Hell yeah!!quote:Op maandag 24 januari 2005 22:40 schreef Oom_Agent het volgende:
Geheel onverwacht komt er vanuit het noorden een sneeuwbuiengebied het land op. Alles lijkt weer ten westen van Denemarken te ontstaan en naar ons land af te zakken.
Ohh als het tot daar zou komen., heb ik ook vast wat vlokkenquote:Op maandag 24 januari 2005 22:57 schreef Againzender het volgende:
[..]
Hell yeah!!Kom maar op
Het zou zomaar Amsterdam kunnen bereiken, het is hier nu opeens bewolkt terwijl het daarnet nog helemaal helder was!
Gaaf 'kaartje'quote:Op maandag 24 januari 2005 22:50 schreef Oom_Agent het volgende:
Ja precies, in de omgeving van Enkhuizen wat onweer. Toch leuk zo'n verrassing vanuit de Duitse Bocht..........
[afbeelding]
'ergens in zuid holland' is een ruim begrip, maar gezien de activiteit nu in Amsterdam is die kans zeker aanwezigquote:Op maandag 24 januari 2005 23:04 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ohh als het tot daar zou komen., heb ik ook vast wat vlokken
ja, dat klopt dus nietquote:Alleen in de kustprovincies vallen nog
enkele sneeuwbuien.Landinwaarts blijft
het zo goed als droog en vooral boven
een sneeuwdek gaat het fors afkoelen.
Inderdaad, altijd leuk zoietsquote:Op maandag 24 januari 2005 23:14 schreef clauwheee het volgende:
Nee dat klopt zeker niet...wel leuk zo'n verrassing!
Mooie fotoquote:Op maandag 24 januari 2005 23:17 schreef Ymke het volgende:
Zo ziet het er nu uit in Utrecht
[afbeelding]
Het is nu helemaal dichtgetrokken , maar nog geen sneeuwquote:Op maandag 24 januari 2005 23:18 schreef Againzender het volgende:
[..]
Mooie foto
Zo te zien komt er daar ook een bui aan, of vergis ik mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |