Het veld is afgedekt met plastic dus het zal wel meevallen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 09:09 schreef Againzender het volgende:
Ik gok op een afgelasting wegens sneeuw
Daar zat ik ook al aan te denken. Hopen dat het wel doorgaat....Uitslag? 1-2quote:Op woensdag 2 maart 2005 09:09 schreef Againzender het volgende:
Ik gok op een afgelasting wegens sneeuw
quote:Op woensdag 2 maart 2005 09:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
Van der Vaart zit waarschijnlijk weer op de bank. Obodai linksback en Maxwell linkshalf.
Maar tijdens de wedstrijd moet het er toch af, en als het dan nog sneeuwt, dan zie ik het somber in.quote:Op woensdag 2 maart 2005 09:31 schreef ray_nl het volgende:
[..]
Het veld is afgedekt met plastic dus het zal wel meevallen.
Ik heb wel m'n thermisch ondergoed maar ff uit de kast gehaald, het gaat koud worden vanavond!
Werkt Geert Wilders tegenwoordig bij ADO?quote:Op woensdag 2 maart 2005 11:15 schreef Ludacriss het volgende:
Sjow vandaag gaan we ze allemaal toezingen en laten we dit keer met z'n alle "er is maar 1 haagse jezus" zingen. Vooral wanneer Geertje eventueel zou scoren.
Veel zingen en springen dusquote:Op woensdag 2 maart 2005 09:31 schreef ray_nl het volgende:
[..]
Het veld is afgedekt met plastic dus het zal wel meevallen.
Ik heb wel m'n thermisch ondergoed maar ff uit de kast gehaald, het gaat koud worden vanavond!
Gaan jullie meedoen met dat "komische" duo? Met teksten als "een ding is zeker, ADO wint de beker"quote:
quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:13 schreef RICOFCDENHAAG het volgende:
http://img236.exs.cx/img236/7227/cupfighters2vh.jpg
3-0 voor Fc DenHaag!!!![]()
hehehe
Jode gaan eraan![]()
Zou dus nog best lastig kunnen wordenquote:ADO ruimt sneeuw in het Zuiderpark
ADO Den Haag rekent erop dat de bekerwedstrijd tegen Ajax ondanks de sneeuw woensdagavond gewoon kan doorgaan.
De regionale consul heeft woensdagochtend de situatie in het Zuiderpark bekeken. Als de zeilen op het veld sneeuwvrij kunnen worden gemaakt, kan er volgens hem gewoon worden gespeeld.
"We werken met man en macht om de zeilen schoon te krijgen. We doen er alles aan om de wedstrijd door te laten gaan. Het is alleen een beetje lastig in te schatten wanneer we de zeilen van het veld kunnen halen. Daar willen we zolang mogelijk mee wachten. " Aldus de woordvoerder van de club.
Heb je daar speciaal een account voor moeten aanmakenquote:Op woensdag 2 maart 2005 12:13 schreef RICOFCDENHAAG het volgende:
http://img236.exs.cx/img236/7227/cupfighters2vh.jpg
3-0 voor Fc DenHaag!!!![]()
hehehe
Jode gaan eraan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |