Ik heb priest gespeeld in de Amerikaanse beta, hoewel ik weinig (geen) vergelijkingsmateriaal heb, vind ik 't vooral een beetje een saaie class om mee te soloen. Dat was te voorspellen natuurlijk, maar ik wilde 't toch proberen.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 16:04 schreef Max_Dark het volgende:
Ja kan ik tenminste ook eens op 1 van die plaatjes van jou staan gvd.
Edit: Crap; geen Mage. Dan maar priesten alsnog. Is denk ik alleen zwaarder in de eerdere levels...
Ik neem even aan dat je de opbouw van de wereld kent. Een aantal gebieden zijn Alliance of Horde territory. Dit zijn voornamelijk de gebieden waarin men begint als speler, zodat je niet constant hoeft op te letten of er (in mijn geval) Horde in de buurt lopen die je wel eens kunnen afslachten. Binnen deze gebieden ben je volledig veilig, je kan niet aangevallen worden tenzij je zelf eerst de tegenstander aanvalt. Buiten deze gebieden om is alles Contested Territory. Het verschil tussen PvE en PvP ligt hier. Bij PvE kan je een ander niet aanvallen. Bij PvP kan je de ander op Contested Territory gewoon op z'n bek hoeken.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 16:16 schreef Sirr het volgende:
Hoe moet ik me dat PVP eigenlijk voorstellen?
Lijkt me wel dat je eerst aardig mag levelen voordat je met een groepje een ander groepje gaat neerslaan....of is het gelijk hakken op elkaar en daardoor krijg je alleen maar exp?
met print-screen hoef je geen alt-tab te doen en in paint te plakken. WoW slaat hem automatisch op in de folder "Screenshots"quote:Op vrijdag 28 januari 2005 16:38 schreef WoWFanboy het volgende:
Dus er zit niks anders op dan zo'n proggie te dloaden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |