Hai Pippi Langkous lalalaquote:Op woensdag 26 januari 2005 23:46 schreef Wup het volgende:
nog zo een Lizzy-outfitje
Lizzy, ONM 15 december 2004
[afbeelding]
Zou ze daar zelf nou nog iets over te vertellen hebben of is het een moetje?quote:Op woensdag 26 januari 2005 23:46 schreef Wup het volgende:
nog zo een Lizzy-outfitje
Lizzy, ONM 15 december 2004
[afbeelding]
Tja, Wup capt alleen maar Clairezooi en verder zijn zij en Babette zo chagerijnig over de kwaliteit van zowel het verhaal als ook de acteurs dat ze het weigeren om nog veel de cappen, omdat ze er geen reet meer aan vinden en derhalve de rol van huiskleuter vertolken.quote:Op donderdag 27 januari 2005 03:06 schreef Svensational het volgende:
Hoe is het gesteld met Yolanthe?? Tis een beetje magertjes met de caps hier de laatste tijd
het is waar dat de kwaliteit op beider vlakken uitermate droevig is,quote:Op donderdag 27 januari 2005 03:41 schreef weet_ik_veel het volgende:
Tja, Wup capt alleen maar Clairezooi en verder zijn zij en Babette zo chagerijnig over de kwaliteit van zowel het verhaal als ook de acteurs dat ze het weigeren om nog veel de cappen, omdat ze er geen reet meer aan vinden en derhalve de rol van huiskleuter vertolken.
er was laatst op de officiële ONM site een interview met het grietje die ze aankleed. Toen hadden ze het ook toevallig over Nikkie/Lizzy dat die extreem veel verschillen van smaak. Nikkie draagt in het dagelijks leven echte nette kleding, ik denk dat je het beste kan omschrijven als die hockey meisjes. Terwijl Lizzy is net een clini clown, als ze het echt niet willen dragen dan hoeft het ook niet, ze hebben wel een btje invloed op de kleding.....quote:Op donderdag 27 januari 2005 00:50 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Zou ze daar zelf nou nog iets over te vertellen hebben of is het een moetje?![]()
quote:Op donderdag 27 januari 2005 00:12 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Pippi had niet zulke lekkere tieten.
Dat vraag ik me ook ernstig af...quote:Op donderdag 27 januari 2005 00:50 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Zou ze daar zelf nou nog iets over te vertellen hebben of is het een moetje?![]()
Ze heeft nog niet zoveel tekst gehad, maar tot nu toe is de score voldoende...quote:Op donderdag 27 januari 2005 03:06 schreef Svensational het volgende:
Hoe is het gesteld met Yolanthe?? Tis een beetje magertjes met de caps hier de laatste tijd
Ik vond haar tot nu toe nog niet echt boeiend, maar dat heeft meer te maken met de mensen om haar heen......quote:Op donderdag 27 januari 2005 12:25 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ze heeft nog niet zoveel tekst gehad, maar tot nu toe is de score voldoende...
Is ze trouwens een gastrol of een vaste rol? En heeft iemand foto`s van alle decors door de jaren heen?quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:24 schreef soapie het volgende:
[..]
Ik vond haar tot nu toe nog niet echt boeiend, maar dat heeft meer te maken met de mensen om haar heen......![]()
'Overbodig' is misschien een betere kwalificatie.quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:24 schreef soapie het volgende:
Ik vond haar tot nu toe nog niet echt boeiend, maar dat heeft meer te maken met de mensen om haar heen......![]()
Zoooooo, je vraagt nogal wat!!!!!!quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:54 schreef Orginial het volgende:
En heeft iemand foto`s van alle decors door de jaren heen?![]()
Ach ik dacht, laat ik haar nog maar een kans geven!!!!quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:55 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
'Overbodig' is misschien een betere kwalificatie.![]()
Vind het gewoon erg leuk om te zien. Iwan of Wup hebben jullie caps van de decors van de afgelopen jaren van GTST en ONM?quote:Op donderdag 27 januari 2005 19:05 schreef soapie het volgende:
[..]
Zoooooo, je vraagt nogal wat!!!!!!
quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:54 schreef Orginial het volgende:
En heeft iemand foto`s van alle decors door de jaren heen?![]()
Yolanthe's rol had ik al een beetje verwacht weinig talent weinig inhoud maar wel het kijkgenot en dat willen ze toch tegenwoordig....quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:55 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
'Overbodig' is misschien een betere kwalificatie.![]()
Kees, er ligt een man in de schacht! Waaaaaaaaaa!quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:03 schreef Iwan1976 het volgende:
Marlon
Chris doet 'De Lift' nog 'ns dunnetjes over.![]()
De uitslag van mevrouw Poort moet nog komen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:02 schreef haagse_elfje het volgende:
Iris geen HIV was erg voorspelbaar
Dat was toch het bloed van mevr. Poort????quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:20 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
De uitslag van mevrouw Poort moet nog komen.
Ja.quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:22 schreef soapie het volgende:
Dat was toch het bloed van mevr. Poort????
Ze is gewoon zo'n Jehovamalloot.quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:51 schreef pberends het volgende:
Waarom is Poortje dan zo bang voor die test.
Zegt die uberdoos Renee: "Ja maar dan weet ze dat haar kind sero-positief wordt geboren"
Ja, duhhhhhhhhhhhhhh.![]()
Ik dacht dat ze de uitslag van Iris' bloedtest hadden.quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:22 schreef soapie het volgende:
Dat was toch het bloed van mevr. Poort????
En Anita Dendermonde dan?quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:51 schreef pberends het volgende:
Zegt die uberdoos Renee: "Ja maar dan weet ze dat haar kind sero-positief wordt geboren"
Ja, duhhhhhhhhhhhhhh.![]()
weten we dat ook weerquote:Beste Babette,
We hebben het voor je nagetrokken bij het Art Department van ONM. Zij hebben dit schilderij gehaald bij het volgende adres:
Art Choices in Hoofddorp
023 5621619
Met vriendelijke groet,
Redactie ONM
nope niet echt Gyman is voorwaardelijk vrijquote:Op donderdag 27 januari 2005 21:51 schreef babette21 het volgende:
ik begrijp uit jullie verhalen dat Iris geen hiv heeft....
is er verder nog iets dat ik vandaag [niet] gemist heb.....????
LOL............ hoe verzinnen ze hetquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:02 schreef babette21 het volgende:
Art Department van ONM
weten we meteen waar 't Bettina-schilderij vandaan komtquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:11 schreef Wup het volgende:
LOL............ hoe verzinnen ze het
ONM 27 januari 2005quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:09 schreef Viking84 het volgende:
Ik snap niks van dat gedoe met Chris en meneer Isarin. Kan iemand dat even uitleggen?
het was de leukste uitzending van deze week [ tot nu toe want morgen krijgen het dode vogeltje van Lizzy],quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:51 schreef babette21 het volgende:
ik begrijp uit jullie verhalen dat Iris geen hiv heeft....
is er verder nog iets dat ik vandaag [niet] gemist heb.....????
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |