Wat bedoel je? Gewoon wat vriendinnen van haar... weet ik veelquote:Op maandag 14 februari 2005 23:15 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
hangt er vanaf wat voor "vrienden" ze meeneemt..
Ik ben idd bang dat ze alleen daar op uit is..quote:Op maandag 14 februari 2005 23:24 schreef Dennisskyscrapers het volgende:
platneucke, en dan kijke wat ze verder wilt
Ja liefst ga ik alleen met haar naar de bios, maja dat durf ik eigenlijk nog niet te vragenquote:Op maandag 14 februari 2005 23:28 schreef Kogando het volgende:
Ze heeft duidelijk interesse in je. Go for it! Het zou trouwens beter zijn alleen met haar af te spreken, dan kan je je toch wat makkelijker profileren en kijken of het klikt.
Suxes!
Ik heb weinig geld momenteel.. en dat weet ze. Toen ik dat zei, zei ze dat zij mijn drankjes wel wilde betalen!quote:Op maandag 14 februari 2005 23:28 schreef BB-King het volgende:
Ze wil je poen... uitkijken zeg ik je!!
Haha, herkenbaar wel. Bios is ok maar ik heb dat niet gedaan. Je zit dan de hele avond naast elkaar een film te kijken maar je leert elkaar er niet echt van kennen. Ik ben daarom gewoon naar een café'tje gegaan. Als je elkaar leuk vindt is toch alles leuk.quote:Op maandag 14 februari 2005 23:33 schreef Beroepsgokker het volgende:
Ja liefst ga ik alleen met haar naar de bios, maja dat durf ik eigenlijk nog niet te vragen. K was wel van plan om dat te doen als we weer een keer zolang chatten
.
Maar zij is zo iemand die al 100 vriendjes heeft gehad, wat dat betreft mis ik nog wat ervaring. we zijn beide 19
Okee dan hmm...quote:Op maandag 14 februari 2005 23:36 schreef Beroepsgokker het volgende:
[..]
Ik heb weinig geld momenteel.. en dat weet ze. Toen ik dat zei, zei ze dat zij mijn drankjes wel wilde betalen!(niet dat ik dat haar laat doen, voor dit soort situaties heb ik altijd geld
)
Ze vroeg me eigenlijk na die verjaardag al mee uit... maar toen was ik zo stom om niet mee te gaan..quote:Op maandag 14 februari 2005 23:41 schreef mechatronics het volgende:
dat ze je voor wil stellen aan haar vrienden / vriendinnen is al n aardige stap, kijk gewoon hoe het vanaf daar ook verder gaat.
Blijf jezelf, ga vooral niet inlikken, daar heb ik zo'n hekel aan.
Hoe merk ik dan of ze verliefd is?quote:Op maandag 14 februari 2005 23:36 schreef Kogando het volgende:
[..]
Haha, herkenbaar wel. Bios is ok maar ik heb dat niet gedaan. Je zit dan de hele avond naast elkaar een film te kijken maar je leert elkaar er niet echt van kennen. Ik ben daarom gewoon naar een café'tje gegaan. Als je elkaar leuk vindt is toch alles leuk.
Ik zou er verder maar niet te moeilijk over doen wat het uitvragen betreft. Nee heb je, ja kan je krijgen. Je moet niet te min over jezelf denken he. En die ervaring is ook maar betrekkelijk, zij is net zo zenuwachtig als jij als ze echt verliefd is.
Dat zegt iig wat dat ze je mee vraagt..niet zo onzeker zijn hor.quote:Op maandag 14 februari 2005 23:44 schreef Beroepsgokker het volgende:
[..]
Ze vroeg me eigenlijk na die verjaardag al mee uit... maar toen was ik zo stom om niet mee te gaan..(en vroeg ze de volgende dag waarom.. "ja uuh
")
[..]
Als ze je graag wil zien en spreken is ze verliefd, of verliefd aan het worden. Klaar.quote:Op maandag 14 februari 2005 23:44 schreef Beroepsgokker het volgende:
Hoe merk ik dan of ze verliefd is?.
Hehe nou de inhoud van de gesprekken gaan wel "iets" verder dan gemiddeld zegmaar met een meid waarbij het alleen voor de gezelligheid isquote:Op maandag 14 februari 2005 23:48 schreef heiden6 het volgende:
Ze praat met je.Meerdere keren.
![]()
Het is heel duidelijk: ze wil heel lang, en heel hard door je gepaald worden. Zeg: als ze nee schreeuwt, niet stoppen hè?
De charme van een beginnende relatie is juist die onzekerheid over wat de ander voelt. Je zult het vanzelf wel ondervinden of nietquote:Op maandag 14 februari 2005 23:44 schreef Beroepsgokker het volgende:
Hoe merk ik dan of ze verliefd is?.
Waarover dan?quote:Op maandag 14 februari 2005 23:51 schreef Beroepsgokker het volgende:
[..]
Hehe nou de inhoud van de gesprekken gaan wel "iets" verder dan gemiddeld zegmaar met een meid waarbij het alleen voor de gezelligheid is. Zo weinig ervaring heb ik nou ook weer niet
.
Komt ze eerst 3x achter elkaar online en daarna zegt ze pas wat..quote:Op maandag 14 februari 2005 23:49 schreef Kogando het volgende:
[..]
Als ze je graag wil zien en spreken is ze verliefd, of verliefd aan het worden. Klaar.Aan jou om het zo te houden en het te verhevigen.
Haha nou ik heb toch subtiel maar zeer duidelijk laten merken dat ik haar wel leuk vindt. En ze is zeker geen onzeker typjequote:Op maandag 14 februari 2005 23:54 schreef Xennia het volgende:
[..]
De charme van een beginnende relatie is juist die onzekerheid over wat de ander voelt. Je zult het vanzelf wel ondervinden of niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |