij dat domme gelul wat jullie de meeste tijd uitkramen.
Het AD is nog altijd meer een kwaliteitskrant dan de Telegraafquote:Op dinsdag 8 maart 2005 09:21 schreef gras het volgende:
Komisch stukje. Die man zou zo bij het AD kunnen werken.
Ik heb het toch niet over calimero's. Ik heb over mensen die dom lullen. Daarvan komen de meeste uit 020.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:28 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Want de Calimero's komen immers uit Amsterdam![]()
Zou ik een slechte zet vinden, we hebben al 3 rechtsbacks!!!!!!quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:39 schreef rotskibo het volgende:
Telegraaf: Gullit bekeek Greene; wil Mtiliga in ruil betrekken
De Telegraaf meldt dat Feyenoord geinteresseerd is in RKC rechtsback Serginho Greene. De 22-jarige back die de Ajax jeugdopleiding doorliep zou afgelopen weekend door Ruud Gullit zijn bekeken. Hij heeft nog een contract tot 2006. Feyenoord zou volgens de krant Mtiliga in een deal willen betrekken.
Zou echt een goede zet zijn van Wotte/Gullit, en bij deze constructie ben je ook nog is van die beperkte Mtiliga af.
En mijn opmerking waarop jij reageerde ging over die column waarin weer eens een onnavolgbaar staaltje Calimero-gedrag tentoon werd gespreid.........quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:42 schreef Cart_man het volgende:
Ik heb het toch niet over calimero's. Ik heb over mensen die dom lullen. Daarvan komen de meeste uit 020.
uhh, Gyan komt niveau tekort, Zuiverloon hoort centraal te spelen (komt vooralsnog ook tekort) en Ostlund moet het allemaal nog maar bewijzen.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:51 schreef Luni het volgende:
[..]
Zou ik een slechte zet vinden, we hebben al 3 rechtsbacks!!!!!!
Greene is als centrale verdediger beter. Staat hij misschien nog wel vaker opgesteld dan als rechtsback. Snap niet dat de media altijd berichten over de rechtsback Greene...quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:51 schreef Luni het volgende:
[..]
Zou ik een slechte zet vinden, we hebben al 3 rechtsbacks!!!!!!
Beetje vreemd inderdaad. Misschien verlengen ze het contract tussentijds nog ofzo?quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:39 schreef Erasmusch het volgende:
Wat voor nut heeft het om Leonardo voor 1 jaartje vast te leggen...kan ie volgend jaar alsnog transfervrij weg.
We hebben Bandalovski ook nog en hij komt uit dequote:Op dinsdag 8 maart 2005 16:26 schreef rotskibo het volgende:
[..]
uhh, Gyan komt niveau tekort, Zuiverloon hoort centraal te spelen (komt vooralsnog ook tekort) en Ostlund moet het allemaal nog maar bewijzen.
En Greene heeft alleen de jeugd bij Ajax doorlopen, nooit ook maar 1 minuut in het 1e daar gespeeld dus wat mij betreft kan het wel.
Ik denk dat ze willen kijken of ie nog wel voldoet. Als hij zn vorm niet meer terug krijgt, als hij het niveau niet meer aankan, dan s het heel goedkoop om hem weg te sturen. Denk dat ze hem daarom maar een 1-jarig contract hebben laten tekenen, bang dat ie nie meer zo goed isquote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:39 schreef Erasmusch het volgende:
Wat voor nut heeft het om Leonardo voor 1 jaartje vast te leggen...kan ie volgend jaar alsnog transfervrij weg.
Is dat tegenwoordig al een maatstaaf?quote:Op dinsdag 8 maart 2005 16:40 schreef ferrarifreak het volgende:
Ach stel je niet zo aan. Zoals Rotskibo al zegt, hij heeft geen seconde voor ajax gespeeld.
Is de laatste kans die hij krijgt van Feijenoord. Geloof dat ze hem zat zijn.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 16:36 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Beetje vreemd inderdaad. Misschien verlengen ze het contract tussentijds nog ofzo?
quote:In het seizoen 1994-95 heerste Ajax onder leiding van Louis van Gaal op alle fronten in Nederland, maar ook Europees gezien. Het leek er zelfs op dat Ajax en het tweede elftal de bekerfinale zou gaan halen en de arrogantie van Amsterdamse zijde maakte de afkeer van die club en stad alleen maar groter.
Maar toen was daar toch woensdag 8 maart 1995. FC Utrecht ontving het tweede elftal van Ajax en Feyenoord zou aantreden tegen Ajax in het Olympisch stadion. Feyenoord leek bij voorbaat kansloos en kwam in de eerste helft ook op een 1-0 achterstand door Ronald de Boer. Maar Ajax drukte niet door en in de tweede helft kreeg Feyenoord steeds meer grip op de wedstrijd. Ajax werd teruggedrongen en via een strafschop van Ruud Heus kwam Feyenoord op gelijke hoogte.
Er zou verlengd worden volgens het nieuwe Sudden Death principe en wat in de vierde minuut gebeurde staat bij alle Feyenoorders nog op het netvlies. Een diepe bal van Peter Bosz, Frank Rijkaard en Danny Blind die tegen elkaar opbotsen en Mike Obiku kan op het doel aflopen, Mike Obiku schiet en schuift de bal onder Edwin van der Sar door. Juichend loopt Obiku achter het doel langs en trekt z’n shirt uit. De spelers springen in de hekken van het Olympisch stadion en het Feyenoord publiek gaat uit z’n dak. Het wachten tot vertrek uit die betonbak was, in tegenstelling tot andere keren, die late avond helemaal niet vervelend.
Uiteindelijk loopt de Feyenoord-aanhang, in de wetenschap dat het tweede van Ajax in Utrecht ook het onderspit heeft moeten delven, onder luid gezang door de Amsterdamse straten naar het treinstation.
“En Ajax 1 doet niet meer mee, en Ajax 2 doet niet meer mee…”
Vandaag dus 10 jaar geleden
Bedankt voor deze nuttige bijdragequote:Op dinsdag 8 maart 2005 22:57 schreef L4zY het volgende:
pff een fucking maand
Geloof dat er na dat ene incident is afgesproken dat alle wedstrijden tussen Feijenoord en ajax voortaan in 'Neerlands poel des verderfs' of in de Kuip gespeeld werd, afhankelijk van wie er thuis speelt.quote:Op woensdag 9 maart 2005 00:59 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe zit het nou met Jong Feyenoord volgende week? Gewoon op Woudestein?
vi.nlquote:Contract Leonardo voor 'jaar van waarheid'
8/3/2005 14:18
Getuige een nieuw contract krijgt Leonardo het vertrouwen van de leiding van Feyenoord. Maar de linksbuiten zal zich wel moeten laten gelden.
Leonardo is sinds zomer 1995 verbonden aan Feyenoord. Na zijn debuut in de hoofdmacht groeide de linksbuiten uit tot een lieveling van het publiek. De laatste twee jaar stond hij echter door knieblessures voornamelijk buitenspel. 'Ik ben blij met het vertrouwen dat Feyenoord in me stelt. Ik moet het nu gaan laten zien', aldus Leonardo op de website van de Rotterdamse club.
Leonardo is zich bewust van de druk die hij krijgt opgelegd door de Feyenoord-leiding. 'Het is wel het jaar van de waarheid voor Leo', zegt technisch directeur Mark Wotte. 'Leonardo is een zeer getalenteerde speler waarin Feyenoord veel heeft geïnvesteerd. Hij verdient daarom een kans om wat terug te doen voor deze club. '
Leonardo (22) keerde na de winterstop terug in de selectie van Feyenoord. De Braziliaanse linksbuiten had met succes een streep gezet onder twee lange revalidaties. In het duel met Willem II kreeg hij een half uur speeltijd.
Kankerhondenquote:Besluit definitief: vak W wordt familievak
Maastribune ‘no go area’ voor normale supporter
Seizoenkaarthouders van vak W en de familievakken DD, P en PP zullen volgende week, wanneer de aanvraagformulieren voor een seizoenkaart 2005/2006 in de bus vallen, onaangenaam worden verrast. Voor de meeste van hen geldt namelijk dat zij volgend seizoen afstand zullen moeten doen van hun oude vertrouwde plaats in De Kuip. Ondanks protesten van de Feyenoord Supportersvereniging heeft de clubleiding namelijk besloten om vak W met ingang van het seizoen 2005/2006 te benoemen tot familievak.
Anders dan Feyenoord de seizoenkaarthouders in de brieven wil doen geloven vormen de gebeurtenissen rond Feyenoord-Sporting Lissabon de directe aanleiding. Tijdens die wedstrijd werden o.a. vanaf vak X en vanaf vak W vuurwerk, aanstekers en andere voorwerpen op het veld gegooid. Vrij snel na afloop van die wedstrijd liet Feyenoord weten dat vak W familievak moest worden. Daarnaast hebben in de afgelopen jaren op vak W verschillende vervelende incidenten plaats gevonden. Club en politie beschouwen vak W al een aantal seizoenen als een van de ‘brandhaarden’ in De Kuip.
Feyenoord Supportersvereniging niet gekend in besluit
Maar waar Feyenoord voor veel zaken de Feyenoord Supportersvereniging om een mening vraagt en belangrijke zaken eveneens bespreekt met supporters verenigd de zogenaamde Klankbordgroep, daar is dit ingrijpende besluit genomen zonder enige vorm van overleg. Het is niet om deze, maar wel om andere redenen dat de Feyenoord Supportersvereniging de club heeft laten weten het volstrekt oneens te zijn met de maatregel.
De Feyenoord onderkent dat vak W een probleemgebied is, maar staat tevens een dadergerichte aanpak voor. Supporters die over de scheef gaan moeten worden aangepakt. De maatregelen die nu genomen worden treffen hele vakken met supporters die met de problemen niets van doen hebben. Alle supporters in vak W die niet voldoen aan de ‘profielschets’ van Feyenoord die van toepassing wordt op dit vak moeten wijken, terwijl mensen op de gezinsvakken op de Olympiatribune eveneens gedwongen worden te verhuizen.
Geen oplossing maar verplaatsing van problemen
De supportersvereniging is tevens van mening dat het gebruikte paardenmiddels niets oplost maar de problemen slechts verplaatst. Het lijkt een utopie om de veronderstellen dat mensen die zich op vak W misdragen hun leven op een ander vak zullen verbeteren. Daarbij kun je je afvragen waarom een supporter niet welkom is op vak W, maar wel op een ander vak. Een supporter die je niet in vak W wil hebben wil je wat de Feyenoord Supportersvereniging betreft helemaal niet in je stadion hebben, dus ook niet op bijvoorbeeld vak Z. Bovendien: ‘probleemsupporters’ treffen in andere vakken wellicht eensgezinden, waardoor het risico op problemen alleen maar groter wordt en in andere sectoren dus eerder zal verergeren dan zal afnemen. En, ook niet onbelangrijk: er zijn supporters die vak W hebben ingeruild juist omdat zich daar problemen voordeden. Deze supporters worden straks herenigd met mensen die ze juist ontvlucht zijn.
Verder acht de Feyenoord Supportersvereniging vak W volstrekt ongeschikt als familievak. Supporters die nu op de overdekte vakken P, PP of DD zitten moeten nu naar het onoverdekte vak W, waar ook het zicht op het veld nog eens vele malen slechter is.
Doekje voor het bloeden
In haar poging de pijn voor supporters te verzachten laat Feyenoord de betrokken supporters in de brief weten dat supporters die vanaf vak W naar een ander en duurder vak verhuizen een korting krijgen op hun seizoenkaart. Voor een zitplaats op de eerste ring kunnen zij volstaan met het betalen van ¤ 202,00 in plaats van ¤ 285,00. Daarbij wordt er door de club vanuit gegaan dat de voormalige seizoenkaarthouders van vak W de vakken (en voormalige gezinsvakken?) op de Olympiatribune zullen opvullen. Echt veel keus heeft men ook niet. De Noordzijde is bijna uitverkocht aan seizoenkaarthouders, terwijl het gelijkwaardige vak Z ook behoorlijk vol zit. Bovendien is het voorstel ook niet helemaal eerlijk tegenover de mensen die al jarenlang op de duurdere vakken zitten; voor hen blijft het tarief van ¤ 285,00 (logischerwijs) gewoon van kracht.
De supporters die vanaf de gezinsvakken DD, PP en P naar vak W moeten verhuizen blijven nagenoeg hetzelfde bedrag betalen als in het huidige seizoen. Nu betalen zij ¤ 197,50 (volwassene),
¤ 102,50 (jongere) en ¤ 72,50 (kind). Voor vak W zijn de gezinstarieven voor het seizoen 2005/2006 vastgesteld op respectievelijk ¤ 197,00, ¤ 105,00 en ¤ 75,00.
No go area
Volgens de Feyenoord Supportersvereniging moet de werkelijke reden dat voor de maatregelen is gekozen ergens anders worden gezocht en - hoe verwerpelijk de incidenten ook waren, laat dit duidelijk zijn! – wordt Feyenoord-Sporting Lissabon ‘misbruikt’ om een plan dat al langer op de plank lag ten uitvoering te brengen: de Maaszijde moet een ‘no-go area’ worden voor de ‘normale supporter’. Dit om een scheiding aan te brengen tussen de tribunes waar zich sponsors, genodigden, pers en relaties bevinden en de fanatieke aanhang. Uiteraard maakt de club geen goede sier wanneer zich vlak voor de vip-tribunes ongeregeldheden voordoen. Maar nogmaals: de veroorzakers van dergelijke incidenten moeten worden aangepakt en niet honderden of misschien wel duizenden mensen die van goede wil zijn.
Oneens? Laat het weten!
Tot slot: de Feyenoord Supportersvereniging adviseert supporters die het oneens zijn met de maatregelen protest aan te tekenen bij Feyenoord. Bel, schrijf of mail naar Feyenoord Klantenservice:
Feyenoord Klantenservice
Postbus 9635
3007 AP Rotterdam
Tel. 010-2923888
Fax 010-2923889
E-mail: klantenservice@feyenoord.nl
Een afschrift kunt u zenden aan:
Feyenoord Supportersvereniging
Postbus 24036
3007 DA Rotterdam
Fax 010-4921152
E-mail: info@legioen.nl
Nog iets positiefs tenminste....quote:NETTEN WORDEN VERWIJDERD
Er zal vandaag een begin worden gemaakt met het verwijderen van de netten achter beide doelen. Feyenoord heeft de strafmaatregel ingetrokken nu de daders van het gooien van het vuurwerk bekend zijn. Zij meldden zich vorige week zelf na aandrang van enkele andere bezoekers uit hun vak. Feyenoord vindt dat hiermee aan het verzoek tot sociale controle volledig is voldaan. De netten keren onmiddellijk terug bij hernieuwde incidenten.
De dader die tijdens Feyenoord – Sporting Lissabon vanaf vak W een aansteker heeft gegooid is nog niet opgepakt. De preventieve maatregelen – meer stewards – blijven van kracht. Er zullen bovendien extra paalcamera’s worden geplaatst in de hoeken van het veld. Vak W wordt volgend seizoen familievak.
Kankerhonden ja. En ik ben 1 van die 'gasten'...quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:02 schreef JooB het volgende:
Kankerhonden? waarom? Moet je tegen die gasten zeggen die het voor anderen hebben verknald.
quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:02 schreef JooB het volgende:
Kankerhonden? waarom? Moet je tegen die gasten zeggen die het voor anderen hebben verknald.
Inderdaad. Ga er zaterdag een maken.quote:Op donderdag 10 maart 2005 19:05 schreef Luni het volgende:
Ik hoop dat er zondag een grimmig sfeertje zal hangen en dat er heel veel spandoeken zullen hangen.door deze trieste actie van die GKL en zijn trekpoppen.
Dat de FSV moge volgen!!! Oprotten met dit management.quote:Lunatic News zegt vertrouwen op in clubleiding
Al langere tijd werd er getwijfeld aan de goede bedoelingen van Feyenoord. Na de aankondiging omtrent de aardverschuiving die gaat komen in de Kuip heeft Feyenoord haar ware gezicht laten zien. De acties van gisteren waren voor ons de druppel die de emmer deed overlopen. Feyenoord is geen club meer, waar de mening van de achterban ertoe doet. Sportclub Feyenoord is Feyenoord NV geworden. Feyenoord is een organisatie geworden met totaal andere belangen dan die van de achterban, wat volgens ons nog steeds het bestaansrecht van de club is. Er werd zo nu en dan nog wel geluisterd naar de meningen, maar hier werd niet veel mee gedaan. En als er wat mee gedaan werd waren veel van die meningen gemanipuleerd door de vraagstelling.
De maatregelen met betrekking tot vak W zijn genomen zonder enig overleg en op basis van emotie. Deze maatregelen en mogelijke vervolgstappen denderen als een olifant door een porseleinkast en hiermee worden duizenden goedwillende supporters zwaar benadeeld. Groepen worden uit elkaar getrokken, mensen moeten op (duurdere) vakken gaan zitten waar ze helemaal niet willen zitten.
Wij willen bij deze ons vertrouwen in de clubleiding opzeggen. Medewerkers van Lunatic News zullen voor onbepaalde tijd niet meer aanwezig zijn bij overleggen waarbij de clubleiding van Feyenoord aanwezig is.
Het vertrouwen is er simpelweg niet meer. We vinden het ten eerste zonde van onze kostbare vrije tijd. Maar bovenal willen we een signaal afgeven naar de rest van Het Legioen.
Redactie Lunatic News
Houd je mond dom joch.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 10:46 schreef ferrarifreak het volgende:
Over de 4e plek en al 3 jaar geen succes maken ze zich niet druk, maar nu opeens moet het bestuur wel weg hoor
Pak liever die kneusjes aan waar je dit aan te danken hebt.
quote:Op vrijdag 11 maart 2005 10:53 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Houd je mond dom joch.
We zullen wel zien wat er zondag gebeurt. En hopelijk volgt de FSV de redactie van Lunaticnews, want dit is echt weer zo ontzettend kanker geregeld... Kan echt alleen bij Feyenoord.
Wat zit je nou schaapachtig te lachen joh, tyfusjong. Heb het echt gehad met jou.quote:
Ook al waren we kampioen geworden en wonnen we de CL. Zelfs dan had je ons gehoord over deze maatregel. Belachelijke beslissing van een stel mensen die totaal geen benul hebben van wat de supporters wensen.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:04 schreef Suijk het volgende:
Ik denk dat het meer een combinatie van alles is, ferrarifreak. Als de resultaten nou geweldig waren en jullie dit jaar nog kampioen konden worden, zou er over die plaatsen een stuk minder gezeken worden.
'de supporters'? Gelukkig is het grootste deel van de mensen in de Kuip wel normaal, en zal hier dan ook geen last van ondervinden. En wat wensen 'de supporters' zoals jullie dan? Rellen?quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:15 schreef Cart_man het volgende:
Belachelijke beslissing van een stel mensen die totaal geen benul hebben van wat de supporters wensen.
quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:15 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Wat zit je nou schaapachtig te lachen joh, tyfusjong. Heb het echt gehad met jou.![]()
En hoe weet jij dat?quote:Zit godverdomme nooit in de Kuip
Ik erger me altijd dood aan die kneuzen die met hun rug naar het veld een joint staan te roken en totaal niet naar de wedstrijd kijken, en alleen aandacht voor de uit-supporters hebben. Ik kan het mis hebben, maar volgens mij ben jij er ook zo eenquote:en durft wel dingen te beoordelen waar je geen weet van hebt.
Uiteraard, zeikerds zijn jullie toch.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:15 schreef Cart_man het volgende:
Ook al waren we kampioen geworden en wonnen we de CL. Zelfs dan had je ons gehoord over deze maatregel. Belachelijke beslissing van een stel mensen die totaal geen benul hebben van wat de supporters wensen.
De klankbordgroep is bij deze ook gewoon een zoethoudertje voor de supporters. Het management en die kale voeren toch hun eigen beleid door.
Geen last van ondervindenquote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:24 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
'de supporters'? Gelukkig is het grootste deel van de mensen in de Kuip wel normaal, en zal hier dan ook geen last van ondervinden. En wat wensen 'de supporters' zoals jullie dan? Rellen?
Ok, daar ben ik het dan weer mee eens.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:39 schreef Luni het volgende:
[..]
Geen last van ondervinden![]()
Op vak W zitten denk ik zo'n 4000 supporters en daar word van verwacht dat zo zo
maar even naar een ander vak gaan, vele gezinnen met kinderen, krijgen nu plaatsen onoverdekte plaatsen toegewezen!!
Zo ga je niet met je klanten (wat een kutwoord, maar meer zijn we niet) om.
Zonder ons, de supporters, heeft een club geen bestaansrecht.
Sterf maar.quote:
Niet, maar het heeft er alle schijn van.quote:[..]
En hoe weet jij dat?![]()
Kom je een keer gezellig naast me staan. Kan je zelf zien hoe ik een wedstrijd beleef.quote:[..]
Ik erger me altijd dood aan die kneuzen die met hun rug naar het veld een joint staan te roken en totaal niet naar de wedstrijd kijken, en alleen aandacht voor de uit-supporters hebben. Ik kan het mis hebben, maar volgens mij ben jij er ook zo een![]()
Pffff, word een beetje moe dat je me elke keer daar op vastpint.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:24 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
'de supporters'? Gelukkig is het grootste deel van de mensen in de Kuip wel normaal, en zal hier dan ook geen last van ondervinden. En wat wensen 'de supporters' zoals jullie dan? Rellen?
Wat lul je dan raar, dat is het hele probleem waarom de supporters nijdig zijn.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:47 schreef ferrarifreak het volgende:
[..]
Ok, daar ben ik het dan weer mee eens.
Ik ben geen supporter, maar een op rellen beluste hooligan. Daarom valt hij mij aan, omdat hij denkt dat ik het alleen maar over 'mijn soort' heb en niet over alle supporters.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 11:59 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat lul je dan raar, dat is het hele probleem waarom de supporters nijdig zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |