abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_25037945
Oh, wat leuk dat ze het meteen lekker vinden.

Je moet je idd wel aan de hoeveelheid op de verpakking houden. Te veel versvoer is niet goed!
pi_25038511
Ooh ja sorry,

Mijn emailadres is: sjemmie_degekste apenstaartje hotmail . com
pi_25038878
quote:
Op woensdag 9 februari 2005 07:12 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
en de andere hond bijt het gewoon in één keer kapot en maakt er een rommeltje van.
En nog op de bank ook inderdaad. .
If you fear for the morality of your wives, educat. of your childr., the solidarity of your armchairs, privatized prisons, factory farms and the secu. of the state...then you are right. But what can you do?You are rotten, and the fire has been lit
pi_25038988
quote:
Op vrijdag 11 februari 2005 13:03 schreef Diverse_Reality het volgende:
En nog op de bank ook inderdaad. .
Hoe weet jij dat? Ze hebben hun eigen hondenbank. Op mijn bank komen ze niet met hun vieze vreten.
pi_25039158
Onze hond krjgt zijn eten altijd in de bijkeuken, en de kat op tafel (anders eten ze elkaars eten op )
En als ik dan gewoon een rauw ei in de hond zijn voerbak leg, pakt ie het eruit, en maakt hij het kapot op de mat! Niet gewoon in de bak laten liggen, nee een lekker zooitje er van maken is veel leuker Vooral voor het vrouwtje
pi_25039444
Natuurlijk! Ik heb ook tevergeefs geprobeerd om ze zover te krijgen dat ze hun vlees op een handdoek opeten...
pi_25039897
Ze eten toch daar waar hun het willen, nou maakt mij dat in de bijkeuken niet uit, maar ik zou dat echt niet in de woonkamer moeten hebben! Alles onder ei enzo nee dank je
pi_25040132
Nee, als ze ei krijgen zorg ik wel dat ze het op hun plaats eten, anders wordt het wel erg vies.
pi_25096225
En, xenobinol, hoe gaat het met de poezebeesten?

En Chakra, is die al aan het vers?
  † In Memoriam † dinsdag 15 februari 2005 @ 09:36:10 #160
7074 moussy
kuttekop
pi_25096513
Ik zag van de week koeienknieën bij de slager liggen, moet je die eerst koken voor je die aan de hond geeft?
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_25096586
Niks niet koken! Botten nooit koken, dan gaan ze splinteren. Maar een knie is een dragend bot en dat is veel te hard. Je kunt het wel geven om een tijdje op te knabbelen, maar de hond mag het niet opeten. Botten die wel helemaal gegeten mogen worden zijn bijvoorbeeld ribben (schaap, koe), ossestaart, alles van de kip... Eigenlijk alles wat geen dragend bot is. Nekken zijn heel goed als beginnersvoer aangezien ze vrij zacht zijn. Je moet even zoeken, maar bij sommige slagers kun je koeienstrotten, schapennekken en kippennekken (poelier) krijgen. Niet duur, en het wordt anders toch maar weggegooid.
  † In Memoriam † dinsdag 15 februari 2005 @ 09:56:22 #162
7074 moussy
kuttekop
pi_25096718
dat kan je daar idd ook kopen, maar die knieën leken me wel wat om de hond op te knagen
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_25096863
Inderdaad, die kun je geven als 'recreatiebot'. Maar wel in de gaten houden en tijdig afpakken, want hun tanden kunnen er flink door slijten! Je merkt vanzelf wanneer ze de zachtere delen op heeft, dan pak je het af. Wel iets ervoor in de plaats geven (koekje ofzo), om voernijd te voorkomen.
  dinsdag 15 februari 2005 @ 11:02:40 #164
52212 Sprookjesbos
Life 's a fairytale
pi_25097517
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 09:05 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En, xenobinol, hoe gaat het met de poezebeesten?

En Chakra, is die al aan het vers?
Chakra is nog niet aan het vers. Ik hoop in de loop van volgende week een belletje te krijgen dat het voer binnen is. Zodra ze op versvoer zit ga ik op regelmatige basis foto's maken om te kijken of er verbetering optreedt.
You saw her bathing on the roof, her beauty and the moonlight overthrew you
pi_25100678
quote:
Op dinsdag 15 februari 2005 09:05 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En, xenobinol, hoe gaat het met de poezebeesten?
Goed
Vanavond ga ik nog even wat carnibest ophalen, de eerste kiloverpakking is ondertussen op.
Mijn ene kat doet zijn behoefte altijd buiten, die andere doet het altijd binnen op de bak.
Nu liggen daar hele compacte en kleine keuteltjes in een beetje licht van kleur, is dat normaal bij carnibest?
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_25102757
Ja, als het goed is worden de keuteltjes lekker hard en droog, en vooral klein. Op de kleur let ik nooit zo, hangt er vast ook van af welke variant van CB je hebt.
  woensdag 16 februari 2005 @ 13:07:07 #167
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25112193
Heeft iemand hier ervaring met versvleesvoeding van Kivo? Wij zijn van plan om deze ook eens te proberen maar vanwege de reistijd en afstand naar de fabriek zijn we genoodzaakt een redelijk grote hoeveelheid te gaan halen, zou zonde zijn als het niks is.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25112389
Kivo is toch alleen maar kip, kip en nog eens kip? Zou ik niet aan beginnen... Op Barfplaats staat van alles over Kivo geloof ik.
  woensdag 16 februari 2005 @ 15:03:08 #169
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25113400
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 13:21 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Kivo is toch alleen maar kip, kip en nog eens kip? Zou ik niet aan beginnen... Op Barfplaats staat van alles over Kivo geloof ik.
Mwah heb even gelezen en het is wederom weer lekker ongefundeerd. Wanneer zeggen mensen nou eens iets inhoudelijks over de produkten? Met "je moet CB (oid) geven" kan toch niemand iets?
Nou ja, enige nadeel wat er overblijft is dat het vooral kip zou zijn en er weinig tot geen orgaan- en spiervlees in zit. Boeien dus want ze krijgen nu ook schone/vuile pens erbij en om de dag wat spiervlees.
Andere nadeel zou een lage voedingswaarde zijn maar dat kan ik nergens terug vinden om eerlijk te zijn.

Nog een ander vraagje, zit er voor honden eigenlijk verschil tussen vlees van een gewone slager/slachthuis of een islamitische slager?
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25113473
Dat lijkt mij niet. Veel barfers halen hun vlees bij de islamitische slager. Waarom zou er verschil in zitten...?
  woensdag 16 februari 2005 @ 21:41:22 #171
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25116944
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 15:08 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dat lijkt mij niet. Veel barfers halen hun vlees bij de islamitische slager. Waarom zou er verschil in zitten...?
Hmmm mijn vorige reply is er dus niet doorheen gekomen.

Ben weer enigzins "levend", vanmiddag wat schapen/lamspensen staan snijden voor de honden wat een werk! In totaal was het 6 kg verdeeld over 9 lappen pens. Dat is ook niet een beetje taai om te snijden.

Wij krijgen overigens van elke slager terug dat pens niet meer in zijn geheel verkocht mag worden? Onze turk doet er niet moeilijk over (zeg maar wat jij hebbe wil ikke zorg voor) maar zijn er nog meer mensen die hier tegenaan lopen? Bakjes gesneden pens is geen probleem maar een hele dus wel.

Ze vonden het heerlijk overigens, die pens was zo vers dat ie vanmorgen nog in een weiland stond.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25117032
Wat vreemd, gaf hij ook een reden waarom dat niet mocht?
  donderdag 17 februari 2005 @ 09:49:26 #173
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25122913
quote:
Op woensdag 16 februari 2005 21:45 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Wat vreemd, gaf hij ook een reden waarom dat niet mocht?
Spreek maar in meervoud want geen van de autochtone slagers wilde er aan geloven. Het mocht gewoon niet, schone pens gesneden en wel dus wel maar geen hele pensen en geen vuile pens.

We dachten overigens slim te zijn en hebben ook een slager gebeld in een gehuchtje hier in de buurt en zelfs die kwam met een "nee" op de proppen. (en die neemt het normaal gesproken niet zo nauw met de regels. )

Maakt ook verder niet uit, weet nu ook hoe een schapenpens er uit ziet inmiddels.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25237001
* in aan het lezen is

Spin, waarom geef je Proplan en Duck? Als ik het goed begrijp is alleen versvleesvoeding voldoende, of heb ik het verkeerd begrepen?

Als je bijvoorbeeld Duck-compleet neemt, dan maakt het op zich niet uit welke smaak je pakt, dat is gewoon meer voor de variatie, of is een bepaalde beter dan de andere vanwege de samenstelling? Of is het verstandig te varieren?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_25237074
Versvleesvoeding is idd compleet en dus hòef je er geen brokken naast te voeren. Sommige mensen voeren brokken en vers uit financiële overwegingen, maar Proplan lijkt mij niet echt goedkoper dan vers.

Ik heb altijd dezelfde variant van Carnibest (Natuurvoer) en doe er af en toe wat BARF tussendoor.
pi_25237115
Duck wordt hier bij een dierenspeciaalzaak verkocht, dus dat is een goede optie. Carnibest in Arnhem, wat ten eerste een stuk rijden is en ten tweede heb ik niet zoveel ruimte in mijn vriezertje voor veel voer tegelijk. Maar Duck wil ik zeker gaan proberen!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_25237139
Zeker eens proberen, Duck is ook een prima voer, zeker vergeleken met de gemiddelde brok.
  donderdag 24 februari 2005 @ 19:29:59 #178
65653 Spindizzy
FUCK-A-DOODLE-DO!
pi_25237180
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 19:19 schreef miss_sly het volgende:
Spin, waarom geef je Proplan en Duck? Als ik het goed begrijp is alleen versvleesvoeding voldoende, of heb ik het verkeerd begrepen?
Nee, dat heb je helemaal goed begrepen.

We zitten er wel al een poos over te denken om op te houden met de Pro-Plan, zo heel veel duurder is het niet om ze full-time Duck te geven maar Cas vindt de brokken hartstikke lekker en ik vind het ook wel makkelijk om niet mijn hele vriezer volgestouwt te hebben Tis maar een pietepeuterig vriezertje. Moet ook plek hebben voor mijn ijsjes en mijn frieten. We zijn aan het rondkijken of we een vriezertje erbij kunnen kopen en of ik daar ruimte in een erg volle keuken aan wil opofferen.

Ik mix en match altijd de smaken Duck. Ze verkopen hier 4 verschillende soorten en die koop ik alle vier. Soms heb ik nog 1 of 2 plakken over van de ene smaak en dan gooi ik er gewoon een plak bij van de volgende smaak/verpakking.
Nothing is ever easy Zeddicus Zu'l Zorander (Wizard's First Rule)
Go then, there are other worlds than these Jake (The Gunslinger)
pi_25237329
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 19:29 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Nee, dat heb je helemaal goed begrepen.

We zitten er wel al een poos over te denken om op te houden met de Pro-Plan, zo heel veel duurder is het niet om ze full-time Duck te geven maar Cas vindt de brokken hartstikke lekker en ik vind het ook wel makkelijk om niet mijn hele vriezer volgestouwt te hebben Tis maar een pietepeuterig vriezertje. Moet ook plek hebben voor mijn ijsjes en mijn frieten. We zijn aan het rondkijken of we een vriezertje erbij kunnen kopen en of ik daar ruimte in een erg volle keuken aan wil opofferen.

Ik mix en match altijd de smaken Duck. Ze verkopen hier 4 verschillende soorten en die koop ik alle vier. Soms heb ik nog 1 of 2 plakken over van de ene smaak en dan gooi ik er gewoon een plak bij van de volgende smaak/verpakking.
Kijk, dat klinkt wel een beetje als onze situatie
Ik heb echt geen flauw idee wat dat spul allemaal kost, moet ik eerlijk bekennen. Dat zal ik ook eens gaan bekijken.

En naast dat eten, krijgen ze dan hondenkoekjes of kluifjes of van die buffelhuidjes ofzo?

Ik moet morgen toch even naar de dierenwinkel om iets lekkers voor Misu te halen, kan ik gelijk eens kijken wat e.e.a. kost
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_25237357
Je hebt niet toevallig ruimte in schuur of fietsenhok? Daar heb ik mijn 300-liter-vriezer staan.
  † In Memoriam † donderdag 24 februari 2005 @ 19:41:55 #181
43556 miss_dynastie
pi_25237390
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 19:19 schreef miss_sly het volgende:
Of is het verstandig te varieren?
Volgens mijn dierenwinkel geven honden en katten niks om variatie en zijn wij baasjes degenen die denken dat variatie moet. So be it Ik varieer ook. Heb Yian totdat ik plek in de vriezer heb op royal canin én pro plan, voor de variatie. En straks koop ik ook alle drie de kattensmaken. Heb trouwens het idee dat Yian die variatie ook écht nodig heeft
pi_25237447
Misschien zou er wel ruimte in het tuinhuisje komen als we dat opgeruimd en verbouwd hebben
Maar dat is er nog niet, en het vriezertje onder de koelkast wel

miss_d ik ga denk ik toch ook voor de variatie, maar dat zal zeker met mijn eigen gevoel te maken hebben
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 24 februari 2005 @ 19:46:06 #183
65653 Spindizzy
FUCK-A-DOODLE-DO!
pi_25237448
Cas krijgt kluiven van het merk Nylabone. Die zijn geweldig! Hij heeft killerkaken dat beest en elke kluif had hij in no-time in stukken gescheurd om er vervolgens zowat in te stikken Maar hier heeft hij echt een hele kluif aan (haha ) Zijn kluiven van kunststof en hij krijgt er alleen piepkleine flintertjes vanaf die hij gewoon weer uitpoept. Hij is hem nu kwijt want Smekkerd heeft hem ingepikt

Voor het lekker krijgt hij af en toe een koeienhuidkluifje. Daar is hij dol op en omdat hij zijjn Nylabone heeft voor het grovere kluifwerk gedraagt hij zich hier nu keurig mee.

Verdere vreterijen: Frolic (als snoepjes), pensstaafjes, worst van Rodi, kaas (om hierkomen te trainen),
Nothing is ever easy Zeddicus Zu'l Zorander (Wizard's First Rule)
Go then, there are other worlds than these Jake (The Gunslinger)
pi_25237522
Honden en katten hebben veel minder smaakpapillen dan mensen en geven dus weinig om variatie. Toch merk ik duidelijk dat bepaalde dingen lekkerder gevonden worden (lees: sneller naar binnen gewerkt worden) dan andere dingen.
pi_25237547
Mijn honden hebben ook Nylabones!
pi_25262682
Wij waren gisteren nog even gaan kijken bij de dierenshop die hier Duck verkoopt, en die zit inderdaad lekker dichtbij. Het was wel een erg rommelige, volle winkel. De man achter de kassa zei dat je Duck natuurlijk kunt combineren met brokjes. Toen ik vroeg of dat wel goed was, zei hij dat als je de beter brokjes neemt van Hills of Eucanuba, dat het dan net zo goed was als Duck.

Toch, als je eea leest, zou je zeggen dat versvleesvoeding toch echt beter is....
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_25262703
Natuurlijk zegt die man dat brokken net zo goed zijn. Hij verkoopt ze. Maar ga zelf eens de ingrediënten bekijken en analyseren en trek dan je eigen conclusie. En vooral, kijk naar je dieren. Ik heb al aardig wat mensen 'bekeerd' en stuk voor stuk zeggen ze: "Nooit meer brokken!". Beesten zijn gezonder, zien er beter uit, hebben meer energie en poepen veel minder. Dan weet ik het wel...
  zaterdag 26 februari 2005 @ 10:57:31 #188
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25263087
Gisteren op "schoolreisje" geweest naar Winterswijk, de firma Mulders.
Beter bekend als producent van Smuldier en we hebben een hele toer gekregen.
We hebben gezien waar het vlees binnenkomt, waar het gemalen wordt, de mengmachines, opslag, shockkoeler etc. en het zag er echt okee uit.
Er werd terloops ook nog gemeld dat ze niet alleen smuldier maken maar ook de duurdere merken versvleesvoeding. Nou is dit zeggen heel makkelijk maar we hebben de voorraden gezien en het klopt.

Na 1,5 uur stonden we weer buiten met 36kg compleet voer, 12kg pens, 10kg eendagskuikens en wat bullepezen om te kauwen. Al met al een geslaagd reisje en we gaan zeker terugkomen daar.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25263433
Oh, wat leuk dat je in de fabriek kon gaan kijken. Ik heb een tijdje terug voor het eerst Smuldier Pens gekocht, zag er op zich prima uit. En het is erg goedkoop! Weet je ook meer over wat de precieze ingrediënten zijn? Botten? Ingewanden?
pi_25263445
Was je gewoon uit jezelf daarheen, of was het georganiseerd door iemand / iets?
  zaterdag 26 februari 2005 @ 23:14:18 #191
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25273093
quote:
Op zaterdag 26 februari 2005 11:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Oh, wat leuk dat je in de fabriek kon gaan kijken. Ik heb een tijdje terug voor het eerst Smuldier Pens gekocht, zag er op zich prima uit. En het is erg goedkoop! Weet je ook meer over wat de precieze ingrediënten zijn? Botten? Ingewanden?
Pens is gewoon pens, van rund trouwens.
Compleet is een samenstelling van botten, spiervlees, gewoon vlees en wat toegevoegde vitaminen. (zal vast iets vergeten in dit rijtje maar dat komt morgen wel. )
Op het oog zit er trouwens wel een klein verschil tussen de bakjes (zoals in de supermarkt) en de zakjes zoals wij die nu hebben. De zakjes zijn eigenlijk alleen voor kennels en grootafnemers. (500/1000 gram per zak tegen 400 gram van de bakjes)
De reden dat het zo goedkoop is is dat ze zelf ook de verpakkingen e.d. maken. (no worry, we hebben de machines zien staan.)
quote:
Op zaterdag 26 februari 2005 11:33 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Was je gewoon uit jezelf daarheen, of was het georganiseerd door iemand / iets?
Nope, gewoon uit onszelf. Mijn vriendin heeft gewoon gebeld en we mochten langskomen.
De tour was uit enthousiasme van diegene die we daar gesproken hebben, we vroegen alleen naar het voer maar hij vond het een goed idee om alles te laten zien zodat we een goed beeld hadden van wat we onze honden nou eigenlijk voerden.
We hebben echt alles gezien, van de productielijn tot aan de opslag van gedroogd vlees. (botten, pezen etc.) Enige dat we niet hebben gezien is de shockkoeler maar dat is ook geen aanrader, constant windkracht 10 in je nek bij een temperatuur van -40 hou je ongeveer 30 seconden vol voordat je zelf gaat bevriezen.

We hebben er geen spijt van en zijn volledig overtuigd van de kwaliteit van Smuldier, wat af en toe aangevoerd wordt dat er veel water in zit klopt. Dit wordt niet toegevoegd maar komt doordat het vlees direct verwerkt wordt en niet eerst wordt gedroogd. (met kans op bacterieen e.d.)
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25273428
Okee dan, dat spul kan ik dus ook wel eens kopen af en toe zo te horen.
pi_25273797
Wij zijn vandaag kennis gaan maken met Misu, en hebben uiteraard ook gevraagd wat hij nu eet. Nou, eigenlijk eet hij met de pot mee. Nasi, zuurkoolstamp, brood, van alles. De man vertelde dat hij ook regelmtaig bruinbrood met leverworst in de kong deed, en daar was Misu kennelijk dol op
Ow ja, en hij maakte zelf hondenkoekjes: gewoon bruinbroodmix met boullion-blokje en/of vleesjus en dat bakken. Waren ook alle honden verzot op
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zondag 27 februari 2005 @ 09:42:05 #194
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25278524
quote:
Op zaterdag 26 februari 2005 23:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Okee dan, dat spul kan ik dus ook wel eens kopen af en toe zo te horen.
Wat mij betreft wel, zag er allemaal prima uit en we mochten echt alles zien.

Bij ons gaat er ongeveer 30kg versvleesvoeding per maand doorheen dus dit is een uitkomst maar als je hond minder eet en je hebt een redelijke vriezer dan kan je ook hoeveelheden vanaf 12kg daar halen. Als je zelf gaat heb je ook veel meer keus qua verpakking. Je kan kiezen uit de gewone bakjes van 400 gram maar ook uit zakjes van 500 of 1000 gram.
Zelfs zelf voer samenstellen is mogelijk, vanaf een totaalhoeveelheid van 150kg willen ze dit ook wel voor je maken.

Wat voor ons de doorslag gaf was het aantreffen van andere merken in de koelruimte. Zelfs de bekende "plakken" die diverse merken hebben troffen we daar aan.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25278565
Zelf halen is geen optie voor mij bij gebrek aan een auto en rijbewijs. Maar is dat spul in de supermarkt qua samenstelling hetzelfde als wat je daar koopt? En wat voor merken maken/verkopen zij dan nog meer?

Ik verbruik 20 kilo per maand, dus dat valt mee, maar door een of twee dagen per week Smuldier te gebruiken, zou ik het toch een beetje goedkoper kunnen maken.
  zondag 27 februari 2005 @ 11:22:47 #196
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_25279156
quote:
Op zondag 27 februari 2005 09:56 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Zelf halen is geen optie voor mij bij gebrek aan een auto en rijbewijs. Maar is dat spul in de supermarkt qua samenstelling hetzelfde als wat je daar koopt? En wat voor merken maken/verkopen zij dan nog meer?
Qua samenstelling is het wel hetzelfde maar met invriezen e.d. treden er waarschijnlijk wat verschillen op. Het wordt daar vermalen en verpakt en gaat dan de shockkoeler in en wordt gekoeld tot -40. Hierna gaat het de gewone koeler in en wordt het bewaard op -18. Hierna denken we zelf dat er een klein verschil optreedt, de vriezers in supermarkten en bij mensen thuis koelen hoogstens tot -12. Elke keer als er een temperatuursverschil optreedt wordt er vocht aangetrokken. Hoe dichter je bij 0 graden komt des te merkbaarder het verschil.

Deze theorie hebben we ook met de persoon daar doorgesproken en het klinkt redelijk logisch, het verschil dat wij bemerken is dat de smuldier die we nu hebben veel minder vochtig is dan die uit de supermarkt. (die maakt eerst nog een hele reis voordat ie thuis bij je in de vriezer beland.)
Hebben we nog het geluk dat wij ook een vriezer hebben die tot -18 koelt. (overgekocht van een ijsventer )

Ik noem liever geen merken hier, denk dat ze dat zelf ook liever niet hebben. Het is ook allemaal in een vriendelijke en redelijke vertrouwende ambiance gezegd en geshowd.
Kan wel verklappen dat 4 van de 7 versvleesvoedingen van Nederlandse "makelij" daar vandaan komen.
quote:
Ik verbruik 20 kilo per maand, dus dat valt mee, maar door een of twee dagen per week Smuldier te gebruiken, zou ik het toch een beetje goedkoper kunnen maken.
Voor ons was dit ook de overweging naast het feit dat vooral de Argentino het heel lekker vind. Lekkerder dan bijv. Rodi of Duck.
30 kg versvlees en daar bovenop nog allerlei groenten, botten etc. is niet echt goedkoop en als je dan de inkoopprijs een beetje kan drukken voor het versvlees is dat altijd meegenomen. (ik heb het er wel voor over maar ons inkomen is ook niet ongelimiteerd)
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_25279185
quote:
Op zaterdag 26 februari 2005 23:14 schreef hollander172 het volgende:

[..]
[..]We hebben echt alles gezien, van de productielijn tot aan de opslag van gedroogd vlees. (botten, pezen etc.) Enige dat we niet hebben gezien is de shockkoeler maar dat is ook geen aanrader, constant windkracht 10 in je nek bij een temperatuur van -40 hou je ongeveer 30 seconden vol voordat je zelf gaat bevriezen.

We hebben er geen spijt van en zijn volledig overtuigd van de kwaliteit van Smuldier, wat af en toe aangevoerd wordt dat er veel water in zit klopt. Dit wordt WEL invoegd maar komt doordat het vlees direct verwerkt wordt en niet eerst wordt gedroogd. (met kans op bacterieen e.d.)
)

Na 4 pagina's gelezen te hebben kom ik toch tot de conclusie dat heel veel dierenliefhebbers er toch weer elke keer weer instinken qua verkooppraatjes of reclame's.
Wij zelf hebben 35 jr. honden en katten voor honden gemiddelde leeftijd 13 jr. (Bouf's, Herders en nu Basset)
Katten gemiddild 21 jr (Ja het kan).
Tevens 24 jr. eigen veebedrijf gehad met stieren, varkens, kippen.
Mijn zoon nu zelf een dierenspeciaalzaak heeft.

En dan telkens weer mensen die zeggen van blikvoer of diepvriesvoer is gezonder
In blikvoer zit meer als 60% vocht wat niet aan het vleessoort gerealiteerd is (Water), ditzelfde geldt ook voor diepvries.
Dat kippebotten goed voor beesten zijn (Hoe stom kan je wezen, koeienknieen slecht voor de tanden zijn )
Is het niet zo dat we enkelt uit zijn op het goedkoopste? (maar uiteindelijk het duurste hebben)

Groetjes Fred
  Moderator zondag 27 februari 2005 @ 11:25:34 #198
5428 crew  miss_sly
pi_25279189
Is Rodi net zo goed als Duck?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zondag 27 februari 2005 @ 11:28:21 #199
65653 Spindizzy
FUCK-A-DOODLE-DO!
pi_25279222
Rodi is veel duurder dan Duck. Vind het ook onhandig met maar 4 plakken per verpakking. Ik koop wel altijd pens van Rodi.
Nothing is ever easy Zeddicus Zu'l Zorander (Wizard's First Rule)
Go then, there are other worlds than these Jake (The Gunslinger)
pi_25279229
quote:
Op zondag 27 februari 2005 11:25 schreef miss_sly het volgende:
Is Rodi net zo goed als Duck?
Of net zo slecht?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')