surequote:op vrijdag 1 april 2005 14:05 schreef sjacobaco het volgende:
vriend van me stond met carnaval een paar jaar geleden de mevrouw van de garderobe te versieren (lekker wijf trouwens) op zich was het een "pottential", ze werkte aardig mee....
komt een andere vriend er aan lopen en roept keihard door de garderobe "hé, welk wijf van de jassen ging jij nou gruwelijk in d'r reet neuken?"
chrashed & burned!![]()
ehh, die aziaat van 150 cm was dus niet die erg leuke jongenquote:op vrijdag 1 april 2005 23:27 schreef christine het volgende:
ik ben pas sinds kort weer op vrijersvoetenmaar heb gelijk al een blunder te pakken:
op de dansvloer stond een erg leuke jongen, en al snel hadden we oogcontact. niet veel later gebaarde hij dat hij met me wilde dansen, maar toen kreeg ik cold feet, en heb net gedaan of ik hem niet zag. niet lang daarna was hij weg
en ik vond het toch ook wel behoorlijk kansloos dat een 1.50m lange aziaat van 35 dacht bij mij wel een kansje te maken gisteren
zowiezo zijn er veel kansloze types die bij elke vrouw proberen te scoren
dubbele moraal he...quote:op zaterdag 2 april 2005 01:44 schreef muertez het volgende:
[..]
ehh, die aziaat van 150 cm was dus niet die erg leuke jongen![]()
trouwens, je haalt jezelf een beetje onderuit hiero, je zegt eerst dat jij te laf bent om naar een leuke jongen toe te stappen en vervolgens vertrap je onze aziatische vriend omdat hij wel het lef heeft om hetzelfde bij jou te doen ?
ehh![]()
als ze van initiatief houden, waarom gebruiken ze dat dan nooit?quote:op zondag 20 februari 2005 22:11 schreef mute_me het volgende:
[..]
ik vind je een beetje een kneusde meeste vrouwen houden van initiatief! (kneus niet te letterlijk nemen)
hoe weet jij of dit nergens op gebaseerd is?quote:op donderdag 10 maart 2005 23:56 schreef prinsrob het volgende:
[..]
je bedoelt dat nergens op gebaseerde duitsershaat 'je verstand gebruiken' is?
hahahahaha ik zie t al voor me dat t bij mij gebeurd ik zou op de grond liggen.quote:op zondag 27 maart 2005 12:22 schreef gigant het volgende:
[..]
zoiets had ik ook een keer, was ik in een kledingzaak komt er zon bedieningschick naar me toe, he man alles goed, ik had al zoiets van ja ken ik jou? maar goed, ik zei ja met jou, ja heerlijk blablabla begon ze te lullen en een paar broeken verder afgerekend zei ze: ja ik bel je nog wel, ik zo uhm ja heel tof, maar wie ben je nu eigenlijk.
toen werd ze rood, en de collegas vonden het ook wel grappig volgens mij.
fingerspitzengefuhl.quote:op zaterdag 2 april 2005 04:20 schreef eggstc het volgende:
hoe weet jij of dit nergens op gebaseerd is?
en dan je onderschrift erbij....quote:op zaterdag 2 april 2005 13:31 schreef tranceptor het volgende:
[..]
euhm
![]()
i'd rather shoot myself first...
je moet ook vragen waarom ze zelf niet op de prijslijst staatquote:op zondag 3 april 2005 19:23 schreef tropix het volgende:
in de bios, leuke meid achter de bar.
ik stap erop af, wat wil je hebben zegt ze.
ik: een cola, zakje m&m's en je telefoon nummer.
zij: hier is je cola en m&m's maar dat nummer krijg je niet.
ik: oh je msn vind ik ook wel goed hoor.
zij: draait zich om en loopt weg
ik:![]()
dat is er een om te onthoudenquote:op zondag 3 april 2005 19:32 schreef vbmot het volgende:
[..]
je moet ook vragen waarom ze zelf niet op de prijslijst staat.
hahaha die houden we erin!!! volgende keer vraag ik het haarquote:op zondag 3 april 2005 19:32 schreef vbmot het volgende:
[..]
je moet ook vragen waarom ze zelf niet op de prijslijst staat.
niks schattiger dan zo'n verontwaardigd lief gezichtje, vlak voordat ze je een pijnloze klap in je smoel geeft.quote:op zondag 3 april 2005 19:34 schreef peurac het volgende:
[..]
dat is er een om te onthoudenal loop je dan wel een kans op een klap in je smoel (als ze het begrijpt als de hoer spelen)
what the hell? een bewust begane versierblunder dusquote:op zondag 3 april 2005 20:30 schreef beroepsgokker het volgende:
hehe ik had gister weer wat in de tram. mooie meid komt de tram binnen en ze loopt langs me. ik check keurend haar kontjeen plots draait ze zich mega snel om en gaat tegenover me zitten. we hebben wat oogcontact en ze begint echt ongelofelijk uitdagend te glimlachen. ik had niet zo'n zin in die spelletjes (mooie dames kijken oke, maar niets meer dan dat) dus kijk mega chagrijnig terug. gelukkig had ze mijn hint door en liep ze weg
.
kansloosquote:op zondag 3 april 2005 20:30 schreef beroepsgokker het volgende:
hehe ik had gister weer wat in de tram. mooie meid komt de tram binnen en ze loopt langs me. ik check keurend haar kontjeen plots draait ze zich mega snel om en gaat tegenover me zitten. we hebben wat oogcontact en ze begint echt ongelofelijk uitdagend te glimlachen. ik had niet zo'n zin in die spelletjes (mooie dames kijken oke, maar niets meer dan dat) dus kijk mega chagrijnig terug. gelukkig had ze mijn hint door en liep ze weg
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |