Een heel klein laagje? Nou zelfs die naam mag het nog niet hebben.quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:45 schreef Fred_B het volgende:
Hier in Dordrecht ligt ook maar een heel klein laagje, en wat er nu nog bijvalt is zo weer weggesmolten. Hopelijk komt er later nog wat.
Daarom heb ik oa. een kei lief doggiequote:Op woensdag 2 maart 2005 12:37 schreef freecell het volgende:
Ik wil eigenlijk wel naar buiten en wandelen enzo
Maar het is zo suf in je eentje
En dat terwijl ik een leuk bosje achter mijn flatje heb......
Hoort zeeland ook bij het zuiden?quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:50 schreef komrad het volgende:
later vandaag ook nog in het zuiden sneeuw![]()
![]()
ondertussen is het in het centrum van Eindhoven begonnen met sneeuwenquote:Op woensdag 2 maart 2005 12:56 schreef Dezz het volgende:
Eindhoven nog steeds niets. Blijkt dat zo'n sneeuwpak maar eens in de 50 jaar voorkomt, maak ik het weer niet mee
Waar in Hellevoet is datquote:Op woensdag 2 maart 2005 10:41 schreef ElmarO het volgende:
Je sneeuwpop ziet er tot nu toe goed uit.
Ik herpost mijn pics ook nog even. Was één van de laatste posts in het vorige topic.
Hellevoetsluis:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De lichte sneeuw die nu in Eindhoven, Best en Limburg valt lijkt toch uit Duitsland te komen en niet uit het Noorden.quote:Op woensdag 2 maart 2005 13:04 schreef heaven7 het volgende:
Kan iemand me vertellen of het uberhaupt nog in het oosten gaat komen? We zitten tegen duitsland aan
O wacht nu zie ik hetquote:Op woensdag 2 maart 2005 13:08 schreef ElmarO het volgende:
[..]
In de buurt van zwembad 'De Eendracht'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |