Ik hou het wel bij smileys... en niet die die jij gebruikt hebt, als je het niet erg vindquote:Op maandag 7 februari 2005 18:37 schreef Blinky het volgende:
Zeg, gaan we PdeHoog hier nog adoreren of blijft het bij smileys?
quote:Op maandag 7 februari 2005 18:37 schreef Blinky het volgende:
Zeg, gaan we PdeHoog hier nog adoreren of blijft het bij smileys?
Ik had ook niet verwacht dat je die naar hem zou gebruiken.quote:Op maandag 7 februari 2005 18:59 schreef nixxx het volgende:
[..]
Ik hou het wel bij smileys... en niet die die jij gebruikt hebt, als je het niet erg vind
PdeHoog is geschikt gezelschap om 's avonds in een auto over van alles mee te lullen![]()
quote:Op vrijdag 11 februari 2005 11:29 schreef assepoes het volgende:
Even weer een schopje omhoog!
Ik heb heerlijk vrij zaterdagmiddag en 's avonds hoef ik niet te koken en dat allemaal mogelijk gemaakt door Pdehoog.
Dus een hoeraatje graag voor PdeHoog.
Hoera!
De hamvraag is natuurlijk: "publiceer je het menu van zaterdag ook in CUL?"quote:Op vrijdag 11 februari 2005 11:29 schreef assepoes het volgende:
Ik heb heerlijk vrij zaterdagmiddag en 's avonds hoef ik niet te koken en dat allemaal mogelijk gemaakt door Pdehoog.
Menuquote:Op vrijdag 11 februari 2005 13:16 schreef Litpho het volgende:
[..]
De hamvraag is natuurlijk: "publiceer je het menu van zaterdag ook in CUL?".
Heeft CUL geen centraal kliekjestopic dan?quote:Op vrijdag 11 februari 2005 14:15 schreef PdeHoog het volgende:
Menu![]()
Ze krijgt gewoon wat de pot schaft
Hmmmm...je brengt me op ideeenquote:Op vrijdag 11 februari 2005 14:19 schreef Litpho het volgende:
[..]
Heeft CUL geen centraal kliekjestopic dan?.
Whehehehequote:Op vrijdag 11 februari 2005 16:09 schreef assepoes het volgende:
O jee, misschien is thuis eten dan een betere optie.
Bron link url?quote:Op vrijdag 11 februari 2005 17:30 schreef Blinky het volgende:
P! Die ene foto van het optreden is echt supermooi, ondanks dat de belichting misschien niet helemaal top is. SUPER!
ff contacten via MSNquote:Op zaterdag 12 februari 2005 21:46 schreef nixxx het volgende:
[..]
Bron link url?Mijn fotos moeten ergens komende week wel ontwikkeld zijn. kan ze pas volgend weekend inscannen en mailen.
Ja, ik weet het. Echter, vlak ervoor hadden we een groepsnummer en daarna meteen zou ook een groepsnummer komen. Het was gewoon niet praktisch op dat moment. We deden ook maar 2 nummers, het was geen compleet optreden. Als ik straks in Ahoy' sta of in de HMH zorg ik natuurlijk dat mijn assistenten de overige microfoons op tijd weghalen zodat mijn eigen fotograaf PdeHoog er mooie plaatjes van kan schieten, samen met zijn assistent Nixxx.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 22:40 schreef Bowiefan het volgende:
zitten inderdaad mooie feauteauz bij
tip: als je alleen op het podium staat, al die overbodige microfoon's weghalen
Hey!!!!quote:Op vrijdag 18 februari 2005 11:35 schreef Bowiefan het volgende:
Ik was er niet bij, dus dat wist ik niet (vermoede wel zo iets, leek mij niet dat je een groot aantal microfoons nodig zou zijn voor de versterking)
Was ook meer bedoeld als kritiek aan de assistent van de fotograaf, maar die had een dagje vrij denk ik![]()
de fotograaf had natuurlijk ook het aanwezige publiek aan de kant kunnen schoppen om een betere positie in te nemen
Waar haal je vandaan dat de fotograaf dat niet geprobeerd heeft?quote:Op vrijdag 18 februari 2005 11:35 schreef Bowiefan het volgende:
de fotograaf had natuurlijk ook het aanwezige publiek aan de kant kunnen schoppen om een betere positie in te nemen
ik doe niet lief op verzoekquote:Op vrijdag 18 februari 2005 13:04 schreef nixxx het volgende:
Hey!!!!doe es lief!!!
mijn fotos zijn nog steeds niet klaarmisschien volgende keer toch eens naar een echte fotowinkel toegaan....
ik ken de fotograaf een beetjequote:Op vrijdag 18 februari 2005 14:18 schreef Litpho het volgende:
Waar haal je vandaan dat de fotograaf dat niet geprobeerd heeft?.
Dat gaat helaas niet meer lukkenquote:Op zaterdag 19 februari 2005 13:41 schreef Bowiefan het volgende:
het is pas echt eervol als een naamtopic binnen no-time de 300 posts gepasseerd is toch![]()
quote:Op zaterdag 19 februari 2005 22:14 schreef mickey71 het volgende:
Speciaal voor Peter ingelogd na tijden!!
Haai Mickey! Leuk dat je ook even komt kijken in Peter's topic.quote:Op zaterdag 19 februari 2005 22:14 schreef mickey71 het volgende:
Speciaal voor Peter ingelogd na tijden!! Peter is een goed sjetmaatje, altijd in voor advies (twee kanten op). Wel een beetje jong nog, maar ach daar lezen we wel doorheen.
Nou wie schrijft nog iets lovends over deze leuke vent?
Het gaat niet om de kwantiteit, maar de kwaliteit lieve Nixxxquote:Op zondag 20 februari 2005 19:07 schreef nixxx het volgende:
Je wilt dit topic echt vol krijgen he Blinky??
Ze heeft niet voor niets een lerarenopleiding gedaanquote:Op zondag 20 februari 2005 19:17 schreef nixxx het volgende:
Lieve Blinky dank je voor deze terechte terechtwijzing, ik vind het heerlijk als je zo streng bent![]()
Waarschuw je van te voren evenquote:Donderdag waren fotos nog niet klaarIk ga morgenmiddag weer kijken.... als ze ze kwijt hebben gemaakt dan zal je wel een berichtje zien op de frontpage dat er een Kruidvat filiaal afgefikt is in Delft.
en hij heeft een astra...quote:Op zondag 20 februari 2005 19:05 schreef Blinky het volgende:
[..]
Maak hem alleen niet kwaad, want dan gaat hij schoppen en dreigen dat hij bovenop je gaat zitten
Wacht maar tot die nieuwe voor de deur staatquote:Op woensdag 23 februari 2005 09:42 schreef assepoes het volgende:
[..]
Inderdaad, maar daar dreigt hij de laaste tijd niet meer mee.
inderdaad ouvrez le chien - open the dog stond met koeieletters op het podium tijdens een tour, wordt eveneens gezongen in het refrein van Aladdin sanequote:Op zondag 20 februari 2005 19:05 schreef Blinky het volgende:
Bowiefan: ouvrez le chien? Open de hond???
Mwah....teveel leuke dingen, teveel verplichtingen, te weinig tijd zoals bij iedereen ongeveerquote:Op donderdag 24 februari 2005 20:11 schreef Blinky het volgende:
En P... hoest nu? Laat eens iets van je horen!
Hoi Bquote:Op donderdag 24 februari 2005 21:28 schreef Bosbeetle het volgende:
oeh P !
quote:
Die grappen zijn zo 2000quote:Op woensdag 2 februari 2005 01:41 schreef PapaFokker het volgende:
[..]
[afbeelding]
Zo ey Yvonne, jij bent er ook niet knapper op geworden vergeleken met een jaar geleden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |