abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 24 februari 2005 @ 19:29:41 #101
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_25237177
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 19:06 schreef Basp1 het volgende:
Vindt je het dan niet vreemd te noemen dat we nu op 380 ppm co2 zitten en in die onderste grafieken ze bij de co2 stoppen bij de 300 ppm?
Verschilt dat niet heel erg per locatie? Die ppm waarde is -afaik- niet de concentratie in de lucht maar die in het ijs.
Vampire Romance O+
pi_25238477
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 19:29 schreef MouseOver het volgende:

[..]

Verschilt dat niet heel erg per locatie? Die ppm waarde is -afaik- niet de concentratie in de lucht maar die in het ijs.
Als je er vanuit gaat dat de CO2 concentratie temperatuur afhankelijk is, is dat volkomen logisch, diep lage temperatuur, lager CO2 gehalte. Het gaat overigens wel om in het ijs opgesloten luchtbelletjes, en niet om CO2 dat in bevroren water is opgelost. Dat mis ik trouwens wel in alle publicaties, dat de gehalten per plek echt wel zullen verschillen. Als iemand dat tegenkomt, zie ik dat graag.
Ik ben spijkerhard. Sommigen noemen dat egoïstisch. Ik noem dat rechtvaardig.
Ik stem Wilders. U ook?
Kijk ook eens op mijn web-log
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')