Ik las vorige week dat hij gescout werd door Man Utd, Arsenal en Bayern.quote:Op donderdag 3 maart 2005 13:05 schreef Bonobo11 het volgende:
nog even en mijn neefje van 13 wordt geselecteerd, omdat hij een bal over 10 meter kan geven.
Ik kan het fout hebben hoor, maar ik meen hier toch enig sracasme te proeven....quote:Op donderdag 3 maart 2005 12:31 schreef Erasmusch het volgende:
[afbeelding]
Na 2 wedstrijden in basis lijkt het me wel tijd voor een eigen topic. Koeman had geen boodschap aan hem en koos voor de oude garde. Onder Krol is Hedwig echter volledig opgebloeid. Weer een topproduct van de ajax jeugdopleiding.
Gisteren tegen ADO geen enkele keer zn verdedigers in verlegenheid gebracht. Heer en meester op het middenveld. Vervolgens stelt ie op onnavolgbare wijze houten Harry in staat om te scoren.
Hoa lang kunnen Bassie en Schip deze geweldenaar nog blijven negeren?
Bonobo11 is dus zo'n jongetje die klakkeloos alles overneemt van de commentator, als die zegt dat Hedwiges Maduro een slechte wedstrijd speelt, is dat ook zo...quote:Op donderdag 3 maart 2005 13:05 schreef Bonobo11 het volgende:
Jongen pleurt toch op, Maduro was 85 minuten waardeloos en had nix in te brengen bij het middenveld van ADO, wat wel weet wat knokken is.
In Oranje, nog even en mijn neefje van 13 wordt geselecteerd, omdat hij een bal over 10 meter kan geven.
Doen koeien ook altijd met succes.quote:Op donderdag 3 maart 2005 16:37 schreef Suijk het volgende:
't wordt nu een beetje uitgekauwd.
Man, ik keek die wedstrijd door een ADO-bril, jullie door een Ajax-bril. SBS6Commentaar hoor ik niet eens. Doe mij Steve maarquote:Op donderdag 3 maart 2005 15:43 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
Bonobo11 is dus zo'n jongetje die klakkeloos alles overneemt van de commentator, als die zegt dat Hedwiges Maduro een slechte wedstrijd speelt, is dat ook zo...
Probeer eens een EIGEN MENING !!!
Tja, Spaan. Ik weet niet wat ik van hem moet vinden. Heeft soms wel een heel rijke fantasie.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 17:58 schreef methodmich het volgende:
Was ook het talent van het jaar.
Maar volgens Spaan was het laten debuteren van Aborah door Koeman ook pesten van Louis, omdat Louis Aborah weer niks vond.
Die ook.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:36 schreef Da_Sandman het volgende:
En [insert MM style]BABEL[/insert MM style] niet?
Apart..
Babel ook, net als Stekelenburg, Heitinga, VDV, Sneijder en De Jong.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:36 schreef Da_Sandman het volgende:
En [insert MM style]BABEL[/insert MM style] niet?
Apart..
quote:8/3/2005 - Hedwiges Maduro in voorselectie Oranje
(Van onze verslaggever P.)
BRON: www.Ajax.NL
Onder de zeven Ajacieden die bondscoach Marco van Basten in de voorselectie heeft opgenomen bevindt zich een verrassing. Of juist niet, kan je denken. Naast Ryan Babel, Nigel de Jong, Maarten Stekelenburg, Rafael van der Vaart, John Heitinga en Wesley Sneijder is ook Hedwiges Maduro geselecteerd voor de voorselectie van Oranje. Maduro, die op het middenveld de plek kan spelen waar Johnny Heitinga bij Ajax door Koeman en bij Oranje door Van Basten werdt neergezet, kwam tot nog toe slechts in in drie officiële wedstrijden van Ajax uit.
Ryan Babel lijkt iets zekerder van een plek in de definitieve selectie. Van Basten heeft eerder al laten weten dat hij misschien voor Ryan Babel zal kiezen als mogelijkheid aan de linkerkant, zeker als Robben zou ontbreken.
De definitieve selectie voor de voor de wedstrijden tegen Roemenië (op 26 maart in Boekarest) en Armenië (op 30 maart in Eindhoven) wordt op 18 maart bekendgemaakt.
Kan me niet voorstellen dat ze louter daarop selecterenquote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:56 schreef -Vaduz- het volgende:
Maduro wordt (waarschijnlijk) opgeroepen omdat Marco en John hem qua spel goed kennen. Qua spel is hij er absloluut nog niet aan toe.
quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:46 schreef kavorka het volgende:
Leuke speler, maar wat doet ie in de voorselectie van Oranje? Marco is helemaal de weg kwijt!
TRIEEEESTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wat een zielige kontelikker, hoevaak heeft Maduro Marco rectaal genomen? Wat een enge jodenkliek is Oranje weer geworden. Dit slaat echt HE-LE-MAAL nergen op!!!!!!!!!!!!!quote:Van Basten zet Maduro en Babel op voorlopige lijst
8/3/2005 14:31
De ene heeft er precies negentig minuten opzitten in de Holland Casino Eredivisie, de ander startte in totaal zeven keer in de basis in dertien maanden. Toch heeft bondscoach Marco van Basten een plaats ingeruimd voor Hedwiges Maduro en Ryan Babel in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal.
'Het kan snel gaan', realiseert het jonge Ajax-duo zich op de website van hun club. Babel (18) was niet eens zo verrast. 'Ik had het een klein beetje verwacht omdat de bondscoach al had gezegd dat ik een mogelijkheid was. Maar ik vind het alsnog wel erg grappig.'
Maduro (20) weet niet zo goed wat ervan moet denken. 'Het overvalt mij wel. Ik heb twee keer in de basis gestaan van Ajax I. Als dat al voldoende is voor een voorselectie, dan kan het alleen maar beter gaan.'
quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:04 schreef Stpan het volgende:
[..]
TRIEEEESTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wat een zielige kontelikker, hoevaak heeft Maduro Marco rectaal genomen? Wat een enge jodenkliek is Oranje weer geworden. Dit slaat echt HE-LE-MAAL nergen op!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
Sorry hoor, maar trieste selectieprocedures zonder enige niveau vragen om trieste reacties.
Je hoopt dat Van Basten en zijn assistent-joden niet zo triest zijn als je eerder in het topic probeert aan te geven. Maar helaas, ze zijn echt zo triest.quote:Op donderdag 3 maart 2005 14:05 schreef Stpan het volgende:
Maduro in Oranje!
Jammer dat Van Basten zijn blik niet zo vaak op Ajax werpt, anders had deze topper allang een Oranje shirt gedragen.
![]()
quote:Het was voor mij een grote verrassing. Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik er van moet denken. Het overvalt mij wel. Ik heb twee keer in de basis gestaan van Ajax I. Als dat al voldoende is voor een voorselectie, dan kan het alleen maar beter gaan.”
quote:,,Ik ga er niet vanuit dat ik ook in de definitieve selectie zit”, is Maduro van mening. ,,Maar zo’n voorselectie is al te gek. Ik zal eerst toch nog een paar wedstrijden meer moeten spelen.”
Ha ha ha.quote:Op donderdag 3 maart 2005 14:05 schreef Stpan het volgende:
Maduro in Oranje!
Jammer dat Van Basten zijn blik niet zo vaak op Ajax werpt, anders had deze topper allang een Oranje shirt gedragen.
![]()
Wat ben jij een kortzichtig, dom hoopje mens zegquote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:26 schreef Stpan het volgende:
[..]
Je hoopt dat Van Basten en zijn assistent-joden niet zo triest zijn als je eerder in het topic probeert aan te geven. Maar helaas, ze zijn echt zo triest.
Jammer voor Maduro dat hij nu het lachtertje van het Nederlandse voetbal gaat worden. Hij wordt het joch waarmee de pers Van Basten zal neersabelen vanwege zijn achterlijke selectieprocedure. Ik mag toch verwachten dat dit het einde van de carriere van Maduro betekent. Jammer, dat verdient zo'n jongen niet. Maar ach, Van Basten he?
en om die 2e quote is het marco allemaal te doenquote:
Jep, nog een paar niveautjes lager en ik kan bondscoach worden.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:33 schreef JaWi het volgende:
[..]
Wat ben jij een kortzichtig, dom hoopje mens zeg.
Jammer alleen dat je je frustratie uit als een hersendode josti.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:49 schreef Stpan het volgende:
[..]
Jep, nog een paar niveautjes lager en ik kan bondscoach worden.
dat weet ik nietquote:Op dinsdag 8 maart 2005 19:37 schreef Staanplaats het volgende:
Hoor vandaag pas voor het eerst van die gozer?
Het zou ECHT een goeie grap zijn als-ie wel bij de selectie zitquote:Op dinsdag 8 maart 2005 22:48 schreef Naggelwauz het volgende:
Ach, niet getreurd mensen hij zit toch niet bij de definitieve selectie.
Seedorf heeft al meer dan genoeg kansen gehad.quote:Op woensdag 9 maart 2005 00:19 schreef Yeahinho het volgende:
En als je het dan vergelijkt met Seedorf - die er dus níet bijzit - dan is het helemaal een lachertje.
Adriaanse werkt met zijn spelers bij zn ploegen. Van Basten kan bij Oranje niks doen voor Maduro behalve hem ervaring gunnen wat nonsens is aangezien die ervaring beter kan gaan naar iemand die een reeele kans heeft om Oranje te helpen binnenkort. Dat zie ik Maduro nog niet doen. Van Basten mag zn contract alweer inleveren.quote:Op woensdag 9 maart 2005 16:56 schreef methodmich het volgende:
Eigenlijk doet Marco inmiddels hetzelfde als Adriaanse. Hij vertrouwt op spelers waar hij mee gewerkt heeft. Co haalt al die Tilburgers, Marco selecteert (Jong) Ajax.
Dat is ie ook.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 14:38 schreef twi het volgende:
Topvoetballer, hoort thuis in Oranje. Real Madrid zit achter 'm aan, omdat de Koninklijke van Bommel te min vindt
Goed gezein XAVIquote:Op donderdag 3 maart 2005 14:25 schreef XAVI het volgende:
Met Van Bastens selectiebeleid speeld hij volgende week in oranje
Zelfs Takak heeft meer laten zien dan Maduroquote:Op vrijdag 18 maart 2005 17:15 schreef methodmich het volgende:
Ach, het is vreemd dat Davids ontbreekt, maar erg veel betere spelers dan Maduro heeft Marco niet laten schieten op die plaats.
Takak is geen goede speler.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 17:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zelfs Takak heeft meer laten zien dan Maduro
Dat is gewoon zo.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 17:23 schreef JeroenV het volgende:
En dat geloof je zelf?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |