Niet leveren omdat ze zich niet aan jouw prijzen houden....quote:Op zondag 6 maart 2005 11:35 schreef mordradead het volgende:
[..]
Zaken die te hoge prijzen hebben gewoon geen nintendo games meer leveren, ik zie liever een pijnenburg/ah constructie waar ze het gewoon onder de kostprijs gaan verkopen
Hmm.... ze zijn een beetje doorgeschoten denk ik...ik associer me als 20 jarige niet bepaald met die koters op die website...OMG NINTENDO IS ECHT KIDDY.,..quote:
De site is zelf wel mooi gemaaktquote:Op zondag 6 maart 2005 13:24 schreef Adnan het volgende:
[..]
Hmm.... ze zijn een beetje doorgeschoten denk ik...ik associer me als 20 jarige niet bepaald met die koters op die website...OMG NINTENDO IS ECHT KIDDY.,..
Hehehe nou ja wel veel functionaliteit hehe wel stoer..maar hmm iets te...en daty blauw..bleghquote:
en hoeveel minigames zitten erinquote:Op zondag 6 maart 2005 13:05 schreef Thomper het volgende:
Alle sterren zitten op precies dezelfde locaties, plus er zijn 30 nieuwe sterren toegevoegd. De meeste daarvan in de oude werelden, een enkele in een nieuwe wereld.
elk persoon heeft er 9, in totaal dus 36 mini-games die je dus moet unlocken door konijnen te vangen, voor de laatste mini game moet je wel 150 sterren hebbenquote:
Die laatste is extreem lame, dus ga niet 150 sterren halen voor die laatste minigame.quote:Op zondag 6 maart 2005 15:40 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
elk persoon heeft er 9, in totaal dus 36 mini-games die je dus moet unlocken door konijnen te vangen, voor de laatste mini game moet je wel 150 sterren hebben
Is dat niet op 24 maart?quote:Op zondag 6 maart 2005 16:52 schreef Thomper het volgende:
Nee, dan zouden ze iets exclusiefs en nieuws onthullen. Ik gok gewoon op online voor de DS.
Ik heb hem besteld bij Dixons, dit is mijn lijstje:quote:Op zondag 6 maart 2005 17:02 schreef basalphenaar het volgende:
Ik heb net een DS gereserveerd bij E-Plaza. Ik kan niet wachten tot vrijdag!
Zekers... Volgens mij waren er voor heel Europa maar 750.000 exemplaren (?)quote:Op zondag 6 maart 2005 20:07 schreef __Saviour__ het volgende:
zou reserven echt nodig zijn denken jullie?
Ik denk het niet. Er zijn er geloof ik meer dan Amerika kreeg, en bovendien als je een beetje vroeg op de dag van de release gaat zul je er heus wel 1 kunnen bemachtigen.quote:Op zondag 6 maart 2005 20:07 schreef __Saviour__ het volgende:
zou reserven echt nodig zijn denken jullie?
Ik had die van mij al op 24 februari besteld ( toewn was ik jarigquote:Op zondag 6 maart 2005 20:46 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Er zijn er geloof ik meer dan Amerika kreeg, en bovendien als je een beetje vroeg op de dag van de release gaat zul je er heus wel 1 kunnen bemachtigen.![]()
Dixons & Free Record Shop zijn misschien ook aanraders (die hadden alle dingen al lang op de site staan..)quote:Op zondag 6 maart 2005 20:52 schreef __Saviour__ het volgende:
Hmm, ik bel morgen de Bart Smit wel. Eens vragen hoeveel exemplaren ze binnenkrijgen en of er veel gereserveerd wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |