Ik schakel momenteel voornamelijk op de toerenteller i.v.m. inrijdenquote:Op zondag 20 februari 2005 12:03 schreef Rietvaerder het volgende:
Je kijkt toch nie op je toerenteller, je schakelt toch op gevoel neem ik aan
die vind ik niet mooi, Halftops worden speciaal gemaakt voor jonge homo'squote:Op zondag 20 februari 2005 12:00 schreef Didiot het volgende:
[..]
Met een naked moet je uberhaupt niet harder willen dan ca. 140 km kruissnelheid
Ik denk dat je dan ook eens zou moeten proefrijden op een Z750S, denk dat de S ook alweer behoorlijk anders aanvoelt door de windbescherming van de halftop
Wat hebben we daar getest dan?quote:Op zondag 20 februari 2005 11:47 schreef Rietvaerder het volgende:
Whehe, niet lullen, bij Assen was je er toch ook bij op je Beemer?![]()
Echte bikkels rijden op nakedsquote:Op zondag 20 februari 2005 12:06 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
die vind ik niet mooi, is volgens mij speciaal gemaakt voor jonge homo's![]()
![]()
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:06 schreef Didiot het volgende:
[..]
Een BMW is ook geen echt motor
Gewoon veredelde auto's op twee wielen
![]()
daar had die kwak totaal geen last van, ik wist dat het bij injectie wel eens voorkwam, maar deze was echt heel erg soepeltjes, VFR heeft meer aan/uit effect,quote:Op zondag 20 februari 2005 12:04 schreef Didiot het volgende:
Injectie op m'n SV is ook heerlijkAlleen echt in de laagste toeren in de eerste versnelling vertoont 'ie wat aan/uit reactie en voelt 'ie onrustig aan. Dus gewoon snel doorschakelen naar de tweede versnelling en weinig toeren, dan heeft 'ie er weinig last van
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:08 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Ik heb bog nooit iemand zo snel zijn motorlevensovertuiging overboord zien zetten.
in de eerste versnelling, laag in toeren heeft elke motor last van bokkerig gedrag (al dan niet door aan/uit effect van injectiequote:Op zondag 20 februari 2005 12:09 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
daar had die kwak totaal geen last van, ik wist dat het bij injectie wel eens voorkwam, maar deze was echt heel erg soepeltjes, VFR heeft meer aan/uit effect,
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:08 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Ik heb bog nooit iemand zo snel zijn motorlevensovertuiging overboord zien zetten.
Zijn mooiquote:Op zondag 20 februari 2005 12:10 schreef Rausdouwer het volgende:
Oh ik heb nu toch iets gezien...
Honda CB1300
wit met rood![]()
Grrrrquote:Op zondag 20 februari 2005 12:14 schreef Youssef het volgende:
Mooguuh![]()
![]()
![]()
![]()
Wat zie ik hierboven? Een mooie naked?Beter dan zo een rond koplampje
Ik dacht eerst ieuw, maar het valt nog mee. Ik had er een gezien zonder dat kuipje. Veel mooier.quote:Op zondag 20 februari 2005 12:14 schreef Didiot het volgende:
[..]
Zijn mooi
Behalve de S uitvoering dan![]()
[afbeelding]
Hoe bedoel je retro
veel te dikke motor voor ene vrouw.quote:Op zondag 20 februari 2005 12:20 schreef Rausdouwer het volgende:
Ik dacht eerst ieuw, maar het valt nog mee. Ik had er een gezien zonder dat kuipje. Veel mooier.![]()
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:15 schreef Mercy_symbol het volgende:
wij gaan nog even motorrijden![]()
ff wat nieuwe techniekjes trainen
die loopt hier halfnaakt te postenquote:Op zondag 20 februari 2005 12:26 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
veel te dikke motor voor ene vrouw.![]()
![]()
[..]
Zonder Raus, want die post gewoon door.
![]()
En wat zijn nieuwe techniekjes? Jullie kunnen toch al schakelen?![]()
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:31 schreef Mercy_symbol het volgende:
die loopt hier halfnaakt te posten![]()
tijdens motorkleding aantrekken![]()
quote:Op zondag 20 februari 2005 11:36 schreef hollander172 het volgende:
Ik heb weinig gemist zie ik, gisteren naar Carre geweest.
FS komt ook weer kijken?![]()
![]()
Iets met 2 halve wielen.quote:
quote:Op zondag 20 februari 2005 12:52 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Iets met 2 halve wielen.![]()
![]()
Maar je gaat dus overal motortjes zien Youssef. Jammer dat je nog geen echte motorrijder bent.
![]()
quote:
Zelfontspanner?quote:Op zondag 20 februari 2005 12:51 schreef Patrick281 het volgende:Wie denk je wie deze foto genomen heeft.
Vol.quote:En hoe was het in Carre?![]()
Ik zal maar geen gokje wagenquote:Op zondag 20 februari 2005 13:11 schreef Patrick281 het volgende:
[..]Ach, brommerrijden is ook leuk.
![]()
![]()
[afbeelding] .. Youssef.
Maarrre weet je ook wat voor een motôr dat is op de FP?![]()
Ah, je hebt er een full uitje van gemaakt, leuk, en dan nog inclusief je ideale schoonouders.quote:Op zondag 20 februari 2005 13:24 schreef hollander172 het volgende:
Vol.Ben bij Youpie geweest met vriendin en schoonouders.
Het is niet zo moeilijk hoor, hoeveel nakeds bestaan er met seatpipes?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |