quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:19 schreef Dagonet het volgende:
Kusje voor NS en een lik voor Loeder
Oh oke, sorry, ik begon al een beetje pissig te worden. Afijn, ik heb een aantal posts van mijn hand inmiddels zelf al naar het centrale topic ge-copy-pastequote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:44 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Jawel hoor. Mods kunnen niet mergen, dat moeten wij ook aan een FA vragen om te doen. Dus even geduld.
Volgens mij kan geen enkele mod mergen. In het crewforum is een topic waar we dat moeten aanvragen waarna het afhankelijk is wanneer er een FA het ziet of aanwezig is. De ene keer zal het dus wat langer duren dan de andere keer.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:53 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Oh oke, sorry, ik begon al een beetje pissig te worden. Afijn, ik heb een aantal posts van mijn hand inmiddels zelf al naar het centrale topic ge-copy-paste.
Volgens mij kunnen de Admins van POL dat overigens wel zelf, dat mergen. Dat idee kreeg ik tenminste uit de snelheid waarmee zoiets onlangs gebeurde en de gesuggereerde persoonlijke betrokkenheid van Sidekick daarbij.
Dat is overigens nog niet zo triviaalquote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:05 schreef NorthernStar het volgende:
Als het zoals hier maar om een paar posts gaat kun je imo inderdaad ook gewoon zelf even je post copy/pasten in het andere topic.
In een gesloten topic kun je niet meer editten maar wel quoten toch?quote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat is overigens nog niet zo triviaal.
Omdat het topic op slot zit, kun je niet meer reageren en dus ook niet meer je eigen posts quoten. Je moet daarom alle tekst handmatig slecteren, en er vervolgens met de hand een quote van fabriceren. Dat kan behoorlijk tijdrovend zijn, tenminste als je het een beetje netjes wilt doen.
Ik in elk geval niet, heb het net nog geprobeerd. Misschien wel iets om rekening mee te houden als je een topic op slot gooitquote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:18 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
In een gesloten topic kun je niet meer editten maar wel quoten toch? [afbeelding]
ik ook, even uitgelogd en zonder modrechten kant het idd niet (meer?)quote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:21 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik in elk geval niet, heb het net nog geprobeerd.
Je bent een deel van je status kwijtquote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:29 schreef NorthernStar het volgende:
ik ook, even uitgelogd en zonder modrechten kant het idd niet (meer?)
Dat kon toch eerst wel?
Ja status is erg belangrijk idd.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:32 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Je bent een deel van je status kwijt![]()
Het is alsof je een 5 serie bezit maar dan zonder banden, je bent nog wel stoer maar het zal nooit meer hetzelfde zijn![]()
Ik wou net zeggen, die doet niet anders.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:53 schreef Lemmeb het volgende:
Volgens mij kunnen de Admins van POL dat overigens wel zelf, dat mergen. Dat idee kreeg ik tenminste uit de snelheid waarmee zoiets onlangs gebeurde en de gesuggereerde persoonlijke betrokkenheid van Sidekick daarbij.
Waar slaat dat nou weer op? Dat was geen spam maar een inhoudelijk onderdeel van de discussie. Hij zegt dat Wilders alleen bij mensen met veel geld fondsen loopt te werven en dus kopieer ik een stuk tekst waarvuit blijkt dat hij iedereen als donor verwelkomd.quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:20 schreef NorthernStar het volgende:
Opgelost.
En bij deze een dringend verzoek aan tikorev om op te houden te pas en te onpas Wilders' rekeningnummer te posten. Doe maar helemaal niet meer. Daar is Fok! niet voor bedoeld.
Hè ja...quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:30 schreef HarigeKerel het volgende:
Wilders moet misschien maar een banner plaatsen op fok
quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:57 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer op? Dat was geen spam maar een inhoudelijk onderdeel van de discussie. Hij zegt dat Wilders alleen bij mensen met veel geld fondsen loopt te werven en dus kopieer ik een stuk tekst waarvuit blijkt dat hij iedereen als donor verwelkomd.
quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:13 schreef Dagonet het volgende:
SCH! Stond jij gisteren op de foto in de Volkskrant?
Jij had je héél verdekt opgesteld áchter de camera omdat je wist dat een Fokker jou die vraag zou stellen he, boefje?quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:17 schreef SCH het volgende:
[..]![]()
Dat waren mijn collegaatjes, jammer he.
quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:19 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Jij had je héél verdekt opgesteld áchter de camera omdat je wist dat een Fokker jou die vraag zou stellen he, boefje?
Normaal wel dan? Als jij je artikelen in elkaar zet zoals je hier post op FOK kan ik me dat heel goed indenken namelijk. Alhoewel het nog altijd de Volkskrant is, uiteraard.quote:Op woensdag 2 maart 2005 17:29 schreef SCH het volgende:
[..]![]()
Jij hebt ook alles in de gaten SCHavuitje. Maar was een leuk stuk, we werden niet eens afgebrand.
![]()
Ik ben nog steeds onder de indruk van het feit dat je überhaupt kan lezen. Nu nog doorkrijgen dat je niet op één bron af kan gaan voor je oordeelsvorming en je bent een heel stuk verder.quote:Op woensdag 2 maart 2005 21:31 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik lees die kutkrant dus niet. Gelukkig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |