Je moet het niet zien als een wedstrijdje voetbal waar een nadeel voor de een een voordeel voor de ander is. Het gebrek aan economische vrijheid (daar valt dit soort onzin van de vakbonden ook onder) is nadelig voor ons allemaal.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:06 schreef Lucille het volgende:
Is een hoger loon in Frankrijk juist niet beter voor de concurentie positie van Nederland?
neequote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:09 schreef BarBaar het volgende:
Want jij werkt zonder salaris te krijgen?
Lees deze twee zinnen nog eens, zie je zelf niet wat voor walgelijk superioriteitsgevoel hebt? Mensen die jouw politieke mening niet delen zijn zowat minderwaardig als ik het lees.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 18:34 schreef Landmass het volgende:
Niet helemaal onbegrijpelijk, we willen allemaal een hoger loon. Echter de socialisten in deze wereld menen er ook nog eens recht op te hebben.
Nou dan, loop niet te miepen.. Werken doe je om geld te verdienen (tenminste, de meeste mensen wel zover ik weet).. en hoe meer hoe beter.. that's life..quote:
Ik denk eerder dat jij degene bent die een waas voor zijn ogen heeft en daardoor verkeerd leest. Ik zeg helemaal niet "Hoger loon willen is normaal, maar socialisten mogen dat niet" (dat wil jij lezen).quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:12 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Lees deze twee zinnen nog eens, zie je zelf niet wat voor walgelijk superioriteitsgevoel hebt? Mensen die jouw politieke mening niet delen zijn zowat minderwaardig als ik het lees.
"Hoger loon willen is normaal, maar socialisten mogen dat niet".
Haal die rooie waas eens voor je ogen weg.
Werk je zelf al ?quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:17 schreef Landmass het volgende:
[..]
Je hebt je maar te schikken naar wat je werkgever je wilt betalen. Bevalt het niet, dan verkas je maar.
Hmm, je bent een eeuw te laat geboren dan.. jammer zeg.. maar die tijd zal niet meer terugkeren..quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:17 schreef Landmass het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat jij degene bent die een waas voor zijn ogen heeft en daardoor verkeerd leest. Ik zeg helemaal niet "Hoger loon willen is normaal, maar socialisten mogen dat niet" (dat wil jij lezen).
Ik zeg dat het verlangen er naar begrijpelijk is alleen dat het in veel gevallen onzinnig is en dat je er niks mee opschiet. Je hebt je maar te schikken naar wat je werkgever je wilt betalen. Bevalt het niet, dan verkas je maar.
Eissen dat je werkgever je meer betaalt helpt in veel gevallen echter niet. Denk je echt dat er ergens een ruif met welvaart staat die de ondernemers voor ons verborgen houden en waar wij alleen met het pressie middel dat staken heet toegang toe kijgen.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:13 schreef BarBaar het volgende:
[..]
Nou dan, loop niet te miepen.. Werken doe je om geld te verdienen (tenminste, de meeste mensen wel zover ik weet).. en hoe meer hoe beter.. that's life..
Nee, maar feit blijft wel dat de werkgever (o.a.) rijk wordt van iedere cent die hij niet aan zijn werknemers uitbetaalt.. Vandaar het eeuwige getouwtrek over salaris..quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:20 schreef Landmass het volgende:
[..]
Eissen dat je werkgever je meer betaalt helpt in veel gevallen echter niet. Denk je echt dat er ergens een ruif met welvaart staat die de ondernemers voor ons verborgen houden en waar wij alleen met het pressie middel dat staken heet toegang toe kijgen.
Het voordeel is toch wederzijds. De werkgever heeft wat aan de werknemer en andersom. Bovendien is er concurrentie, een werkgever moet de voordelen door berekenen aan zijn klanten.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:25 schreef BarBaar het volgende:
[..]
Nee, maar feit blijft wel dat de werkgever (o.a.) rijk wordt van iedere cent die hij niet aan zijn werknemers uitbetaalt.. Vandaar het eeuwige getouwtrek over salaris..
voor de meeste werkgevers zijn er salarisrichtlijnen, gemeten aan omvang omzet, zoiets.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:25 schreef BarBaar het volgende:
[..]
Nee, maar feit blijft wel dat de werkgever (o.a.) rijk wordt van iedere cent die hij niet aan zijn werknemers uitbetaalt.. Vandaar het eeuwige getouwtrek over salaris..
Absoluut, maar van nature heeft de werkgever een wat sterkere positie dan de werknemer.. En als werknemer en werkgever er echt niet uit kunnen komen hebben de werknemers nog een laatste pressiemiddel; de staking.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:28 schreef Landmass het volgende:
[..]
Het voordeel is toch wederzijds. De werkgever heeft wat aan de werknemer en andersom. Bovendien is er concurrentie, een werkgever moet de voordelen door berekenen aan zijn klanten.
Ik vind het irrelevant voor de discussie dus ik reageer er niet op. Het wordt gewoon teveel op de man spelen op deze manier. Daar pas ik voor.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:32 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Je wordt genegeerd. Ik herhaal 'm even voor je.
quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:37 schreef Landmass het volgende:
[..]
Ik vind het irrelevant voor de discussie dus ik reageer er niet op. Het wordt gewoon teveel op de man spelen op deze manier. Daar pas ik voor.
Prima, alleen jammer dat gelly zelf niet werkt dus wat dat betreft geen recht van spreken heeft.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:32 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Je wordt genegeerd. Ik herhaal 'm even voor je.
Landmass zelf blijkbaar ook niet, want anders had hij wel met een defensief 'ja' geantwoordquote:Op zaterdag 22 januari 2005 19:55 schreef Luger het volgende:
[..]
Prima, alleen jammer dat gelly zelf niet werkt dus wat dat betreft geen recht van spreken heeft.
Het is ook zo lekker relevant voor de discussie. Mijn ouders subsidieren mij in ieder geval niet. Subsidie is namelijk een gift van de overheid en aangezien mijn ouders geen overheid zijn kunnen zij mij niet subsidieren. Mijn ouders geven mij geld uit liefdadigheid. Dat is wat anders.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 20:06 schreef thabit het volgende:
Landmass lijkt me typisch iemand die alles van pappie en mammie betaalt krijgt. Op deze manier wordt hij dus ook in wezen gewoon gesubsideerd en zo probeert hij de economie plat te leggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |