Wat deed jij toen er (buitensporig) veel aandacht werd besteed aan de zaak Majstorovic?quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:00 schreef Moody het volgende:
En weer slachtoffer spelen als de media tegen jullie is![]()
quote:- - Colin Heath
Club: Man Utd
Shirt Number: -
Position: Forward
Date of Birth: December 31, 1983
Birthplace: Chesterfield
Height: NA
Weight: NA
Profile
Heath joined Manchester United as a trainee in the summer of 2000, earning a professional contract at the end of that year.
He gained his first chance of first team football in England in December 2004 when he was loaned to League Two outfit Cambridge United.
The U's' website described him as a hard-working, unselfish centre-forward who is good in the air.
He has also spent a spell in Belgium with Manchester United's feeder club, Royal Antwerp.
Als je een teer zieltje hebt, moet je niet zo snel overal op happen, anders word je net zo'n jankbal als die vriend van de hoer van IJdorp.quote:Op woensdag 23 maart 2005 17:23 schreef Moody het volgende:
Maar als er direct weer met "hoer" wordt gestrooid, ding je ook weinig respect af
maar hij sloeg niet héquote:Op woensdag 23 maart 2005 22:45 schreef Moody het volgende:
De zaak uitpluizen en zeggen wat ik er van vond.
Niet dat ik verwacht dat Ado een sponserdeal krijgt van 110 miljoen euro (quote:Juventus kan ook de komende vijf jaar nog rekenen op Tamoil als hoofdsponsor. De oliemaatschappij, die eigendom is van het Nederlandse Olinvest, tekende vrijdag een nieuwe verbintenis.
Het nieuwe contract gaat op 1 juli 2005 in en levert Juve een bedrag van honderdtien miljoen euro op. In de verbintenis is een optie opgenomen om de samenwerking tot 2015 te verlengen voor een bedrag van in totaal honderddertig miljoen euro.
quote:Meebeslissen ten aanzien van het uiteindelijke ontwerp is alleen voorbehouden aan Seizoen Club Card-houders. Zij kunnen middels opgave van hun relatienummer hun keuze bekend maken. Dit is het 6-cijferige nummer dat linksboven (tussen de cijfers 21 en 01 en vlak boven de naam) op de achterkant van de Seizoen Club Card staat afgedrukt.
Omdat ADO Den Haag openstaat voor suggesties, is het tevens mogelijk om verbeterpunten aan te dragen. Reacties zullen op basis van de SCC-administratie gecontroleerd en ontdubbeld worden. Het meerdere malen stemmen (al dan niet in combinatie met niet bestaande relatienummers) heeft dus geen effect.
ADO Den Haag Seizoen Club Card-houders hebben tot maandag 18 april a.s. de gelegenheid hun keuze kenbaar te maken. Onder de inzenders van het winnende ontwerp worden drie nieuwe ‘away-shirts’ verloot.
Klik hier als je nog niet hebt gestemd! (let op: SCC is verplicht)
tuurlijk gaan we voor het eerste tenue... kom op zegquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:43 schreef Chen het volgende:
Seizoenskaart Houders mogen het uitshirt kiezen
Ik lees net op www.adodenhaag.nl dat de SCC houders het uittenue mogen kiezen... Daar heb ik natuurlijk gebruik van gemaakt!! Voor welke gaan jullie kiezen/hebben gekozen?
Haags Wit
Een volledig wit tenue, afgezet met de Haagse kleuren groen en geel.
[afbeelding]
West Ham Wit
Een volledig wit tenue, afgezet met de karakteristieke kleuren ‘claret and blue’ – een verwijzing naar de kleuren van West Ham United, de tegenstander uit de volgens velen meest legendarische wedstrijden uit de historie van ADO Den Haag.
[afbeelding]
Sky Blue
Een tenue gebaseerd op de modekleur ‘sky-blue’.
[afbeelding]
[..]
De sky blue is ook wel leuk. Btw komt er ook een nieuwe thuis shirt of blijft ie het zelfde?quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:57 schreef Chen het volgende:
Ik vindt het Sky Blue wel leuk, leuke vernieuwing tijdens uitwedstrijden...
Het groengeel hoort bij het thuis shirt... maar eigelijk vind ik dat het oude shirt (jaren '70) terug moet komen.
[afbeelding]
Ik heb gestemd voor de wit-groen-gele variant, en bij de volgende poll ga ik voor Ronaldinhoquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:36 schreef err het volgende:
ik vind die sky blue ook wel aardig..ff nadenken nog. Wel leuk initiatief! Mogen we ook een nieuwe speler uitkiezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |