Daarom ook dit topic.quote:Op woensdag 26 januari 2005 23:35 schreef ranja het volgende:
ik denk dat het wel even belangrijk is om de grenzen vast te stellen voor er met de 1e ronde begonnen wordt (om problemen zoals met de song van 2004 te voorkomen).
Gevaarlijk om artiesten uit 2004 te nomineren. Je weet maar nooit wat ze in 2005 doen. Met die Idols mensen net zo. Jim kun je sowieso niet nomineren (2 nummer 1 hits sowieso).quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:40 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Iemand als Lou Bega ?
Komt die wel door de keuring? heeft na mambo no 5 nog een nummer uitgebracht maar is nooit meer wat geworden.
en hoe zit het dan met van die idols achtige sterretjes?
die hits die ze gescoort hebben waren eigeljk gewoon gekocht natuurlijk en verdienen het dan niet om aan dit toernooi mee te mogen doen of wel?
Ik denk niet dat die mensen als Jamai Boris enzo dat we die ooit nog terug zien hoor.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:48 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Gevaarlijk om artiesten uit 2004 te nomineren. Je weet maar nooit wat ze in 2005 doen. Met die Idols mensen net zo. Jim kun je sowieso niet nomineren (2 nummer 1 hits sowieso).
En wat is FGTH nou ?
Alleen hebben de meeste van die lui al meer dan 1 hit gehad.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:50 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Ik denk niet dat die mensen als Jamai Boris enzo dat we die ooit nog terug zien hoor.
Nou, degene die die lijst dan heeft bedacht, spoort niet helemaal. "Two Tribes" was ook een vette hit, net als "The Power Of Love". Samen met "Relax" zijn dat dus al drie grote hits, dus absoluut geen one-hitwonder.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:56 schreef Knarf het volgende:
FGTH = Frankie goes to Hollywood
Beter opletten. Nena stond vorig jaar nog samen met Kim Wilde op #1 in Nederland, dus is zij absoluut geen 1-hit wonder.quote:Op woensdag 26 januari 2005 21:29 schreef placebeau het volgende:
Nena - 99 luftballons
Tsja,quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:47 schreef dVTB het volgende:
[..]
Beter opletten. Nena stond vorig jaar nog samen met Kim Wilde op #1 in Nederland, dus is zij absoluut geen 1-hit wonder.
Verder onterecht als 1-hit wonder genoemd in dit topic:
Rick Astley - scoorde ook met Together Forever, Whenever You Need Somebody
Aqua - scoorde ook met Doctor Jones, Turn Back Time, Cartoon Heroes
Wes - scoorde ook met Awa Awa
Eiffel65 - scoorde ook met Move Your Body
The Rembrandts - hadden jaaaaren voor "I'll be there for you" al eens een bescheiden hit met "Just the way it is, baby"
Lighthouse Family - scoorde ook met Lifted, Question Of Faith, I Wish I Knew How To Be Free/One
EMF - had nog een redelijke sliptstream-hit met "I Believe"
Des'ree - staat hier genoemd met "You Gotta Be", maar scoorde daarna nog een nummer 1-hit met Life, plus nog een hit (Delicate) samen met Terence Trent d'Arby.
Eddy Grant - had naast Electric Avenue een nog grotere hit: Give Me Hope, Jo'anna en daarnaast ook nog I Don't Wanna Dance. Dat zijn dus DRIE hits, niet één.
The Cardigans - scoorden onder meer nog met My Favourite Game en Erase/Rewind
Falco - scoorde ook met Jeanny
Spandau Ballet - scoorde niet alleen met True, maar ook met Gold
Haddaway - scoorde na What Is Love nog een slipstream-hit met Life, en daarna nogmaals redelijk goed met I Miss You.
Right Said Fred - scoorde ook met Don't Talk Just Kiss en Deeply Dippy.
A-ha - scoorde ook met Living Daylights, The Sun Always Shines On TV...
Edelweiss - deed het een paar jaar later nog eens dunnetjes over met Starship Edelweiss
Dit lijken me wel one-hit-wonders. Wel een klein bescheiden hitje gehad, maar zoals al eerder is gezegd, dat heeft geloof ik elke artiest die een wereldhit heeft gescoord met z'n eerste single.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:54 schreef ranja het volgende:
twijfelgevallen:
- 1 hit + klein opvolgend hitje:
4 Non Blondes - What's Up
Alannah Myles - Black velvet
Deee-Lite - Groove is in the heart
Double Vision - Knockin
Extreme - More than words
Kriss Kross - Jump
P.O.D. - Alive
Duidelijk dat dat geen one hit wonder is. Ik kan zeker 3 hits van ze opnoemen (en meezingenquote:Frankie goes to Hollywood
Shocking Blue had een hit met Never Marry A Raildroad manquote:Op donderdag 27 januari 2005 10:54 schreef ranja het volgende:
Wat mij betreft afvallers van wat nu genoemd is:
- meer dan 1 grote hit:
All by my self - Eric Carmen
Aqua - Barbie girl (minimaal 2 top 10 hits)
Daftpunk - One more time (en Around the world)
Don Johnson ~ Heartbeat (meerdere top 10 hits)
Europe - The Final Countdown (minimaal 2 top 10 hits)
Guus kom naar huus - Alexander Curly (zelfs 2 nummer 1 hits)
Ik ben verliefd op John Travolta - Sandy
Kajagoogoo ~ Too Shy
Leanne Rymes - Can't Fight the Moonlight (minimaal 2 top 10 hits)
Nena - 99 luftballons (minimaal 2 top 10 hits)
Patrick Bruel - Casser le voix (live)
Rick Astley ~ Never gonna give you up (minimaal 2 top 10 hits)
Shocking Blue - Venus (het was zelfs een ander nummer dan dit dat in Nederland op 1 stond)
Survivor - Eye of the Tiger (2 top 10 hits)
Ugly Kid Joe - Everything about you (was Cats in the cradle geen grotere hit?)
- helemaal geen hit:
I Touch Myself - The Devinyls;
Olsen twins- I am the cute one (? toch?)
Valerie LaGrange - La folie.
- 1 kleine hit:
I Want Your Love - Transvision Vamp;
Love MIssile F1-11 - Sigue igue Sputnik;
- meerdere 'middelgrote' hits
Huey Lewis & The News - Power of Love ??
Matthew Wilder - Break my stride
Scritty Politti - Absolute
The Radios - She goes nana
The Scene - Iedereen is van de wereld.
Fox the Fox - Precious little diamond.
twijfelgevallen:
- 1 hit + klein opvolgend hitje:
4 Non Blondes - What's Up
Alannah Myles - Black velvet
Deee-Lite - Groove is in the heart
Double Vision - Knockin
Extreme - More than words
Kriss Kross - Jump
P.O.D. - Alive
Dit is wat ik even snel uit het hoofd heb gedaan, er kunnen meer zijn dus en ik kan ook een fout gemaakt hebben bij deze lijst. Ik heb de lijst van Placebeau even buiten beschouwing gelaten aangezien dat duidelijk geen eigen keus was en al helemaal niet over Nederlandse eendagsvliegen ging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |