quote:KNVB oriënteert zich op organisatie WK 2018
1/3/2005 18:35
Over dertien jaar het wereldkampioenschap in Nederland en België? Voor de KNVB geen onzalige gedachte. De eerste gesprekken over een WK in de Lage Landen zijn al achter de rug.
Na de oriënterende gesprekken met vertegenwoordigers van Belgische bond en de FIFA wil Harry Been de gezamenlijke kandidatuur voorleggen aan de bondsvergadering. 'We kunnen pas echt aan de slag als de bond er helemaal achter gaat staan', vertelde de algemeen directeur van de KNVB aan het ANP.
'Maar het kon geen kwaad om nu al over het onderwerp met vertegenwoordigers van de FIFA te praten. Zo hebben we samen met België ook het Europees kampioenschap van 2000 binnengehaald', aldus Been.
Het is voorlopig nog een ver-van-mijn-bed-show. De FIFA heeft nog geen werelddeel aangewezen en zal pas over zes jaar het WK 2018 toewijzen aan een land dan wel landen. 'Maar we kunnen niet vroeg genoeg met de voorbereidingen beginnen', zegt Been.
quote:Op woensdag 2 maart 2005 01:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Been heeft weer teveel uit het verkeerde potje gesnoept
je meot durven! Duitsland is natuurlijk geen concurentie en Italie gaat voor het EK.quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:12 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
De lage landen denken de concurrentie met Spanje, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Italie en tegen die tijd ook Rusland of Polen wel aan te kunnen![]()
![]()
![]()
Amsterdam Arena, hè...quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:01 schreef stevenstifler het volgende:
Ja veel eerder kan niet, die staan bijna allemaal al ingepland. Maar het lijkt me wel leuk als het hier komt. Euro 2000 beviel me ook wel.. alleen de halve finale was wat minder..
Het EK2000 en Nexxt2005 kreeg hij anders wel voor elkaar... Beetje jammer alleen dat ie er zelf financieel (veel) beter van wordt met zijn consultancy bedrijfje/quote:Op woensdag 2 maart 2005 01:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Been heeft weer teveel uit het verkeerde potje gesnoept
Dat interesseert me eigenlijk geen moer. Van mij mag er best wel wat aan verdiend worden, als iemand dat voor elkaar krijgt.quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:19 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Het EK2000 en Nexxt2005 kreeg hij anders wel voor elkaar... Beetje jammer alleen dat ie er zelf financieel (veel) beter van wordt met zijn consultancy bedrijfje/
quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
EK is ook niet echt te vergelijken met een WK en de Engelse laten natuurlijk nooit het WK in 2018 schieten, daar zijn zelfs Italie, Frankrijk of Spanje kansloos tegen.
Nu je het zegt... dan ben ik 34. Raar idee.quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:27 schreef komrad het volgende:
Ik hoop dat het iets wordt, ik ben dan wel bijna 40 maar ik ga kijken, ik plan alvast mijn agenda vrij
De vraag stellen is hem beantwoorden.quote:waarom zouden de Engelsen het WK van 2018 niet laten schieten?
Wat je vergeet te vermelden is dat de kans erg groot is dat Londen de Olympische Spelen van 2012 binnenhaalt, en dat dat wel eens een belangrijke factor kan zijn om het wk niet aan Engeland toe te wijzen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 02:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
De vraag stellen is hem beantwoorden.
De Engelsen hadden in 1996 nog het EK gehad en Duitsland wilde het ook heel graag. Dat ze de 2006 verloren hebben heeft de Engelsen al een enorme imago-deuk gegeven als 'uitvinders van het voetbal' en dus zullen ze zeker 2018 niet laten schieten zeker omdat ze het anders pas in 2038 mogen organiseren.
De Engelse gaan die oorlog echt niet verliezen en zeker niet tegen de lage Landen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |