Ja de volgende keer het blizzard progje starten en dezelfde download directory kiezenquote:Op vrijdag 28 januari 2005 22:54 schreef borisz het volgende:
ik download via dat blizzard ding en ik zit op 21%
als ik stop blijft de 21 dan staan?
Zeik niet man, wacht maar als ik jou afmaak als ik in stealth zit, of op mn skeletal horse rijdtquote:Op vrijdag 28 januari 2005 23:42 schreef Migwi het volgende:
Nuja, ga ook maar slapen dan.
Zie jullie morgen wel
We moeten echt een keer die Fok! Horde mietjes afmaken...![]()
ROFLMAOquote:Op vrijdag 28 januari 2005 23:52 schreef WoWFanboy het volgende:
[..]
Zeik niet man, wacht maar als ik jou afmaak als ik in stealth zit, of op mn skeletal horse rijdt. Dan zullen we eens zien of je nog zo tegen The Horde ben. Alliance pussie. ( niet voor de andere Alliance peeps bedoelt hoor, maar hij blijft er over doorzeiken ) .
![]()
As far as I know....:quote:Op zaterdag 29 januari 2005 00:14 schreef SocialDisorder het volgende:
OK, ik ben dus in de US Closed en Open Beta actief geweest. Mijn eerste MMORPG ervaring, en ik moet zeggen, twas wel de moeite waard. Nu overweeg ik om het spel aan te schaffen, maar ik ben niet in het bezit van een credit-card. Volgens de site van Hans van Breukhoven (www.frs.nl) zijn er ook World of Warcraft pre-paid kaarten beschikbaar.
Nu is mijn vraag; hoe werken die? Wordt het aantal dagen berekend aan de hand van het aantal dagen dat je speelt, of wanneer je de kaart activeert? Als ik niet direct een nieuwe kaart aanvraag, blijft mijn karakter dan wel bestaan op de server?
Ik ben niet elke maand zeker van een inkomen, dus abo-kosten voor een MMORPG en creditcard staan vrij laag op mijn prioriteitenlijstje. Maar als ik even kan, speel ik het wel graag. Wie kan er antwoord geven op mijn vragen?
Hmm, goede vraag.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 00:11 schreef WoWFanboy het volgende:
Btw, kan ik bv ook peeps van alliance in mn friends list doen en met hun prateen ofniet?
Daar was ik dus ook nog niet over uit... Night Elf - Hunter lijkt me wel leuk... maar daar is het gigantisch druk denk ik, want die is erg popi... Humans zijn ook bekend... dus mischien moet ik me "slechte" kant eens laten zien ( ben overdag beveiligingsbeambte die niks verkeerd mag doen/zeggen ) dus nu de boel een beetje opstelten zetten met een Undead - Warlock ofzo...quote:Op vrijdag 28 januari 2005 23:53 schreef Migwi het volgende:
tvp..
lol
Anyway, wat speel je in de beta Ron?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |