Deze week zijn Liz en Cas voor het eerst naar het cb geweest en hebben ook hun eerste prikken binnen. Dat werd natuurlijk
![]()
en
![]()
. Liz lijkt het type hysterica, want reageert op veel dingen met huilen. Dus mevrouw was ook zeer ontstemd van de prik. Cas zette ook wel even een keel op, maar begon al snel weer te trekken aan zijn speen (a la Marche Simpson). Een mirakel gebeurde dezelfde avond. Beide hebben de hele avond geslapen tot aan de laatste voeding van 23.30 uur. Dat, terwijl normaal gesproken om 21.30 de cd 'huilen met de pet op' aangaat. Liz is een meid van de tijd, want het is klokslag raak om 21.30 (het kan 5 minuten variëren). Ze slaat aan en houdt niet meer op tot de voeding. Ook is ze een echte nachtuil. Blijft schreeuwen. Het zijn geen huiluurtjes en geen inslaapmethoden, maar gewoon brullen/huilen. We zijn bij Liz deze week dan ook gestart met cinababy.
Cas was aanvankelijk geslaagd voor de gehoorssreening
![]()
, maar daar twijfel ik soms oprecht aan. Het is toch wonderlijk dat hij zo relaxed doorslaapt met zo'n brulboei naast zich. Want ze kan decibellen produceren, daar zeg je U tegen.
Wij zijn nog niet toe aan diksapjes etc. We houden het nog gewoon op 6 voedingen per dag. Cas zou qua gewicht misschien al wel naar 5 keer kunnen, maar hij moet maar even wachten op zijn zus, dat lichtgewicht luchtige toetje.
Ze mogen vanaf nu ook weer flink van zich af poepen, want 'moeders' heeft een palet luiers ingeslagen bij de Kruidvat. (Heb stillaan geïnformeerd naar aandelen
![]()
.) Is het mijn verbeelding of nemen Pampers luiers meer vocht op? Ik neem voor de nacht wel eens pampers. Naar mijn gevoel zijn dat meer kwaliteitsluiers of is dat een vooroordeel?