quote:Op dinsdag 22 februari 2005 23:30 schreef boebiedoe het volgende:
Sure Meki..
Luister en huiver naar Meki. Files zijn via IRC verspreid en de maker is onbekend.Met dank aan Dirkh voor het hosten.
www.flappentapper.nl/fok/VoxPlay.msi
www.flappentapper.nl/fok/62306.5674.VOX
De msi is een player, de vox de soundfile. Have fun..
MP3!!
Via Nitespeed!
http://www.freewebtown.com/tl_eenakter/meki_cbr1.mp3
Mirror van Nitespeed's goddelijke conversie:
http://www.zixs.nl/meki_cbr1.mp3
Insow.quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:30 schreef Insomaniac het volgende:
Sjonnie.
MUUS.quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:31 schreef MUUS het volgende:
Ik zal even de linkjes in de OP plakken, J_F.
Dat zou ik heel lief van je vinden.quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:31 schreef MUUS het volgende:
Ik zal even de linkjes in de OP plakken, J_F.
memememememoemoemoemoest jejejejejejejijij oooooooook zozozozzzooolalalachen?quote:
Is dit een spelletje?quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:40 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Mememememememememememeki.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The gum you like, is coming back in style.
Moet ik het uitleggen of zie je het zelf al?quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:40 schreef Calella het volgende:
Er is in dit hele land één,
ik herhaal: één leuke allochtoon.
PS. Lekkere topic-titel ook. Zielige tyfus-racist.
quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:45 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Moet ik het uitleggen of zie je het zelf al?
Zucht.quote:Op woensdag 23 februari 2005 02:48 schreef Calella het volgende:
[..]
En één leuke autochtoon en dat is Jos Brink.![]()
Hallo lieve mensjen!quote:
Alsof er van BOE geen mp3's zijn te vinden alwaar hij loopt te stotteren zegquote:Op woensdag 23 februari 2005 09:30 schreef HTT-Thalan het volgende:
Ik hoorde hem gisteravond al van Boe, converteren was ook al gelukt, maar kon zo gauw even geen progje vinden om hem duidelijker en langzamer te maken.
Teringgoede grap, en voorzover we Meki en DP al niet serieus namen, staan ze nu natuurlijk helemaal bekend als een stelletje kwijlende lafbekken![]()
Als iemand stottert uit angst is het inderdaad veel leuker dan iemand die stottert van naturequote:Op woensdag 23 februari 2005 10:29 schreef Posdnous het volgende:
Bwahahahahaha.....iemand die stottert!!! omfg.
.
http://www.actionradio.nl/programmas.php?programmaid=3quote:Op woensdag 23 februari 2005 10:12 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Alsof er van BOE geen mp3's zijn te vinden alwaar hij loopt te stotteren zeg![]()
![]()
Yvonne en Danny, vertel nog eens van vroeger...
Zit je zonder worden? Of krijg je ze er door het gestotter niet uitquote:
*aait Mekiquote:
geen commentaar zometeen persconferentiequote:Op woensdag 23 februari 2005 11:15 schreef HTT-Thalan het volgende:
Meki, is jouw moeder door een schaap met een spraakgebrek genomen, of heb je wat lessen van de integratiecurcus geskipt? Je zinsbouw is om te huilen van het lachen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |