abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_25107704
Je bent weer flink aan het generaliseren hé, Monus!

Je imense Haat tegen homo's is ziekelijk....en dit kun je absoluut niet meer ontkennen dat is mij al duidelijk.

Doe maar rustig verder, blijkbaar zit je meer op gay-pornsites dan wat anders.

Btw, er zijn ook strait-pornsites hoor...

[ Bericht 0% gewijzigd door andromeda1968 op 16-02-2005 03:21:50 ]
Als één persoon lijdt aan waanvoorstellingen heet het krankzinnigheid, als er meer mensen aan lijden is het een godsdienst.
pi_25107716
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 03:07 schreef Saleheim het volgende:

[..]

Met de bek vol tanden staan heet dit.
Typisch voor Monus, je stelt een vraag en je krijgt geen antwoord.
Als één persoon lijdt aan waanvoorstellingen heet het krankzinnigheid, als er meer mensen aan lijden is het een godsdienst.
pi_25107720
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 03:08 schreef andromeda1968 het volgende:


Je imense Haat tegen homo's is ziekelijk....en dit kun jij absoluut niet meer ontkennen dat is mij al duidelijk.
Die is inmiddels wel aardig blootgelegd ja. Typisch geval van zelfhaat? Anders kan ik het ook niet verklaren hoe dat zo diep kan zitten.
pi_25107726
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 03:11 schreef andromeda1968 het volgende:

[..]

Typisch voor Monus, je stelt een vraag en je krijgt geen antwoord.
Tja, hij heeft zelf voor een kakkerlak als avatar gekozen en die kruipen ook liever weg zodra je er licht op zet.
pi_25107750
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 03:14 schreef Saleheim het volgende:

[..]

Tja, hij heeft zelf voor een kakkerlak als avatar gekozen en die kruipen ook liever weg zodra je er licht op zet.
LOL!

Nu ga ik wel mijn bedje in, onze cucaracha zal zich een stukje veiliger voelen denk ik.

Truste!
Als één persoon lijdt aan waanvoorstellingen heet het krankzinnigheid, als er meer mensen aan lijden is het een godsdienst.
pi_25107863
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 00:56 schreef YuckFou het volgende:
jaja tolerant Nederland
NL was nooit tolerant maar schijn tolerant, dat is een ander topic. Verbaasd mij eerder de haat en hekel tegen homo's uit autochtone hoek en dan maar hebben over Moslims die homo's wegpesten.
pi_25109384
quote:
Op maandag 14 februari 2005 23:17 schreef nozem het volgende:

[..]



Lees eens verhalen van HIV-patienten. Veel waren reeds doodziek toen het virus bij hen geconstateerd werd en ze zijn er dankzij de medicijnencocktail die in 1996 voor een doorbraak zorgde (hooguit 2 medicijnen per dag) weer helemaal bovenop gekomen, met een vaak ondetecteerbare viral load in het bloed en dat geldt dan voor mensen die al ziek waren (normaal duurt het zo'n (gemiddeld) 8 jaar voor je dat wordt) toen besmetting bij ze geconstateerd werd. Dan zijn er nog de mensen die nu besmet raken, ze kunnen vaak nog een aantal jaar medicijnloos door het leven, dan gaan ze aan die cocktail en hebben ze een levensverwachting die waarschijnlijk amper onder doet voor die van een persoon zonder HIV. De meeste seropositieven kunnen werken, sporten, uitgaan, relaties onderhouden, trouwen etc etc...
Niet iedereen reageert even goed op de ene cocktail maar er zijn anno 2005 een groot aantal alternatieven. De tijd dat mensen met HIV 20 verschillende pillen per dag moesten slikken met de meest gruwelijke bijwerkingen ligt al een tijd achter ons.
Ik zou eerst beter je huiswerk doen voor je je waagt aan dergelijke tactloze uitspraken.
Toch vindt ik dat de opmerking van Schorpioen wel een kern van waarheid bevat.
Door de lange incubatietijd van het virus i.c.m. het sexsuele gedrag v/d mens, heeft deze tragedie zich tot deze schaal kunnen uitbreiden.
Dus was het virus instantaan dodelijk geweest dan was het bestaan van de ziekte waarschijnlijk slechts bekend geweest bij een klein groepje medicie.
Nu blijven er een hoop mensen rondlopen als drager van het virus, zij blijven dus een risico vormen voor de "gezonde" rest van de populatie.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  woensdag 16 februari 2005 @ 13:39:13 #108
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_25112661
quote:
Op zondag 13 februari 2005 15:41 schreef addie84 het volgende:

[..]

Gaan we weer, je blijft kortzichtig! Ook in New York heeft het niks met de geaardheid te maken. Ook hetero's hebben daar aids.. Misschien wel meer dan homo's!
Onzin. De ziekte op zich heeft inderdaad niets met geaardheid te maken. Maar het losgeslagen gedrag van een deel van de homoscene, zorgt ervoor dat het aantal met HIV besmette homo's simpelweg veel groter is dan het aantal met HIV besmette hetero's, zeker relatief gezien.

De cijfers spreken toch echt voor zichzelf, óók in New York .
quote:
De meeste mensen in Afrika hebben geen geld voor condooms, Amerika blijft weigeren ze (voldoende?) te verstrekken en de voorlichting is daar nou ook niet bepaald optimaal..
Eerst eens nadenken voordat je wat in de lege ruimte roept!
Wederom onzin.

Hulpverleners in Afrika zeggen zelf dat in de Afrikaanse landen waar AIDS snel om zich heengrijpt, dit vooral komt omdat men op gruwelijk grote schaal onbeschermd om zich heen neukt, en het gebruik van condooms daarbij gewoon 'niet fijn' vindt. 'Zwemmen doe je ook niet in een regenjas', zeggen ze dan.

Het is helemaal geen geldkwestie: condooms worden in die landen zelfs veelal gratis aangeboden door organisaties. Het onbeschermd neuken van alles dat op 2 benen loopt en van het andere geslacht is, zit daar gewoon in de cultuur ingebakken . Daarbij gebruikt men religie als zwak excuus om geen condooms te gebruiken. En dat verander je dus niet zo snel.

Hier was vorig jaar ofzo nog een hele uitzending van B&W over: allemaal hulpverleners in de studio die met dezelfde overtuiging als jij ('het komt allemaal doordat die mensen arm zijn') naar Afrika waren vertrokken, maar compleet gefrustreerd en gedesillusioneerd weer terug kwamen.

Voor wat betreft Afrika kun je gerust zeggen dat men daar niet de verkeerde dingen doet omdat men zo arm is, maar dat men arm is omdat men de verkeerde dingen doet.
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 00:07 schreef mineo39-76 het volgende:

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Kwetsend, dom en onnodig
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 00:51 schreef Saleheim het volgende:
Had het hele topic vermeden omdat ik dacht dat dit toch op gaybashing uit zou lopen. En ja hoor.... wat een treurige voorspelbaarheid.
Wat een stel hypocriete jankmuilen hier in dit topic . Jullie lijken wel een stel Marokkanen : "Ja maar jullie autochtonen (hetero's) doen het ook!" De enige die ik hier generaliserende onzin hoor uitbraken, is nota bene Youssef, een Marokkaan, met z'n achterlijke geouwehoer over het hem door z'n imam ingefluisterde verband tussen het homohuwelijk en AIDS.

Het enige wat ik doe, is vaststellen waar het grote probleem zit. Dit zijn gewoon feiten. Ik weet ook wel, dat niet lang elke homo zich elk weekend onbeschermd in z'n kont laat naaien door een zwerver. En dat er heterovrouwen zijn die dat wel laten doen, daar ben ik me ook van bewust.

Maar je moet de zaken wel relatief blijven zien. Sexuele contacten onder homo's zijn gemiddeld gezien gewoon veel 'vluchtiger'. En er hoeven maar een paar van die ranzige figuren tussen te zitten, waarvan met één jij dan toevallig op een eenzame zaterdagavond in de koffer duikt, en dan kun je dus de lul zijn.

Het is nu eenmaal zo dat HIV-besmetting en AIDS onder homo's véél vaker voorkomt dan onder hetero's. Dat is gewoon een feit. Als je dat blijft ontkennen en het niet onder ogen wil zien, komt er van een oplossing nooit wat terecht.

En nog even wat anders: ik heb helemaal geen hekel aan homo's, integendeel juist. Maar ik mag toch wel gewoon een aantal feiten constateren, ook al zijn die feiten misschien niet voor iedereen even prettig om te horen? Ik dacht dat we die alles-verstikkende politiek-correcte deken zolangzamerhand wel van ons af hadden gegooid. Maar helaas toch niet blijkbaar .

[ Bericht 1% gewijzigd door Lemmeb op 17-02-2005 09:35:00 ]
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  woensdag 16 februari 2005 @ 14:44:29 #109
85750 N_I_
Free Bizantium!
pi_25113081
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 22:43 schreef MasterPeace het volgende:

[..]

Type je dit soort geïndoctrineerd geblaat nu allemaal in terwijl je met grote gloeiende maniakale ogen dwangmatig met je andere hand hevig aan je leuter zit te rukken?
Weet je wat ik jammer vind. Dat ik nog nooit door een homoseksueel zo in het echte leven ben beledigd. Als ik een homo aanspreek op zijn gedrag dan loopt hij met gebogen hoofd maar al te snel door. Waarom is dat zo? Durf je alleen zogenaamd anoniem over het i-net je gal te spuwen, homoseksueel. Of ben je man genoeg om mij in het echte leven zo toe te spreken. Miet.

Wanneer is de 'gay pride' parade in A'dam eigenlijk? Ik denk dat ik daar eens plezier ga maken dit jaar. Kijken hoeveel mietjes met hun hoofd naar beneden doorlopen en hoeveel er .... [censor ]
Democracy is like a trolleybus. You get in, and once you have reached your destination you get out
христианский солдат
  woensdag 16 februari 2005 @ 15:01:01 #110
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_25113363
quote:
Nearly two thirds of 3,000 Gay.com users surveyed recently admitted to having unprotected anal sex. New cases of HIV infection have increased 8% in 25 states. Syphilis is on the rise in New York, Los Angeles, San Francisco, and Palm Springs, Calif. And we are hearing about unusual staph infections in gay men that can be treated only with advanced antibiotics. Why?
http://www.advocate.com/html/stories/884/884_chasers.asp

Natuurlijk is het wel zo eerlijk te zeggen dat users/visitors van de gay.com meenstal tot de meer "active" gays behoren.
  woensdag 16 februari 2005 @ 15:05:18 #111
85750 N_I_
Free Bizantium!
pi_25113424
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 15:01 schreef Monus het volgende:

[..]

http://www.advocate.com/html/stories/884/884_chasers.asp

Natuurlijk is het wel zo eerlijk te zeggen dat users/visitors van de gay.com meenstal tot de meer "active" gays behoren.
Nu hetero-DNA is gevonden, kunnen ze dan geen hetero vaccin bedenken zodat hetero's geen AIDS krijgen. Want als homo's elkaar massaal op de wc's liggen te bonken, is het hun eigen schuld dat ze dit soort ziektes krijgen. Überhaupt belachelijk dat de staat zijn geld uit moet geven voor onverantwoordelijk gedrag als deze.
Democracy is like a trolleybus. You get in, and once you have reached your destination you get out
христианский солдат
  woensdag 16 februari 2005 @ 16:39:54 #112
53149 MasterPeace
Venus in Steenbok
pi_25114513
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 15:05 schreef N_I_ het volgende:

Nu hetero-DNA is gevonden, kunnen ze dan geen hetero vaccin bedenken zodat hetero's geen AIDS krijgen.
Of misschien kunnen ze eindelijk eens een hetero vaccin bedenken zodat hetero's geen incest meer plegen en hun koters niet meer mishandelen op zo'n massale schaal.
quote:
Überhaupt belachelijk dat de staat zijn geld uit moet geven voor onverantwoordelijk gedrag als deze.
Überhaupt belachelijk dat de staat aan al die onverantwoordelijke hetero's die massaal hun eigen koters mishandelen en sexueel misbruiken fokpremies uitdeelt.
"Veel naoorlogse Nederlandse architecten moeten ervan overtuigd zijn
dat iemands levensgeluk evenredig toeneemt met de omvang van zijn ramen."
Benno Barnard
  woensdag 16 februari 2005 @ 17:39:55 #113
53149 MasterPeace
Venus in Steenbok
pi_25114724
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 14:44 schreef N_I_ het volgende:

Als ik een homo aanspreek op zijn gedrag dan loopt hij met gebogen hoofd maar al te snel door. Waarom is dat zo?
Hoe moet ik me dat voorstellen, jij loopt op straat met een bijbeltje in je hand, ziet twee mannen op straat zoenen met elkaar, je loopt ernaar toe tikt ze op hun rug en begint schuimbekkend tegen ze te preken onderwijl maniakaal met je bijbeltje zwaaiend...


En als ze dan daadwerkelijk hun hoofd buigen zoals je beweert dan zal het wel zijn om niet recht in die stinkende schuimbekkende muil in dat lelijke puistige sukkelige Gristen hoofd van jou te hoeven kijken, sommige homo's zijn namelijk erg gevoelig voor het ontbreken van fysieke schoonheid in combinatie met een onwelriekend slechte adem, weet je

[ Bericht 3% gewijzigd door MasterPeace op 16-02-2005 17:46:03 ]
"Veel naoorlogse Nederlandse architecten moeten ervan overtuigd zijn
dat iemands levensgeluk evenredig toeneemt met de omvang van zijn ramen."
Benno Barnard
  woensdag 16 februari 2005 @ 17:42:41 #114
85750 N_I_
Free Bizantium!
pi_25114759
quote:
Of misschien kunnen ze eindelijk eens een hetero vaccin bedenken zodat hetero's geen incest meer plegen en hun koters niet meer mishandelen op zo'n massale schaal.
Heb jij een bron waaruit blijkt dat incest gerelateerd staat aan heteroseksualiteit? Ik weet wel dat homo's door hun losbandigheid zichzelf besmetten met AIDS. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten. Moet je maar niet met half A'dam wippen, dan krijg je ook geen AIDS.
quote:
Überhaupt belachelijk dat de staat aan al die onverantwoordelijke hetero's die massaal hun eigen koters mishandelen en sexueel misbruiken fokpremies uitdeelt.
Hetero's die 'massaal' (dus een groot deel van) hun kinderen seksueel misbruiken? Hier wil ik een bronnetje van zien. Of zit je weer eens te mekkeren? Internet-held.
Democracy is like a trolleybus. You get in, and once you have reached your destination you get out
христианский солдат
  woensdag 16 februari 2005 @ 17:53:10 #115
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_25114883
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 13:39 schreef Lemmeb het volgende:

En nog even wat anders: ik heb helemaal geen hekel aan homo's, integendeel juist. Maar ik mag toch wel gewoon een aantal feiten constateren, ook al zijn die feiten misschien niet voor iedereen even prettig om te horen? Ik dacht dat we die alles-verstikkende politiek-correcte deken zolangzamerhand wel van ons af hadden gegooid. Maar helaas toch niet blijkbaar .
Die 'politiek-correcte deken' is er alleen afgegooid bij de allochtonen.
  woensdag 16 februari 2005 @ 18:58:03 #116
85750 N_I_
Free Bizantium!
pi_25115277
quote:
Hoe moet ik me dat voorstellen, jij loopt op straat met een bijbeltje in je hand, ziet twee mannen op straat zoenen met elkaar, je loopt ernaar toe tikt ze op hun rug en begint schuimbekkend tegen ze te preken onderwijl maniakaal met je bijbeltje zwaaiend...


En als ze dan daadwerkelijk hun hoofd buigen zoals je beweert dan zal het wel zijn om niet recht in die stinkende schuimbekkende muil in dat lelijke puistige sukkelige Gristen hoofd van jou te hoeven kijken, sommige homo's zijn namelijk erg gevoelig voor het ontbreken van fysieke schoonheid in combinatie met een onwelriekend slechte adem, weet je
Ach wat ben jij toch ook stoer op het i-net. He, miet. Het gaat ongeveer zo: ik sta op de bus te wachten of ik loop naar de winkel of ik sta met mijn vrienden te kletsen of ik zit op een terrasje, vul jij het maar in, ineens zie ik een paar, twee mannen, met elkaar hand in hand lopen. Ik roep 'he fl*kk*rs doe normaal'. Ze houden snel op met hun immoraliteit en lopen door met de staart tussen de benen. En geen een, helaas, heeft mijn net zo toegesproken als jij. Ik kan eerlijk gezegd niet wachten op een dag dat er eentje stopt en zijn mond opentrekt.
Democracy is like a trolleybus. You get in, and once you have reached your destination you get out
христианский солдат
  woensdag 16 februari 2005 @ 19:04:19 #117
53149 MasterPeace
Venus in Steenbok
pi_25115358
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 17:42 schreef N_I_ het volgende:
Heb jij een bron waaruit blijkt dat incest gerelateerd staat aan heteroseksualiteit?
Ja
quote:
Cijfers

Uit onderzoek blijkt dat 15% van de vrouwen (dit is ongeveer één op de 6 à 7 vrouwen) vóór haar 16e levensjaar te maken heeft gehad met seksueel misbruik door verwanten. Hoe dit aantal bij mannen ligt is vooralsnog onbekend. De reden waarom incest gebeurd is onduidelijk. Het is onduidelijk of het hier om macht gaat, of om de gezags-, of familieband. Waarschijnlijk een combinatie van beide. Waar het gebeurd is veelal thuis bij het slachtoffer of een familielid. 95 tot 98% van de incestdaders behoren tot het mannelijk geslacht. Ooms en broers zijn in de meeste gevallen de daders. Stiefvaders en vaders worden daarna het meest als daders genoemd. In een enkel geval is de moeder de schuldige. Uit onderzoek komt naar voren dat kinderen de meeste trauma’s oplopen van incest die door (stief)vaders wordt gepleegd, omdat die vaak het verst gaan in hun seksuele handelingen. Zij misbruiken hun kinderen ook vaak lang en gebruiken daarbij meer hun fysieke overwicht dan andere incestplegers. Naar schatting is het aantal incestslachtoffers hoger dan men in de eerste instantie zou verwachten.


Bron: http://www.ministerievanj(...)/about/rc_incest.htm
Zoals je kunt lezen zijn de slachtoffers voornamelijk meisjes en de daders voornamelijk mannen wat dus duidelijk maakt dat incest voornamelijk een heterosexuele aangelegenheid is, anders had er namelijk wel gestaan dat zowel de slachtoffers als de daders voornamelijk man zijn en dat is dus duidelijk niet het geval, dus homo's kun je hier lekker niet brandmerken!!!


Het percentage meisjes (1 op de 6 á 7) dat misbruikt word door volwassen mannen ligt iig véél hoger dan het aantal homo's dat besmet is met aids, zowiezo is het aantal hetero's dat aids heeft over de gehele wereld hoger dan het aantal homo's die dit hebben...
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 17:42 schreef N_I_ het volgende:

Ik weet wel dat homo's door hun losbandigheid zichzelf besmetten met AIDS. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten.
Ik weet wel dat hetero's door hun losbandige voortplantingsdrift zichzelf opzadelen met overbevolking, milieuvervuiling, klimaatveranderingen, woningnood, financiële problemen, stress, kindermishandeling dat van generatie op generatie word overgebracht, nog meer oorlogen die uitgevochtten worden enz. wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten, nietwaar...

[ Bericht 14% gewijzigd door MasterPeace op 16-02-2005 19:13:56 ]
"Veel naoorlogse Nederlandse architecten moeten ervan overtuigd zijn
dat iemands levensgeluk evenredig toeneemt met de omvang van zijn ramen."
Benno Barnard
pi_25115479
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 18:58 schreef N_I_ het volgende:

Ik kan eerlijk gezegd niet wachten op een dag dat er eentje stopt en zijn mond opentrekt.
Ach je bent nog een kind je moet leren geduld hebben, vroeg of laat kom je er wel eens één tegen, maar of deze het enkel en alleen op verbaal gebied zal houden, blijft weer een andere vraag...

Ik wens het je niet toe, maar ik zie het wel gebeuren.

[ Bericht 0% gewijzigd door andromeda1968 op 16-02-2005 19:22:00 ]
Als één persoon lijdt aan waanvoorstellingen heet het krankzinnigheid, als er meer mensen aan lijden is het een godsdienst.
  woensdag 16 februari 2005 @ 19:18:46 #119
53149 MasterPeace
Venus in Steenbok
pi_25115507
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 18:58 schreef N_I_ het volgende:

[..]

Ach wat ben jij toch ook stoer op het i-net. He, miet. Het gaat ongeveer zo: ik sta op de bus te wachten of ik loop naar de winkel of ik sta met mijn vrienden te kletsen of ik zit op een terrasje, vul jij het maar in, ineens zie ik een paar, twee mannen, met elkaar hand in hand lopen. Ik roep 'he fl*kk*rs doe normaal'. Ze houden snel op met hun immoraliteit en lopen door met de staart tussen de benen. En geen een, helaas, heeft mijn net zo toegesproken als jij. Ik kan eerlijk gezegd niet wachten op een dag dat er eentje stopt en zijn mond opentrekt.
Rijp voor een inrichting dus...
"Veel naoorlogse Nederlandse architecten moeten ervan overtuigd zijn
dat iemands levensgeluk evenredig toeneemt met de omvang van zijn ramen."
Benno Barnard
pi_25116660
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 18:58 schreef N_I_ het volgende:

[..]

Ach wat ben jij toch ook stoer op het i-net. He, miet. Het gaat ongeveer zo: ik sta op de bus te wachten of ik loop naar de winkel of ik sta met mijn vrienden te kletsen of ik zit op een terrasje, vul jij het maar in, ineens zie ik een paar, twee mannen, met elkaar hand in hand lopen. Ik roep 'he fl*kk*rs doe normaal'. Ze houden snel op met hun immoraliteit en lopen door met de staart tussen de benen. En geen een, helaas, heeft mijn net zo toegesproken als jij. Ik kan eerlijk gezegd niet wachten op een dag dat er eentje stopt en zijn mond opentrekt.
Veel homo's hebben misschien al dusdanig vaak met bedreigingen en geweld door godsdienstfanatici en ander kortzichtig gespuis moeten dealen dat ze schrikken van je botte kutopmerkingen en daarom snel doorlopen. Het is werkelijk dieptriest dat er nog mensen bestaan zoals jij, ik hoop dat je kinderen voor een wat minder bekrompen kijk op de wereld kiezen. En anders hoop ik dat het krijgen van kinderen je bespaard blijft..

Ik mag overigens lijen dat er eens een keer een door jou uitgescholden homo uit zijn slof schiet en die vastgeroeste homohaat er goed hard bij je uitslaat...
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_25116977
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 13:39 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Onzin. De ziekte op zich heeft inderdaad niets met geaardheid te maken. Maar het losgeslagen gedrag van een deel van de homoscene, zorgt ervoor dat het aantal met HIV besmette homo's simpelweg veel groter is dan het aantal met HIV besmette hetero's, zeker relatief gezien.

De cijfers spreken toch echt voor zichzelf, óók in New York .
[..]

Wederom onzin.

Hulpverleners in Afrika zeggen zelf dat in de Afrikaanse landen waar AIDS snel om zich heengrijpt, dit vooral komt omdat men op gruwelijk grote schaal onbeschermd om zich heen neukt, en het gebruik van condooms daarbij gewoon 'niet fijn' vindt. 'Zwemmen doe je ook niet in een regenjas', zeggen ze dan.

Het is helemaal geen geldkwestie: condooms worden in die landen zelfs veelal gratis aangeboden door organisaties. Het is eerder een cultureel kwestie onbeschermd neuken van alles dat op 2 benen loopt en van het andere geslacht is, zit daar gewoon in de cultuur ingebakken . Daarbij gebruikt men religie als zwak excuus om geen condooms te gebruiken. En dat verander je dus niet zo snel.

Hier was vorig jaar ofzo nog een hele uitzending van B&W over: allemaal hulpverleners in de studio die met dezelfde overtuiging als jij ('het komt allemaal doordat die mensen arm zijn') naar Afrika waren vertrokken, maar compleet gefrustreerd en gedesillusioneerd weer terug kwamen.

Voor wat betreft Afrika kun je gerust zeggen dat men daar niet de verkeerde dingen doet omdat men zo arm is, maar dat men arm is omdat men de verkeerde dingen doet.
[..]


[..]

Wat een stel hypocriete jankmuilen hier in dit topic . Jullie lijken wel een stel Marokkanen : "Ja maar jullie autochtonen (hetero's) doen het ook!" De enige die ik hier generaliserende onzin hoor uitbraken, is nota bene Youssef, een Marokkaan, met z'n achterlijke geouwehoer over het hem door z'n imam ingefluisterde verband tussen het homohuwelijk en AIDS.

Het enige wat ik doe, is vaststellen waar het grote probleem zit. Dit zijn gewoon feiten. Ik weet ook wel, dat niet lang elke homo zich elk weekend onbeschermd in z'n kont laat naaien door een zwerver. En dat er heterovrouwen zijn die dat wel laten doen, daar ben ik me ook van bewust.

Maar je moet de zaken wel relatief blijven zien. Sexuele contacten onder homo's zijn gemiddeld gezien gewoon veel 'vluchtiger'. En er hoeven maar een paar van die ranzige figuren tussen te zitten, waarvan met één jij dan toevallig op een eenzame zaterdagavond in de koffer duikt, en dan kun je dus de lul zijn.

Het is nu eenmaal zo dat HIV-besmetting en AIDS onder homo's véél vaker voorkomt dan onder hetero's. Dat is gewoon een feit. Als je dat blijft ontkennen en het niet onder ogen wil zien, komt er van een oplossing nooit wat terecht.

En nog even wat anders: ik heb helemaal geen hekel aan homo's, integendeel juist. Maar ik mag toch wel gewoon een aantal feiten constateren, ook al zijn die feiten misschien niet voor iedereen even prettig om te horen? Ik dacht dat we die alles-verstikkende politiek-correcte deken zolangzamerhand wel van ons af hadden gegooid. Maar helaas toch niet blijkbaar .
Jij hebt volgens mij niet het hele topic gelezen.
pi_25117035
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 14:44 schreef N_I_ het volgende:

[..]

Weet je wat ik jammer vind. Dat ik nog nooit door een homoseksueel zo in het echte leven ben beledigd. Als ik een homo aanspreek op zijn gedrag dan loopt hij met gebogen hoofd maar al te snel door. Waarom is dat zo? Durf je alleen zogenaamd anoniem over het i-net je gal te spuwen, homoseksueel. Of ben je man genoeg om mij in het echte leven zo toe te spreken. Miet.

Wanneer is de 'gay pride' parade in A'dam eigenlijk? Ik denk dat ik daar eens plezier ga maken dit jaar. Kijken hoeveel mietjes met hun hoofd naar beneden doorlopen en hoeveel er .... [censor ]
Ik raad je aan mocht je mij in het echt tegenkomen mij niet op mijn homosexueel gedrag aan te spreken.
pi_25117088
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 19:04 schreef MasterPeace het volgende:

[..]

Ja
[..]

Zoals je kunt lezen zijn de slachtoffers voornamelijk meisjes
Dat staat er helemaal niet! Er staat alleen dat het om 15% van de vrouwen gaat. En dan staat er: "Hoe dit aantal bij mannen ligt is vooralsnog onbekend." Dus misschien ligt het bij mannen zelfs wel hoger, wie weet!
Unox, the worst operating system.
pi_25117153
Ach, die N_I_ zit nog in de kast. De grootste homo-haters handelen uit pure frustratie omtrent hun eigen seksualiteit. Om die haat te legitimeren wordt er dan altijd een excuus gezocht, bij N_I is dat religieus fundamentalisme.
Hopen dat ie over een paar jaar z'n comingout heeft, en niet over 20 jaar met het kinderzitje achterin de auto 's nachts de parkeerplaatsen afgaat. Maar wanneer hij niets durft te doen aan dit dikke bord voor z'n kop, vrees ik het ergste.
  woensdag 16 februari 2005 @ 22:01:38 #125
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_25117360
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 19:04 schreef MasterPeace het volgende:
[
Cijfers

Uit onderzoek blijkt dat 15% van de vrouwen (dit is ongeveer één op de 6 à 7 vrouwen) vóór haar 16e levensjaar te maken heeft gehad met seksueel misbruik door verwanten. Hoe dit aantal bij mannen ligt is vooralsnog onbekend. De reden waarom incest gebeurd is onduidelijk. Het is onduidelijk of het hier om macht gaat, of om de gezags-, of familieband. Waarschijnlijk een combinatie van beide. Waar het gebeurd is veelal thuis bij het slachtoffer of een familielid. 95 tot 98% van de incestdaders behoren tot het mannelijk geslacht. Ooms en broers zijn in de meeste gevallen de daders. Stiefvaders en vaders worden daarna het meest als daders genoemd. In een enkel geval is de moeder de schuldige. Uit onderzoek komt naar voren dat kinderen de meeste trauma�s oplopen van incest die door (stief)vaders wordt gepleegd, omdat die vaak het verst gaan in hun seksuele handelingen. Zij misbruiken hun kinderen ook vaak lang en gebruiken daarbij meer hun fysieke overwicht dan andere incestplegers. Naar schatting is het aantal incestslachtoffers hoger dan men in de eerste instantie zou verwachten.
]

Zoals je kunt lezen zijn de slachtoffers voornamelijk meisjes en de daders voornamelijk mannen wat dus duidelijk maakt dat incest voornamelijk een heterosexuele aangelegenheid is, anders had er namelijk wel gestaan dat zowel de slachtoffers als de daders voornamelijk man zijn en dat is dus duidelijk niet het geval, dus homo's kun je hier lekker niet brandmerken!!!
Als je nu goed had gelezen, dan had je ook geweten dat het niet voornamelijk meisjes zijn maar dat het aantal jongens niet bekend is. Dat er ook een heleboel jongens misbruikt worden blijkt alleen al uit het feit dat de meenste daders als kind zelf misbruikt zijn.

Met de meenste incest gevallen is het ook nog zo dat je hebt over pedosexuelen en niet over hetero of homosexuelen.

Het enige dat waar is van jouw bewering is dat de meenste daders man zijn.
quote:
Het percentage meisjes (1 op de 6 á 7) dat misbruikt word door volwassen mannen ligt iig véél hoger dan het aantal homo's dat besmet is met aids, zowiezo is het aantal hetero's dat aids heeft over de gehele wereld hoger dan het aantal homo's die dit hebben.
Maar de homos hebben het als eerste verspreid.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')