Wel eens van een rechtbuitenspeler gehoord in het Ajax-systeem?quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Waarom zou hij dat moeten doen ?
Over welke wedstrijd heb je hetquote:Op donderdag 24 februari 2005 21:27 schreef VoreG het volgende:![]()
![]()
www.livescore.com
Leuke wedstrijd daar (of mag ik het hier gewoon posten?)
Dat viel te voorspellenquote:
Steau Boekarest - Valenciaquote:Op donderdag 24 februari 2005 21:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Over welke wedstrijd heb je het
Hij moet wel naar binnenknijpen af en toe omdat Ajax nu eenmaal niet de ploeg is die met drie spelers voorin kan spelen. Dan mis je spelers op het middenveld. Rosales vult het perfect in. De tijd dat Tsjeu La Ling naar de vogeltjes keek als rechtsbuiten als ie de bal niet had is voorbij.quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:35 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel eens van een rechtbuitenspeler gehoord in het Ajax-systeem?
En dat deed jij dan ook! Jij bent echt goed manquote:
Zo bedoelde ik het eigenlijk niet...quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:37 schreef Zapper het volgende:
[..]
En dat deed jij dan ook! Jij bent echt goed man
Rustig maar hoor. Waarom gelijk verontwaardigd en agressief ?quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:35 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel eens van een rechtbuitenspeler gehoord in het Ajax-systeem?
Ja Cultheld wist zelfd ooit te voorspellen dat Cruijff een wereldtopper zou worden. Een echte kenner.quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:37 schreef Zapper het volgende:
[..]
En dat deed jij dan ook! Jij bent echt goed man
Tegen wie ?quote:
Vind je dat grappig ja?quote:
Steauquote:
Ach ze heben geen Babel. Net zoals ze in het verleden geen Cruijff, van Basten Bergkamp en Kluivert hadden. We blijven natuurlijk uniek met onze geniale spelers uit eigen kweek.quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:48 schreef golfer het volgende:
Die 3 aanvallers van Auxerre blijven levensgevaarlijk.
quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:49 schreef Harry_Sack het volgende:
KUT, het is al pas de 49e minuut..
Stekelenburg staat goed te keepen *afkloppen*quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:48 schreef golfer het volgende:
Die 3 aanvallers van Auxerre blijven levensgevaarlijk.
Maar daar heb je vandaag niet veel aanquote:Op donderdag 24 februari 2005 21:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ach ze heben geen Babel. Net zoals ze in het verleden geen Cruijff, van Basten Bergkamp en Kluivert hadden. We blijven natuurlijk uniek met onze geniale spelers uit eigen kweek.
..wie weet werkt het nog een keer...quote:Op donderdag 24 februari 2005 21:15 schreef Cheiron het volgende:
Afgelopen. Dit team komt hier niet meer van boven... Sorry voor het negativisme, maar ik zie het echt niet gebeuren..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |