Een pot bier kun je iets vaker nemen dan een reis maken.quote:@DiegoArmandoMaradona: jij gaat toch neem ik aan ook vaak in dezelfde kroeg bier drinken? Is dat dan ook zonde van je geld?
het is zeker zonde, maar ikzelf ben ook al naar een aantal andere steden in de USA geweest. En NY vind ik toch wel de leukste stadquote:Op maandag 21 februari 2005 00:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Een pot bier kun je iets vaker nemen dan een reis maken.
Als er zoveel moois te zien is en te beleven dan vind ik het zonde als je steeds naar de zelfde plaats gaat
Ik wil wel met je mee hoorquote:Op maandag 21 februari 2005 18:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Oeh, als ik sommige stukjes hier lees, krijg ik echt de kriebels... Ik heb nog geen zomervakantie-plannen en wil graag naar een leuke stad. En New York lijkt me wel wat! (al een hele tijd)
![]()
Is het ook te doen als vrouw alleen of is dat niet verstandig? Iemand ervaring mee?
Ik vind het prima te doen, NY is behoorlijk veilig en Manhattan zeker. Met de metro in wat andere wijken heb ik negatieve ervaringen (beroving etc) maar die ervaring wordt zeker niet door iedereen gedeeld, en is bovendien zeker niet afhankelijk van je vrouw-zijn, zoiets kan iedereen een keer gebeuren. En het is in NY heerlijk shoppen in je eentje!quote:Op maandag 21 februari 2005 18:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Oeh, als ik sommige stukjes hier lees, krijg ik echt de kriebels... Ik heb nog geen zomervakantie-plannen en wil graag naar een leuke stad. En New York lijkt me wel wat! (al een hele tijd)
![]()
Is het ook te doen als vrouw alleen of is dat niet verstandig? Iemand ervaring mee?
Dat mag wel hoorquote:
denk dat nyc in de zomer niet echt leuk is. NYS ligt op de zelfde breedtegraad als Spanje(?) d8 ik, dus het kunnen flink warme zomers zijn en in zo'n dichtgebouwd eiland als manhattan lijkt me het vrij klef. Ben in de zomer een keer in Bangkok geweest en het was echt zo klef dat je om de minuut weer het zwembad in wil springen. Je hebt dat niet echt veel zin om lekker door de stad de sleteren...quote:Op maandag 21 februari 2005 18:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Oeh, als ik sommige stukjes hier lees, krijg ik echt de kriebels... Ik heb nog geen zomervakantie-plannen en wil graag naar een leuke stad. En New York lijkt me wel wat! (al een hele tijd)
![]()
Is het ook te doen als vrouw alleen of is dat niet verstandig? Iemand ervaring mee?
New York ligt op bijna exact dezelfde breedtegraad als Madrid.quote:Op maandag 21 februari 2005 22:49 schreef The.PhantoM het volgende:
[..]
denk dat nyc in de zomer niet echt leuk is. NYS ligt op de zelfde breedtegraad als Spanje(?) d8 ik, dus het kunnen flink warme zomers zijn en in zo'n dichtgebouwd eiland als manhattan lijkt me het vrij klef. Ben in de zomer een keer in Bangkok geweest en het was echt zo klef dat je om de minuut weer het zwembad in wil springen. Je hebt dat niet echt veel zin om lekker door de stad de sleteren...
Onzinnige opmerking vrind. Natuurlijk ga ik terug naar NY omdat het de meest geweldige stad is waar ik tot nu toe geweest ben. En waarom niet 2 vliegen in 1 klap slaan. Ik ga echt niet alleen voor de NBA naar NY.quote:Op zondag 20 februari 2005 22:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Waarom ga je terug?
Er zijn meer dan voldoende leuke steden met NBA teams.
Dat noem ik nu geld verspilling
Ik ben dan geen vrouwtje maar heb vorig jaar 8 dagen alleen in NY doorgebracht. Heb veel tijd doorgebracht op Manhattan en heb me daar veiliger gevoeld dan dat ik me soms in Amsterdam voel, ook ´s avonds.quote:Op maandag 21 februari 2005 18:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Oeh, als ik sommige stukjes hier lees, krijg ik echt de kriebels... Ik heb nog geen zomervakantie-plannen en wil graag naar een leuke stad. En New York lijkt me wel wat! (al een hele tijd)
![]()
Is het ook te doen als vrouw alleen of is dat niet verstandig? Iemand ervaring mee?
Hotel Carter heb ik ooit een paar nachten verbleven,$59p.p,verouderd zooitje,toen verkast naarYMCA, is beter en goedkoper.Daar heb je alleen douches op de gang,hotel Carter een oud bad.En de televisie was een ding uit de jaren 70 wat niet werkte,maarja,wat moet je met een tv daar?quote:Op vrijdag 18 februari 2005 22:50 schreef Dizzee het volgende:
[..]
Zit ook even te kijken om van de zomer een weekje naar NY te gaan. Kwam terecht bij het carter hotel 250 West 43rd Street.
Waarom ga je niet gewoon in een YMCA? Heb ik ook gedaan, en ik moet zeggen, is me eigenlijk best bevallen, kostte $80 per nacht, en dan had je een 2 persoons slaapkamer (per persoon $40 dus) best goed op te brengen voor een student dacht ik zo. Ik zat in de West side YMCA vlak bij lincoln centre en naast central park, het Trump Hotel (nee niet de Trump Tower) zat er vlak bij en daar zat ook de metro, echt 2 minuten lopen. Ik zou er over nadenken als ik jou was, een hotel is natuurlijk wel relaxeter, maar ja...........quote:Op zaterdag 19 februari 2005 02:45 schreef kepler het volgende:
[..]
per persoon![]()
ik ben maar een student. Dit is het bedrag per kamer voor vier personen
ik denk dat ik het niet veel goedkoper kan krijgen. Ik ga na NYC nog 3 weken naar canada en heb het geregeld via een reisburo. Maar vrienden die alleen meegaan naar NYC gaan geloof ik via OAD boeken. Scheelt best een hoop geld
Ow serieus ja? Was het echt zo slecht? Op de site ziet het er wel netjes uit. Maar ik weet niet of dat een vertekent beeld geeft.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 02:54 schreef klootje het volgende:
[..]
Hotel Carter heb ik ooit een paar nachten verbleven,$59p.p,verouderd zooitje,toen verkast naarYMCA, is beter en goedkoper.Daar heb je alleen douches op de gang,hotel Carter een oud bad.En de televisie was een ding uit de jaren 70 wat niet werkte,maarja,wat moet je met een tv daar?
Ik zie nu op hun site dat het gerenoveerd is,kost dan ook meer.
Is het een serieuze haalbare optie voor je? MA ofzo? Je huidige studie, is dat universitair?quote:Op dinsdag 22 februari 2005 02:27 schreef somegirl het volgende:
...daarna Boston gedaan (en nu wil ik echt naar Harvard....)
daarom proberen ze nu ook hun nieuwe slogan door te drukken: "World's Second Home" Wel een passende slogan IMOquote:Op woensdag 23 februari 2005 09:41 schreef Jeroenus het volgende:
[..]
Is het een serieuze haalbare optie voor je? MA ofzo? Je huidige studie, is dat universitair?
Men gaat NY binnenkort inspecteren en kijken of NY de Olympische Spelen in 2012 mag gaan hosten.
Hopen dat het lukt en dat ik er in 2012 woonquote:Op woensdag 23 februari 2005 10:51 schreef The.PhantoM het volgende:
[..]
daarom proberen ze nu ook hun nieuwe slogan door te drukken: "World's Second Home" Wel een passende slogan IMO
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |