quote:Op zondag 3 april 2005 20:57 schreef Adelante het volgende:
[..]
[afbeelding]
volgens mij komen ze nooooooit meer van die aanbieding af
Bank?quote:Op maandag 4 april 2005 21:10 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Weet iemand hoe lang het is geleden dat Ikea de Alleby bank verkocht? (als ie al uberhaupt heeft bestaan?)
Heb t net al afgezocht maar kan t nergens vinden.
Ja het gaat om die Alleby Klobo bank! Maar dan wanneer hij in Nl verkocht is (en hoeveel hij kostte). Iemand beweert namelijk dat dat ongeveer een half jaar geleden was maar ik kende die hele bank nog niet!quote:Op maandag 4 april 2005 21:19 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Bank?
Er is nu wel een ALLEBY KLOBO bank.
[afbeelding]
(En nee, die kost geen ¤ 2990, dat is de prijs in Tsjechische kronen)
Die staat in Breda in elk geval gewoon in de showroom, ik weet niet precies wat ie kost... iets van ¤ 119 ofzo? Zal morgen eens kijkenquote:Op maandag 4 april 2005 21:26 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Ja het gaat om die Alleby Klobo bank! Maar dan wanneer hij in Nl verkocht is (en hoeveel hij kostte). Iemand beweert namelijk dat dat ongeveer een half jaar geleden was maar ik kende die hele bank nog niet!
Als je zou willen kijken hoeveel die Alleby kost en dat even hier meldt....erg graag!quote:Op maandag 4 april 2005 21:57 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Die staat in Breda in elk geval gewoon in de showroom, ik weet niet precies wat ie kost... iets van ¤ 119 ofzo? Zal morgen eens kijken
De KLIPPAN wijzigt trouwens van model en prijs; in plaats van dat je er alleen de poten onder moet schroeven zet je het nieuwe model voortaan zelf in elkaar. (Losse rugleuning en zijkanten enzo.) Voordeel hiervan is dat er voortaan in plaats van 2, 3 stuks op een pallet passen èn er niemand in een fabriek het ding in elkaar moet zetten.
Grootste deel, en een prima voorbeeld van "typisch IKEA": daardoor gaat de prijs omlaag!Voortaan kost een KLIPPAN mèt hoes ¤ 189,- in plaats van ¤ 249,- (of ¤ 199,- zonder bekleding) !!
En hij is er nu ook in allerlei frisse kleurtjes als blauw en oranje en geel enzo
dus een bank voor Koninginnedag... eentje voor Pasen... eentje voor Kerst... eentje voor de zomer... eentje voor............
Hij staat niet (meer?) op de site... *tevens morgen kijkt*quote:Op maandag 4 april 2005 22:05 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Als je zou willen kijken hoeveel die Alleby kost en dat even hier meldt....erg graag!
En de Klippan...blijft die leuke kleur groen er ook nog of gaat die eruit?
Jaquote:Op dinsdag 5 april 2005 18:43 schreef myxomatosekonijn het volgende:
En Allan24...al nieuws voor me ?
Dat is al super. In welke Ikea is dat? Toevallig Ikea Delftquote:Op woensdag 6 april 2005 22:39 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Jahij kost ¤ 119 ongestoffeerd, meer weet ik even niet... heb het erg druk gehad de laatste paar dagen dus niet echt tijd gehad om uitgebreid na te zoeken (of er bijvoorbeeld hoezen zijn en waar voorraad is). Maar hij staat gewoon op de showroom
Oh nee...Breda, stond hierboven al vermeld...quote:Op donderdag 7 april 2005 09:26 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Dat is al super. In welke Ikea is dat? Toevallig Ikea Delft
heette volgens mij Fabulera en is bij mijn weten uit de collectiequote:Op woensdag 6 april 2005 22:32 schreef E.T. het volgende:
Iemand van de Ikea'ers bekend met de meegroeibedden?
Ik heb een tijdje terug een meegroeibed gezien van staal(ijzer). Hoofd- en voeteneind redelijk hoog met spijlen.
Alleen kan ik dit dus nergens meer op de site terugvinden (ook niet op de belgische en duitse)..
Bestaat dit bed nog? (weet dus de naam niet meer)
Hmz..quote:Op donderdag 7 april 2005 12:46 schreef braunie het volgende:
[..]
heette volgens mij Fabulera en is bij mijn weten uit de collectie
de kosten voor thuistransport hangen af van je postcode en het gewicht van de totaal te bezorgen artikelen. heb je een postcode dichtbij de IKEA vestiging van je transport dan val je in regio 1 en val je onder het buitengebied (regio 5) dan betaal je flink meer.quote:Op donderdag 7 april 2005 16:43 schreef imago het volgende:
Ik heb een vraag waar ik ook even de klantenservice voor kan bellen, maar ik ben lui
Hoe zit het als je iets wilt laten thuisbezorgen door Ikea? Wat zijn de kosten daarvoor? Op welke termijn wordt het dan bezorgd? En zijn er nog afspraken te maken over de dag van bezorging of is het maar net toevallig wanneer ze in de buurt zijn?
Weet ik eigenlijk niet...zouden ze daar bij Ikea dat doen..aan reserveren? Wie o wie weet of dat kan?quote:Op donderdag 7 april 2005 21:45 schreef Adelante het volgende:
kun je die Alleby niet reserveren dan?
Het gaat om Delftquote:Op donderdag 7 april 2005 21:58 schreef Adelante het volgende:
ik zal morgen wel eens voor je kijken of de bank te reserveren is, om welke vestiging gaat het?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |