Geenstijlquote:HEELWEG - Een 20-jarige man uit Doetinchem is dinsdag overleden aan de gevolgen van een mishandeling in Heelweg. Een 18-jarige verdachte uit Doetinchem is inmiddels aangehouden. Hij wordt woensdag voorgeleid aan de rechter-commissaris in Zutphen.
Het slachtoffer werd zondagmorgen op een parkeerplaats bij een horecazaak in het naburige Heelweg geslagen. Hij kwam ten val en raakte korte tijd buiten bewustzijn. Toen de man weer bij kennis kwam, heeft zijn vader hem naar het ziekenhuis in Doetinchem vervoerd. Daar werd besloten het slachtoffer over te brengen naar het Universitair Medisch Centrum St. Radboud in Nijmegen. Daar is hij overleden
3 keer raden naar jouw fetisj.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:32 schreef HarigeKerel het volgende:
20 zijn is ook een kut leeftijd, dan ben je nog amper Harig.
Nou is hij daar iniedergeval van af![]()
FLIKKER op kutkloon!!!! Je moet niet dom gaan ouwehoeren over zoiets ja!!! Vrienden van mij hebben die kneus zien uithalen. Die Richard had ruzie met iemand en wachtte die buiten op. Maar hij kwam niet opdagen dus moest hij z'n agressie op een onschuldige kwijt. En die Brit die overhoop werd gestoken, daar weet je zeker ook niks van. Heeft Richard trouwens een zus? Daar weet ik helemaal niks van. Je moet niet zo dom ouwehoeren, flikker gewoon op, kutkloon.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:56 schreef machteld het volgende:
Erica, de zus van Richard zegt dat Richard een doodgoede jongen is en geen vlieg kwaad doet.
Het is dus allemaal gelogen wat de pers erover schrijft. Richard kan het dus niet gedaan hebben.
Onze familie wordt in diskrediet gebracht. Wij zullen ons tegen zulke laster teweer stellen.
Volgende week houden we een solidariteitstaking met de VERMEENDE dader.
Let op F. van Jole, er wordt weer gespeculeerd
Ze willen ons in een hoek drukken. Dat is DISCRIMINATIE
Mongool? Je gaat zeker nooit naar discotheken of zo? Daar staan wel eens discobussen weet je wel? Als je weer naar huis gaat? Die jongen stond gewoon op de bus te wachten toen Richard Moens hem opeens op de slaap sloeg waardoor hij met het achterhoofd op een stoeprand viel.quote:
Een broodje snipperschaap eten na het uitgaanquote:
Hee veel sterkte toegewenst . Het is inderdaad niet tof.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:10 schreef cultheld het volgende:
Donder ff op met jullie domme geouwehoer over "Marokkanen". Er is een jongen dood geslagen, die nooit iemand kwaad deed. Ondanks z'n gezondheidsproblemen stond ie positief in het leven, hij had die middag net een vakantie geboekt met 5 vrienden voor in de zomer. 's avonds lekker wezen ouwehoeren in de Radstake en tijdens het wachten op de bussen werd deze jongen zo maar geslagen. Mensen die hier om kunnen lachen hebben zelf geen vrienden volgens mij, het is echt niet relaxt als je je vrienden ziet huilen
Dude, laat je niet zo kennen dan.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:10 schreef cultheld het volgende:
Donder ff op met jullie domme geouwehoer over "Marokkanen". Er is een jongen dood geslagen, die nooit iemand kwaad deed. Ondanks z'n gezondheidsproblemen stond ie positief in het leven, hij had die middag net een vakantie geboekt met 5 vrienden voor in de zomer. 's avonds lekker wezen ouwehoeren in de Radstake en tijdens het wachten op de bussen werd deze jongen zo maar geslagen. Mensen die hier om kunnen lachen hebben zelf geen vrienden volgens mij, het is echt niet relaxt als je je vrienden ziet huilen
1 klap? dat was er dan 1 te veel . Handen gewoon thuis houdenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:11 schreef Musketeer het volgende:
Ben ik nou echt de enige die vindt dat levenslang o.i.d. voor 1 klap totaal geschift is? Het was 1 klap, met de vlakke hand.... Die klap sloeg die jongen bewusteloos en hij is keihard en ongelukkig gevallen. Maar het was maar 1 klap met de blote hand. In de andere zinloos geweld-doden cases was er sprake van een minutenlang vaak met slagwapens inslaan op het slachtoffer.
Het was 1 klap, met de vlakke hand. Onnodig, onterecht, en misschien was de dader inderdaad en stuk tuig. Maar op basis van alleen dit zou ik het vrij grof vinden als de rechten hem hiervoor 10 jaar of meer geeft. Ik heb vrienden die hebben mensen wel meer dan 1 keer onterecht klappen gegeven, ik heb zelf actually wel vaker dan 1 keer onterecht klappen gekregen van wildvreemde mensen.
Ik denk dat de dader alleen mishandeling en dood door schuld ten laste te leggen is. Doodslag is onmogelijk, behalve als de dader een kung-fu meester is misschien en zn chi gefocust had. Maar het lijkt er ook niet op dat het zo'n type was.![]()
Normaal gesproken boeien reacties op fok me helemaal niks. Maar ik kende deze jongen een beetje, maar veel van z'n vrienden supergoed. Die zijn nu allemaal kapot. Gisteren dacht ik van, ik ga naar de sportschool om wat stoom af te blazen. Daar heerste ook een grafstemming. Vandaag naar school gegaan, wel 6 leerlingen in de klas, die zich allemaal kut voelden. We zijn vandaag dan ook vroeger met de les opgehouden omdat 't echt niet op schoot. Waar ik ook kom, nergens gaat het over iets anders (en terecht trouwens, want dit mag nóóit vergeten worden in de Achterhoek).quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:13 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Dude, laat je niet zo kennen dan.
Dit is alleen maar extra makkelijk om je over de zeik te laten krijgen...
quote:Zoals misschien de meeste al wel gelezen hebben staat er in de Gelderlander een bericht die een verkeerd beeld zou geven van de situatie van dit verschikkelijke weekend. Je zou verwachten dat een krant zoals de Gelderlander wel een objectief verslag uit kan brengen met de informatie die er is. Daar zijn ze teleurstellend natuurlijk niet in geslaagd. Dus hierbij heb ik besloten om nog even wat toevoegingen te doen over wat er zaterdag presies gebeurd is.
Volgens wat de recherche tegen de ouders heeft verteld. concludeer ik dat de dader in de radstake wel ruzie heeft gehad met iemand buiten onze groep, sterker nog iemand die wij niet eens kennen. Hij is daarvoor de discotheek uitgezet en heeft gewacht tot dat diegene waar hij mee ruzie heeft gehad naar buiten zou komen. De verdachte heeft die andere jongen niet meer kunnen vinden en heeft daardoor zijn woede gelost op onze lieve Raun.
Ook interpeteer ik dat de vriendengroep waar de verdachte mee omging uit is geweest op ruzie. Het is zelfs zo dat ze daarvoor gesplitst zijn en dat de ene kant van de groep na de Radstake is gegaan en de andere groep naar de Achterhoek Arena.
Ook in de Arena is iemand in elkaar geslagen door nog onbekende reden. Die persoon hebben wij al gesproken en het gaat goed met hem.
Wij schokken van het fijt dat dit ook weer om een ZINLOZE ZIEKE ACTIE zou gaan.
Ik heb al uitvoerig gesproken met de persvoorlichter van de politie en die heeft al bevestigd zeer teleurgesteld te zijn met het fijt over wat er in de Gelderlander vermeld staat. in het persbericht is NIET vermeld dat het om een handgemeen vechtpartij of een confrontatie vooraf zou gaan.
Verder kan er natuurlijk niet veel gezegt worden over het lopende onderzoek. Wel hebben wij alle vertrouwen erin dat de dader rechtvaardig zou moeten boeten voor zijn verschikkelijke daad die hij onze jongen heeft aangedaan.
Het was niet gewoon "een klap". Het was wel met de binnenkant van z'n hand ja, maar gericht op z'n slaap. Omdat die jongen dus aan een nierziekte lijdt, was ie meteen van de wereld door die klap, want hij viel achterover en probeerde z'n val niet te breken, zodat z'n achterhoofd op de stoeprand viel. En als hij hier nog geen levenslang voor moet krijgen; Een tijdje terug heeft hij een Brit overhoop gestoken, die nu ook niet meer leeft (Hij vertelde dit lachend aan z'n vrienden en was er helemaal trots op, dus dat zegt wel genoeg).quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:11 schreef Musketeer het volgende:
verhaal
Een jongen van het zogenaamde "Kleintjeskamp". Hun opa's en oma's woonden allemaal in woonwagens, maar dat kamp moest weg, dus werden er kleine arbeiderswoningen bij elkaar gebouwd voor die mensen (Surinameplein, Themanstraat etc.). Dat noemen ze hier het kleintjeskamp, ze wonen wel in huizen, maar leven als kampers.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:19 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Niet om het een of een ander maare, was het een kamper?
Tjezus..quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Een jongen van het zogenaamde "Kleintjeskamp". Hun opa's en oma's woonden allemaal in woonwagens, maar dat kamp moest weg, dus werden er kleine arbeiderswoningen bij elkaar gebouwd voor die mensen (Surinameplein, Themanstraat etc.). Dat noemen ze hier het kleintjeskamp, ze wonen wel in huizen, maar leven als kampers.
Mee eens is.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het was niet gewoon "een klap". Het was wel met de binnenkant van z'n hand ja, maar gericht op z'n slaap. Omdat die jongen dus aan een nierziekte lijdt, was ie meteen van de wereld door die klap, want hij viel achterover en probeerde z'n val niet te breken, zodat z'n achterhoofd op de stoeprand viel. En als hij hier nog geen levenslang voor moet krijgen; Een tijdje terug heeft hij een Brit overhoop gestoken, die nu ook niet meer leeft (Hij vertelde dit lachend aan z'n vrienden en was er helemaal trots op, dus dat zegt wel genoeg).
uit jouw verhaal begrijp ik dat je er bij bent geweest? Of heb je dit via, via vernomen.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het was niet gewoon "een klap". Het was wel met de binnenkant van z'n hand ja, maar gericht op z'n slaap. Omdat die jongen dus aan een nierziekte lijdt, was ie meteen van de wereld door die klap, want hij viel achterover en probeerde z'n val niet te breken, zodat z'n achterhoofd op de stoeprand viel. En als hij hier nog geen levenslang voor moet krijgen; Een tijdje terug heeft hij een Brit overhoop gestoken, die nu ook niet meer leeft (Hij vertelde dit lachend aan z'n vrienden en was er helemaal trots op, dus dat zegt wel genoeg).
Ik was dat weekend zelf thuis. Maar een goede vriend van me was er bij. En hij vertelde wat hij heeft gezien (ooggetuige dus). Geloof me, het is allemaal 100% waar wat ik zeg in dit topic. Over dit soort dingen ouwehoer je niet. De dader ken ik zelf erg goed (negatief). Hij heeft mij al eens bedreigd en zijn vrienden (ook wannabe kampers) hebben een paar maanden terug met 18 man 2 goede vrienden van mij in de stad mishandeld (gelukkig kwamen die 2 er goed van af). Richard was daar zelf niet bij, maar als hij er bij was geweest stond hij vooraan om mee te slaan. Ik sprak gisteren op fitness een jongen, die heel lang naast hem heeft gewoond. En hij vertelde dat die jongen alleen maar wil vechten en een kwade dronk heeft. Maar ook nuchter wil hij geweld gebruiken (Hij had geen druppel gedronken toen hij die Brit overhoop stak).quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:32 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
uit jouw verhaal begrijp ik dat je er bij bent geweest? Of heb je dit via, via vernomen.
Okay.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:37 schreef cultheld het volgende:
een goede vriend van me
ok, zo te horen ben je niet iemand die het via via heeft. Als hij echt zo geweldadig is, past er niets anders dan een grote straf.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:37 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik was dat weekend zelf thuis. Maar een goede vriend van me was er bij. En hij vertelde wat hij heeft gezien (ooggetuige dus). Geloof me, het is allemaal 100% waar wat ik zeg in dit topic. Over dit soort dingen ouwehoer je niet. De dader ken ik zelf erg goed (negatief). Hij heeft mij al eens bedreigd en zijn vrienden (ook wannabe kampers) hebben een paar maanden terug met 18 man 2 goede vrienden van mij in de stad mishandeld (gelukkig kwamen die 2 er goed van af). Richard was daar zelf niet bij, maar als hij er bij was geweest stond hij vooraan om mee te slaan. Ik sprak gisteren op fitness een jongen, die heel lang naast hem heeft gewoond. En hij vertelde dat die jongen alleen maar wil vechten en een kwade dronk heeft. Maar ook nuchter wil hij geweld gebruiken (Hij had geen druppel gedronken toen hij die Brit overhoop stak).
Hoezo was het niet gewoon een klap met de binnenkant van zn hand? Het was niet minutieus uitgemikt, en lang voorbereid. Ook is het een actie waar normaal niemand aan dood zou gaan. Dit is voor mij vergelijkbaar met iemand van de trap duwen en ongelukkig valt en doodgaat. De klap was welliswaar op een gevaarlijke plaats maar als ie hem echt pijn had willen doen was ie normaal voor het strottehoofd of de ogen gegaan. Een doorgewinterde crimineel als hij weet dat echt wel.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het was niet gewoon "een klap". Het was wel met de binnenkant van z'n hand ja, maar gericht op z'n slaap. Omdat die jongen dus aan een nierziekte lijdt, was ie meteen van de wereld door die klap, want hij viel achterover en probeerde z'n val niet te breken, zodat z'n achterhoofd op de stoeprand viel. En als hij hier nog geen levenslang voor moet krijgen; Een tijdje terug heeft hij een Brit overhoop gestoken, die nu ook niet meer leeft (Hij vertelde dit lachend aan z'n vrienden en was er helemaal trots op, dus dat zegt wel genoeg).
waar gaat dit nou over :S de dader staat bekend als geweldadig als het deze keer niet mis was gegaan dan wel een paar dagen later of de week erop......quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:43 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ok, zo te horen ben je niet iemand die het via via heeft. Als hij echt zo geweldadig is, past er niets anders dan een grote straf.
Mocht dit nu echt de eerste keer zijn, levenslang? Voor één klap, die je misschien niet eens bewust uitdeeld? Nee, dat vind ik te ver gaan. Hoe vaak hoor je niet dat iemand die een zwaar ongeval redelijk goed overleeft, in dit geval heeft het slachtoffer ook gewoon vette pech gehad natuurlijk.
Begrijp me goed!! Ik neem het absoluut niet op voor de dader, en praat het ook geenzins goed!
Tsja... en als iedereen dat deed zag de wereld er anders uit. De realiteit is nou eenmaal anders en is dat sinds het begin der tijden ook altijd geweest.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:14 schreef Chadi het volgende:
[..]
1 klap? dat was er dan 1 te veel . Handen gewoon thuis houden
Dit is echt droevig, zit wel ff degelijk verschil in als op de bus zit te wachten en je wordt inelkaar geslagen door een achterlijke kamper, of je wordt een boomklever tijdens je werkquote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:10 schreef cultheld het volgende:
Donder ff op met jullie domme geouwehoer over "Marokkanen". Er is een jongen dood geslagen, die nooit iemand kwaad deed. Ondanks z'n gezondheidsproblemen stond ie positief in het leven, hij had die middag net een vakantie geboekt met 5 vrienden voor in de zomer. 's avonds lekker wezen ouwehoeren in de Radstake en tijdens het wachten op de bussen werd deze jongen zo maar geslagen. Mensen die hier om kunnen lachen hebben zelf geen vrienden volgens mij, het is echt niet relaxt als je je vrienden ziet huilen
Met alle respect maar toen bij mij op school in de 1e klas Nienke W. overleed was de hele school kapot en liepen er allemaal mensen te huilen "omdat het zo erg was.." terwijl het gros van de mensen die meid nooit gekend hadden, had ik daar toch ernstige bedenkingen bij...quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:17 schreef cultheld het volgende:
[..]
Normaal gesproken boeien reacties op fok me helemaal niks. Maar ik kende deze jongen een beetje, maar veel van z'n vrienden supergoed. Die zijn nu allemaal kapot. Gisteren dacht ik van, ik ga naar de sportschool om wat stoom af te blazen. Daar heerste ook een grafstemming. Vandaag naar school gegaan, wel 6 leerlingen in de klas, die zich allemaal kut voelden. We zijn vandaag dan ook vroeger met de les opgehouden omdat 't echt niet op schoot. Waar ik ook kom, nergens gaat het over iets anders (en terecht trouwens, want dit mag nóóit vergeten worden in de Achterhoek).
Dood door schuld kun je dit niet noemen, want er was opzet in het spel. Misschien niet opzet om te doden, maar wel opzet om te slaan. Met alleen dood door schuld komt hij hier niet weg.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:30 schreef Pappie_Culo het volgende:
Meer dan dood door schuld kan je hier nooit van maken hoe wrang dat ook mag zijn.
De manier van slaan van de dader (binnenkant hand tegen de slaap) is een bepaalde methode geleerd bij een vechtsport die de dader beoefend..... (simpel rekensommetje is niet noodzakelijk om te begrijpen dat deze methode tot "out" gaan leidt)quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:47 schreef Pool het volgende:
[..]
Dood door schuld kun je dit niet noemen, want er was opzet in het spel. Misschien niet opzet om te doden, maar wel opzet om te slaan. Met alleen dood door schuld komt hij hier niet weg.
Ik weet de feiten niet precies, maar cultheld gelovende ga ik uit van minstens mishandeling met de dood tot gevolg, wat toch weer een stuk zwaarder bestraft wordt dan dood door schuld. Misschien zelfs zware mishandeling met de dood tot gevolg. Doodslag lijkt me wat te hoog gegrepen, maar sluit ik niet helemaal uit.
Hier stonden de kampers vroegah ook bekend als zeer geweldadig, tot dat ze een verkeerde paktenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:47 schreef Pool het volgende:
[..]
Dood door schuld kun je dit niet noemen, want er was opzet in het spel. Misschien niet opzet om te doden, maar wel opzet om te slaan. Met alleen dood door schuld komt hij hier niet weg.
Ik weet de feiten niet precies, maar cultheld gelovende ga ik uit van minstens mishandeling met de dood tot gevolg, wat toch weer een stuk zwaarder bestraft wordt dan dood door schuld. Misschien zelfs zware mishandeling met de dood tot gevolg. Doodslag lijkt me wat te hoog gegrepen, maar sluit ik niet helemaal uit.
Je hebt gelijk jongen. Er is nu zo'n bijeenkomst bij de Radstake voor mensen die steun willen geven en vanmiddag vroeg iemand of ik ook ging. Ik zei waarom? Ik ben geen vriend van hem geweest dus wat heb ik er te zoeken. Zelf ging ie dan wel (ook geen vriend). Maar ik heb er geen zin in om daar naartoe te gaan, ik heb m'n vrienden gesteund en that's all. Hopelijk mag Richard z'n hele leven in de bak slijten, daar wil ik 't bij laten, ik ga nu naar de sportschool, misschien post ik vanavond nog ff.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:41 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Met alle respect maar toen bij mij op school in de 1e klas Nienke W. overleed was de hele school kapot en liepen er allemaal mensen te huilen "omdat het zo erg was.." terwijl het gros van de mensen die meid nooit gekend hadden, had ik daar toch ernstige bedenkingen bij...
Het nadeel van dit soort leed is dat mensen altijd zo graag mee liften in het verdriet... En dat vind ik minstens zo respectloos als de daad zelf.
Het is uiteraard verschrikkelijk, maar zodra de visboer in tranen is omdat hij van horen zeggen heeft dat het zo'n lieve jongen was dan vind ik dat altijd wrang.
Mjah... ligt eraan in hoeverre je het doodgaan als gevolg van één klap kunt beschouwen als zware mishandeling.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:47 schreef Pool het volgende:
[..]
Dood door schuld kun je dit niet noemen, want er was opzet in het spel. Misschien niet opzet om te doden, maar wel opzet om te slaan. Met alleen dood door schuld komt hij hier niet weg.
Ik weet de feiten niet precies, maar cultheld gelovende ga ik uit van minstens mishandeling met de dood tot gevolg, wat toch weer een stuk zwaarder bestraft wordt dan dood door schuld. Misschien zelfs zware mishandeling met de dood tot gevolg. Doodslag lijkt me wat te hoog gegrepen, maar sluit ik niet helemaal uit.
Ja, hoe meer voorzienbaar dat hij de jongen zou doden, hoe zwaarder de straf. Ook kan dat het verschil maken tussen mishandeling / zware mishandeling / doodslag.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:52 schreef DIA het volgende:
[..]
De manier van slaan van de dader (binnenkant hand tegen de slaap) is een bepaalde methode geleerd bij een vechtsport die de dader beoefend..... (simpel rekensommetje is niet noodzakelijk om te begrijpen dat deze methode tot "out" gaan leidt)
mischien dat dat ook nog kan helpen de straf te verzwaren>?
- jij kent het strafblad van de dader dus neem ik aan?quote:Op dinsdag 1 februari 2005 19:11 schreef DIA het volgende:
[..]
waar gaat dit nou over :S de dader staat bekend als geweldadig als het deze keer niet mis was gegaan dan wel een paar dagen later of de week erop......
gewoon vastzetten deze kneuzen..... zodat je verdere problemen kunt voorkomen....
en je slaat niet per ongeluk iemand neer hoor![]()
ik ga niet van cultheld zijn verhaal uit ..............quote:Op dinsdag 1 februari 2005 20:42 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
- jij kent het strafblad van de dader dus neem ik aan?
- Cultheld kent de dader via via, zijn verhaal zal wel kloppen, maar is niet direct betrokken. Je kan er dus niet zomaar van uitgaan dat alles waar is (het zal wel zo zijn, maar goed)
- ik heb helemaal niet gezegd dat de dader PER ONGELUK heeft geslagen, ik heb allen gezegd dat het slachtoffer ongelukkig geraakt is. Als de dader hem echt dood had gewild had hij wel gestoken of geschoten
quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:12 schreef Againzender het volgende:
Aardige actie Meki
Verder een klotebericht. Die dader schijnt al een hele geschiedenis van gewelddadigheden te hebben.
ik wil hiermee bereiken dat ik ook geen alle Nederlanders over de kam scheren dan doen jullie wel bij Marokkanenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 22:07 schreef Cheiron het volgende:
Ja Meki, je hebt gelijk. Iedereen is racist. Iedereen heeft een hekel aan marokkanen. Wat wil je nu bereiken? Je weet zelf net zo goed als de rest dat er inderdaad heel wat kortzichtige domme kindjes rondlopen die graag alle problemen op Marokkanen afschuiven. Moet je de rest van ons daar CONSTANT mee lastig vallen?
quote:Op dinsdag 1 februari 2005 22:10 schreef Meki het volgende:
neeh ik weet dat jij niet van de domme mensen zijn op fok![]()
Ze zijn nog vergeten deze rommel weg te halen.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 17:56 schreef machteld het volgende:
Erica, de zus van Richard zegt dat Richard een doodgoede jongen is en geen vlieg kwaad doet.
Het is dus allemaal gelogen wat de pers erover schrijft. Richard kan het dus niet gedaan hebben.
Onze familie wordt in diskrediet gebracht. Wij zullen ons tegen zulke laster teweer stellen.
Volgende week houden we een solidariteitstaking met de VERMEENDE dader.
Let op F. van Jole, er wordt weer gespeculeerd
Ze willen ons in een hoek drukken. Dat is DISCRIMINATIE
En dat wil jij bereiken door de zinloze dood van deze onschuldige jongen? Rot toch op je marokkanen gezeik uit dit topic. Jij bent degene geweest die over marokkanen begon met je stemmingsmakende begin post die nu is veranderd. Omdat je zo graag wilde laten zien dat er ook slechte nederlanders zijn. Natuurlijk zijn die er!!!quote:Op dinsdag 1 februari 2005 22:10 schreef Meki het volgende:
[..]
ik wil hiermee bereiken dat ik ook geen alle Nederlanders over de kam scheren dan doen jullie wel bij Marokkanen
Waarom zou het daar niet kunnen gebeuren?quote:Op dinsdag 1 februari 2005 23:06 schreef Mr.View het volgende:
Ik kan er nog steeds niet over uit dat dit bij de radstake gebeurt is, de tent waar ik al een jaar of 2 menig zaterdagavondje doorgebracht heb. Echt onvoorstelbaar....
Allereerst mijn medeleven voor familie en slachtoffers.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 22:03 schreef Meki het volgende:
![]()
Uiteraad vindt ik het vreemd van onze medeburgers op Fok op berichten over Marokkanen was het 300 reacties en hier maar 45 . het maakt niet uit zolang de dader geen Marokkaan is![]()
Mij heb je daar zeker niet als medestander mee.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:11 schreef Musketeer het volgende:
Ben ik nou echt de enige die vindt dat levenslang o.i.d. voor 1 klap totaal geschift is? Het was 1 klap, met de vlakke hand.... Die klap sloeg die jongen bewusteloos en hij is keihard en ongelukkig gevallen. Maar het was maar 1 klap met de blote hand. In de andere zinloos geweld-doden cases was er sprake van een minutenlang vaak met slagwapens inslaan op het slachtoffer.
Het was 1 klap, met de vlakke hand. Onnodig, onterecht, en misschien was de dader inderdaad en stuk tuig. Maar op basis van alleen dit zou ik het vrij grof vinden als de rechten hem hiervoor 10 jaar of meer geeft. Ik heb vrienden die hebben mensen wel meer dan 1 keer onterecht klappen gegeven, ik heb zelf actually wel vaker dan 1 keer onterecht klappen gekregen van wildvreemde mensen.
Ik denk dat de dader alleen mishandeling en dood door schuld ten laste te leggen is. Doodslag is onmogelijk, behalve als de dader een kung-fu meester is misschien en zn chi gefocust had. Maar het lijkt er ook niet op dat het zo'n type was.![]()
Als ik de verhalen zo lees is dit geen doodgewone disco-ruzie. In dat geval weten de beide partijen waar het op uit kan draaien, dat lijkt me hier niet het geval geweest te zijn.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 23:52 schreef tommytheman het volgende:
Het blijft natuurlijk een kutdaad, maar afgrijzelijke afloop, toch is dit een ouderwetse disco-fight zoals ik ze al jaren ken, een onschuldige op de bek slaan heb ik al zovaak gezien. Heb ook weleens een klap gehad omdat ze me voor de verkeerde aanzagen..terugmeppen klaar. Maar dit is een onvoorziene tragische afloop van een gewone discoruzie
Misschien dus een gelegenheid om eens na te denken over wat voor 'n gevolgen zo'n onschuldige disco-fight kan hebben.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 23:52 schreef tommytheman het volgende:
Het blijft natuurlijk een kutdaad, maar afgrijzelijke afloop, toch is dit een ouderwetse disco-fight zoals ik ze al jaren ken, een onschuldige op de bek slaan heb ik al zovaak gezien. Heb ook weleens een klap gehad omdat ze me voor de verkeerde aanzagen..terugmeppen klaar. Maar dit is een onvoorziene tragische afloop van een gewone discoruzie
Doodslag is aan te tonen op het moment dat het aannemelijk is dat de dader bewust een actie nam waarvan hij of zij redelijkerwijs zou kunnen verwachten dat het de dood van het slachtoffer tot gevolg zou kunnen hebben. Een klap met de vlakke hand op de zijkant van iemand's hoofd is dat niet.quote:Op woensdag 2 februari 2005 00:44 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Mij heb je daar zeker niet als medestander mee.
Deze persoon kreeg misschien wel een waas voor zijn ogen, een moment van verstandsverbijstering onder invloed van drank drugs en boehoehoe dit is nooit mijn bedoeling geweest meneer de rechter. Dat zijn dan de verzachtende omstandigheden maar dan nog kom je wel bij doodslag uit neem ik aan. Wat moet het woord anders betekenen?
Daar tegenover zeg ik sowieso dat wanneer er een verleden van dit soort acties kan worden aangetoond, bijvoorbeeld door eerdere veroordelingen van soortgelijke handelingen dan kan op zijn minst worden aangetoond dat de dader een ingecalculeerd risico nam door alleen al onder invloed te zijn. Deze ene klap is dan met recht één klap te veel geweest en verdient zeker de zwaarst mogelijke straf voor zo'n daad en bovendien de aanbeveling om een hele lange tijd in de TBS kliniek te vertoeven.
Moord zal waarschijnlijk te moeilijk zijn om aan te tonen. Vanuit mijn oogpunt zeg ik dat als je willekeurige mensen knockout gaat slaan dan weet je best wat er kan gebeuren. Bovendien vind ik het totaal niet aan de orde om zo'n persoon terug te laten keren in de samenleving. Plus dat beetje genoeg doening wat er dan nog uit de situatie kan voortbloeden voor familie en vrienden is vele malen belangrijker dan wat "het beste" voor de dader is. Ik zeg levenslang.
Maar goed zo redeneert de rechterlijke macht in Nederland niet.
quote:Op woensdag 2 februari 2005 00:40 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Allereerst mijn medeleven voor familie en slachtoffers.
Mekki je hebt gelijk en je hebt ongelijk....Het ene heeft de maken met statistiek en geweldsplegingen waarbij slachtoffers vallen, gemeten naar populatie van de gemeenschap. Het andere heeft te maken met de afkeuring op de berichtgeving en de reakties daarop terwijl de condities van oorzaak en gevolg hetzelfde zijn. (ongeacht afkomst, religie, huidskleur).
In een simpel betoog (zonder voorbeelden) : Heb respect voor de medemens ... en help hem als hij daarvoor vraagt (en je hulp kan bieden)
Ik vind van welquote:Op woensdag 2 februari 2005 09:49 schreef Musketeer het volgende:
[..]
Jij vindt dus dat iedereen die drinkt en/of drugs gebruikt daarmee bewust het risico neemt iemand anders te doden in een rode waas? bier drinken is poging to doodslag?
Drank achter stuur = poging tot doodslag. Ben ik het mee eens.quote:Op woensdag 2 februari 2005 10:01 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Ik vind van wel![]()
alcohol en drugs beinvloeden je reactievermogen, verlagen je grenzen, maken sommige mensen ontzettend agressief.![]()
sterker nog, iemand die met drank op achter het stuur kruipt zie als een potentiele moordenaar![]()
imho
Idd.quote:Op woensdag 2 februari 2005 09:35 schreef Fossa het volgende:
[..]
Als ik de verhalen zo lees is dit geen doodgewone disco-ruzie. In dat geval weten de beide partijen waar het op uit kan draaien, dat lijkt me hier niet het geval geweest te zijn.![]()
Dat verhaal heb ik hier ook gehoord van een jongen bij mij uit de klas die het slachtoffer kende. Hij had het er ook over dat de dader van het kamp kwam ofzo. Maar daar weet ik verder ook niks over.quote:Op woensdag 2 februari 2005 10:36 schreef Skinhead69 het volgende:
[..]
Idd.
Een laffe daad!
De dader zijn vriendengroep is opgesplitst in 2en. Een deel is naar de Radstake gegaan, de rest naar de Arena.
In de Radstake kreeg de dader ruzie. Hij wachtte buiten die persoon op, maar die kwam (helaas) niet opdagen. Toen heeft hij Raun maar geslagen...![]()
![]()
Een andere jongen, Kees - ook een goeie kerel - heeft bij de Arena van de vriendjes van de dader klappen gekregen. Hij kwam er gelukkig beter van af: een paar hechtingen en dat was het...
Nee ik zeg iemand die een verleden heeft van buitensporig aggressief gedrag al dan niet gecombineerd met overmatig alcohol en drugs gebruik zeker op de hoogte is van mogelijke gevolgen en daarmee een bewust risico neemt door zich in een dergelijke situatie te plaatsen en dergelijke daden te plegen.quote:Op woensdag 2 februari 2005 09:49 schreef Musketeer het volgende:
Doodslag is aan te tonen op het moment dat het aannemelijk is dat de dader bewust een actie nam waarvan hij of zij redelijkerwijs zou kunnen verwachten dat het de dood van het slachtoffer tot gevolg zou kunnen hebben. Een klap met de vlakke hand op de zijkant van iemand's hoofd is dat niet.
Jij vindt dus dat iedereen die drinkt en/of drugs gebruikt daarmee bewust het risico neemt iemand anders te doden in een rode waas? bier drinken is poging to doodslag?
Ik weet zeker dat er wel eens iemand knock-out gaat bij jullie. Dat gebeurt zo nu en dan wel eens bij het beoefenen van vechtsport he. Goed. Als jullie van die enorme bikkels zijn, waarom ga je dan niet met zijn allen op een stenen vloer elkaar op de kop meppen...zonder bescherming.quote:Mocht de dader inderdaad een vage vechtsport gedaan hebben die deze techniek onderwijst is doodslag misschien wel mogelijk, maar nog steeds twijfelachtig. Ik heb tientallen klappen vol op mn bek, slaap en strottehoofd, gehad van mannen van 115 kilo (krijg je met kick/thaiboksen) en niks geen dooie ikke. Lijkt me sterk dat Richard harder mepte dan mijn trainingsmaatjes.
Helemaal mee eens. Khoop dat die idioot voor een flink aantal jaartjes mag brommen in de cel.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:10 schreef cultheld het volgende:
Donder ff op met jullie domme geouwehoer over "Marokkanen". Er is een jongen dood geslagen, die nooit iemand kwaad deed. Ondanks z'n gezondheidsproblemen stond ie positief in het leven, hij had die middag net een vakantie geboekt met 5 vrienden voor in de zomer. 's avonds lekker wezen ouwehoeren in de Radstake en tijdens het wachten op de bussen werd deze jongen zo maar geslagen. Mensen die hier om kunnen lachen hebben zelf geen vrienden volgens mij, het is echt niet relaxt als je je vrienden ziet huilen
Serieus waar, de radstake is echt anders dan andere disco's/dancings, qua sfeer en qua gezelligheid. Dat het er kan gebeuren is natuurlijk gewoon waar.. het is een triest feit, maar dit had overal kunnen gebeuren.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 23:44 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Waarom zou het daar niet kunnen gebeuren?
nee, dat kan ie idd niet... tegen de tijd dat hij uit de cel komt hoop ik dat ie oud en bejaard isquote:Op woensdag 2 februari 2005 12:54 schreef Skinhead69 het volgende:
Als ik het goed begrijp kan hij zijn gezicht daar NOOIT meer vertonen!
Voorzitter van de strichting tegen zinloos geweld werd geinterviewd waarom er zo weinig media-aandacht voor dit geval was geweest.quote:Op donderdag 3 februari 2005 18:13 schreef greatgonzo het volgende:
wat vertelden ze?
Je doet me denken aan Lemorne.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 18:13 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ik zat erover na te denken om iemand te vermoorden. Gewoon, eens kijken wat men zegt. Ik ben geen klootzak in het dagelijkse leven (hier wel, maar dat is bekend) heb het beste met de goede mens voor, geen strafblad, geniet hoge opleiding, ben gezond, ook in het hoofd. Ik zal de moord ook toegeven. Ik zal zeggen dat het me spijt en dat ik het alleen deed om te kijken naar de gevolgen. Welke straf krijg ik? Ik zal het niet weer doen, want dit was een experiment. Ik had geen aanleg, want ik ben een toffe gozer.
Stel je weet dat allemaal, en iemand op FOK! openend een topic. Hoe zouden de reacties zijn?
ra ra, wat klopt hier niet..quote:Op dinsdag 1 februari 2005 22:10 schreef Meki het volgende:
[..]
ik wil hiermee bereiken dat ik ook geen alle Nederlanders over de kam scheren dan doen jullie wel bij Marokkanen
De wereld gaat zeker achteruit, hoewel ik me afvraag of dat komt doordat er meer ellende is of doordat we er meer van op de hoogte zijn (media), of doordat het een wisselwerking van deze beide is.quote:Op donderdag 3 februari 2005 19:57 schreef maan het volgende:
Of het nu marokkanen,turken.nederlanders of kampers zijn ze moeten gewoon met hun fikken van iemand anders afblijven.
Laat ze lekker naar een sportschool gaan om daar een potje te gaan rammen in plaats van een 20 jarige jongen die misschien nog wel een mooie toekomst had op kunnen bouwen..
Vind het heel erg rot voor al die nabestanen dat ze hun vriend/broer moesten verliezen..
De wereld gaat wel achter uit zo moet ik zeggen..
Ik denk eigenlijk dat die kerel het van zichzelf niet eens weet. Gevoelsmatig, misschien. Maar niet verstandelijk.quote:Op donderdag 3 februari 2005 20:07 schreef maan het volgende:
Als die voor een rechter komt zal die dat wel zeggen WAAROM die het heeft gedaan of wij dat ooit zullen horen dat betwijfel ik..
meld het hierquote:Op donderdag 3 februari 2005 16:32 schreef cultheld het volgende:
Ik kreeg gisteren een foto waarop zowel dader als slachtoffer te zien zijn (zonder dat ze iets met elkaar te maken hadden). Dat is echt bizar.....
Tjaah en je weet zelf waaromquote:Op donderdag 3 februari 2005 19:47 schreef golfer het volgende:
[..]
Voorzitter van de strichting tegen zinloos geweld werd geinterviewd waarom er zo weinig media-aandacht voor dit geval was geweest.
Verder ging het over die stichting zelf en hun initiatieven.
de antwoord weet je zelf ook neem ik aanquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |