je moet me wel goed quotenquote:Op maandag 14 februari 2005 00:07 schreef daReaper het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er mensen als ik, om andere mensen er op te wijzen dat ze niet goed bezig zijn. Ik heb liever iemand naast me wonen die eerlijk zegt waar het op staat, dan maar zwakjes om de zaken heen te draaien.
neen, kristalsuiker is sacharosequote:Op maandag 14 februari 2005 00:05 schreef -erwin- het volgende:
[..]
Zoveel verschil zit daar niet in. Kristalsuiker is opgebouwd uit fructose en glucose moleculen. Welke van de 2 is volgens jou zo slecht?
Vind je dat al extreem?quote:Op maandag 14 februari 2005 00:08 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Ik maak me er geen zorgen over. Mensen moeten zelf maar uitmaken hoe ze leven.
Wat het wel is, is een extreem laag gewicht voor die lichaamslengte. Iemand die anders zegt weet gewoon niet waar hij over praat. Zeker als je dan een slechte lichamelijke conditie hebt is dat gewoon erg ongezond.
Maar goed, men doet maar. Het punt is alleen dat je dan ook niet anderen de les moet gaan lezen over wat zij doen met hun lichaam.
Mijn conditie is normaal, en ik ben vrijwel nooit ziek (en als ik het al ben, is het een kort griepje van een dag, waardoor ik mij niet uit het veld laat slaan).quote:Op maandag 14 februari 2005 00:08 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Ik maak me er geen zorgen over. Mensen moeten zelf maar uitmaken hoe ze leven.
Wat het wel is, is een extreem laag gewicht voor die lichaamslengte. Iemand die anders zegt weet gewoon niet waar hij over praat. Zeker als je dan een slechte lichamelijke conditie hebt is dat gewoon erg ongezond.
Maar goed, men doet maar. Het punt is alleen dat je dan ook niet anderen de les moet gaan lezen over wat zij doen met hun lichaam.
Nou ja iemand die minder weegt dan een afgetrainde marathonloper met die lengte, ja dat vind ik wel extreem ja.quote:Op maandag 14 februari 2005 00:11 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Vind je dat al extreem?Laten we zeggen dat ik nergens last van heb.
Mijn dokter zeg ook dat het geen probleem is.
Het grappige is dat ik bijvoorbeeld mij dood kan eten en niet niet zwaarder wordt dan een bepaald gewicht, laat staan dat je dikker wordt. Heeft z'n voor en nadelen natuurlijk. En je kunt zuipen wat je wilt, een bierbuik krijg je niet. En wat mijn voorganger zegt: ben ook zelden ziek, ik heb alleen een klote conditie natuurlijk. Maar als je in de toekomst, zoals ik, bereid bent om daar iets aan te doen is er niks aan de hand. De eerste serieuze gezondheidsproblemen zullen bij mij later komen dan bij iemand die te zwaar is en niet zoals ik ook niet rookt, mits er niks raars gebeurt, he.quote:Op maandag 14 februari 2005 00:14 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Nou ja iemand die minder weegt dan een afgetrainde marathonloper met die lengte, ja dat vind ik wel extreem ja.
Damn werk jij voor dat achterlijke voedingscentrum ofzo ????quote:Op zondag 13 februari 2005 23:02 schreef daReaper het volgende:
[..]
Ik laat ze toch in hun waarde? Ik zeg ze waar het op staat: ze zijn dik, en hun leefstijl is erg ongezond. Het is toch niet alsof ik ze vraag voor een trein te springen?
Die schaal mag officieel niet meer gebruikt worden daar je perfecte gewicht genetisch bepaald is aan de hand van je bouw.quote:Op zondag 13 februari 2005 23:58 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Dan heb je het over extreem dunne mensen. Onder de 15 (waar staat dat getal ook weer voor?) nogwat. Maar over het algemeen is die gast van 185cm met 65kg niet ongezond bezig. Niks om je zorgen om te maken in elk geval.
Zoals ik al zei: ik test de humor. Mensen die niet perfect zijn moeten humor hebben.quote:Op maandag 14 februari 2005 00:27 schreef Vitalogy het volgende:
Goed, maar dan lijkt het me ook vanzelfsprekend als je dan ook niet te hard gaat oordelen over mensen die misschien met de andere kant van de medaille te maken hebben.
wie zit er op jouw humor test te wachten???quote:Op maandag 14 februari 2005 00:36 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Zoals ik al zei: ik test de humor. Mensen die niet perfect zijn moeten humor hebben.
We have an unbeliever!quote:Op maandag 14 februari 2005 00:40 schreef Zeuxis het volgende:
[..]
wie zit er op jouw humor test te wachten???
![]()
Je bent dus EN lelijk En je hebt geen humor...quote:
Volgens mij voel je je al een tijdje aangesprokenquote:Op maandag 14 februari 2005 00:51 schreef Zeuxis het volgende:
[..]
Je bent dus EN lelijk En je hebt geen humor...
Je bent dus een humorloze zeer dunne meneer die andere op humor test...![]()
![]()
Neen, daar werk ik niet. Ik doe ook helemaal niets in die richting.quote:Op maandag 14 februari 2005 00:32 schreef Classic-PC het volgende:
[..]
Damn werk jij voor dat achterlijke voedingscentrum ofzo ????![]()
![]()
![]()
Zit toch niet te zeiken man mensen zijn slim genoeg om zelf uit te maken wat ze willen. Als ik me elke dag vol wil stoppen met spul van de Mac doe ik dat toch lekker ? Ik ga er problemen mee krijgen en jij niet dus [afbeelding]
Die chemotherapie die wij voor jou kankergezwel moeten betalen is duurder hoor!!!!quote:Op maandag 14 februari 2005 00:53 schreef daReaper het volgende:
[..]
Neen, daar werk ik niet. Ik doe ook helemaal niets in die richting.
Je vergeet dat de ziekenhuiskosten die er zullen zijn wanneer jij in het ziekenhuis ligt na een hartaanval uit hetzelfde potje komen, waar wij allebei aan moeten meebetalen?
Was dit weer als humor bedoelt???quote:Op maandag 14 februari 2005 00:53 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Volgens mij voel je je al een tijdje aangesprokenfatso
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |