Arthur en Ursula denk ik zo uit mijn blote hoofd. Die schijnen ook nog steeds bij elkaar te zijn. Las laatst ergens dat Nancy en Richard uit BB3 zelfs een kind samen hebben en binnenkort gaan trouwen. Echte BB-liefde, het kan dus echt. (ja Ruud en Annet ook maar die zaten niet tegelijkertijd in een huis)quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:38 schreef ruby het volgende:
Uit BB 4 kan ik me ook nog een zo'n knakker herinneren die een beetje agressief was en een "relatie" kreeg met een roodharige dame. Hoe heetten ze ook alweer? Was die vent niet een bouwvakker ofzo?
quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:47 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ursula was.
En Nancy en Richard waren allebei toch heel erg nietszeggende mensen? En toen Nancy uit dat 2e huis kwam, moest Richard er toch uit?
Ja, heel erg.quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:49 schreef ruby het volgende:
Ow god, er gaat me nu iets dagen. Richad was best een dwijl he?
Die was ranzig idd.quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:50 schreef Tom_Tom- het volgende:
En als ik aan die pornomagnaat (Stefan?) moet denken, lopen er weer koude rillingen over m'n rug. Brrr.
quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:54 schreef Arcee het volgende:
[afbeelding][afbeelding]
Arthur & Ursula
[afbeelding][afbeelding]
Nancy & Richard
quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:51 schreef Liejannuh het volgende:
Zijn er ook nog foto's dan van Nancy en Richard? Ik weet echt niet meer wie dat zijn!
En Ursula en Arthur roepen ook alleen maar vraagtekens op.
Laten we wel wezen, die 4 Arthur, Ursula Richard en Nancy zijn niet de meest memorabele bewoners, sommigen zaten er maar een week...quote:Op zaterdag 16 april 2005 16:56 schreef BVO het volgende:
Wat erg zeg, ben echt bijna iedereen weer vergeten..
quote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |