Dat wit is volgens mij tandpasta dat Britney op haar puisten heeft gesmeerd om ze uit te drogen ofzoiets. Ziet er echt ongelofelijk ranzig uit. Zelfs als ik m'n best doe om er lelijk uit te zien, zie ik er nog lang niet zo erg uit als Britney op deze foto, volgens mij is ze van zichzelf niet echt een ijdel type. Ook wel leuk voor de verandering natuurlijk..quote:Op vrijdag 25 februari 2005 14:51 schreef MUUS het volgende:
[afbeelding]
Heeft ze nou een klodder wit bij haar mondhoek zitten?.
Nou ja, onflatteuze foto's worden er van iedereen wel eens gemaakt. Wat ikzelf het meest schokkende vind aan die foto's van Britney, is dat ze er echt minstens 10 jaar ouder op uitziet dan ze is. Hoe krijgt ze het voor elkaar?quote:Op zaterdag 26 februari 2005 14:45 schreef shiNinG_staR het volgende:
Zelfs als ik m'n best doe om er lelijk uit te zien, zie ik er nog lang niet zo erg uit als Britney op deze foto, volgens mij is ze van zichzelf niet echt een ijdel type. Ook wel leuk voor de verandering natuurlijk..
Da's waar, maar het valt me op dat Britney bijna nooit voordelig op de foto staat als het gaat om van die paparazzi foto's, ze ziet er bijna altijd onverzorgd uit. Misschien dat ze daarom wat ouder lijkt.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 14:57 schreef Jane het volgende:
[..]
Nou ja, onflatteuze foto's worden er van iedereen wel eens gemaakt. Wat ikzelf het meest schokkende vind aan die foto's van Britney, is dat ze er echt minstens 10 jaar ouder op uitziet dan ze is. Hoe krijgt ze het voor elkaar?
Ze rookt ook, dat is niet al te best voor je huidquote:Op zaterdag 26 februari 2005 15:13 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Da's waar, maar het valt me op dat Britney bijna nooit voordelig op de foto staat als het gaat om van die paparazzi foto's, ze ziet er bijna altijd onverzorgd uit. Misschien dat ze daarom wat ouder lijkt.
Zo van "Ik kom net uit bed, ik lach om iets wat niet grappig is en zelfs het beeld op de achtergrond ziet er beter uit dan mij"quote:
quote:Op zondag 27 februari 2005 23:07 schreef hummus het volgende:
[..]
Zo van "Ik kom net uit bed, ik lach om iets wat niet grappig is en zelfs het beeld op de achtergrond ziet er beter uit dan mij"
OMGquote:Op zondag 27 februari 2005 23:36 schreef schatje het volgende:
[afbeelding][afbeelding]
Danniella Westbrook, actrice die in de Engelse soap EastEnders speelde. Ze is jarenlang verslaafd geweest aan de cocaïne. Inmiddels is haar neus weer hersteld.
Ja, je kunt ook overdrijven heh?quote:Op vrijdag 25 februari 2005 13:24 schreef MUUS het volgende:
Julia Roberts
[afbeelding].
[afbeelding]
[afbeelding]
Michael telt niet hoor, dat is een buiten-categoriequote:
Als ik zulke hangflapjes had, zou ik ze wegstoppen in een push-up BH'tjequote:Op maandag 28 februari 2005 00:01 schreef schatje het volgende:
en haar rivale Jodie Marsh:
[afbeelding]
quote:Op maandag 28 februari 2005 11:30 schreef Aventura het volgende:
[..]
Als ik zulke hangflapjes had, zou ik ze wegstoppen in een push-up BH'tje
Dat valt ook wel weer meequote:Op maandag 28 februari 2005 14:23 schreef haagse_elfje het volgende:
bah bah bah op allemaal
jesus, ga dan naaktquote:Op maandag 28 februari 2005 00:01 schreef schatje het volgende:
en haar rivale Jodie Marsh:
[afbeelding]
'quote:Op maandag 28 februari 2005 22:24 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Schatje is dus ook fan van Heat Magazine!quote:Op maandag 28 februari 2005 22:24 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Mijn God!quote:Op donderdag 3 maart 2005 14:57 schreef Spindizzy het volgende:
Daar is ze weer, onze Brit:
[afbeelding]
Ja, ik dacht ook al "dat komt me bekend voor!" Heerlijk he, die Engelse bladenquote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:37 schreef Borin het volgende:
[..]
Schatje is dus ook fan van Heat Magazine!
Wat een bekquote:Op donderdag 3 maart 2005 14:57 schreef Spindizzy het volgende:
Daar is ze weer, onze Brit:
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |