"Weet je het echt zeker?" en Ralf denk even na.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 20:59 schreef Perrow het volgende:
Start
"Hoe kom je daar nou weer bij?" en hij buigt zich met een rood hoofd over zijn werkpapieren. "En nou wegwezen,Ralf" "Ik heb het druk"
"Wat denkt die jongen wel niet" slist Arthur door zijn tanden. "Als hij de waarheid over Patricia komt te weten,dan word ik aan de schandpaal genageld!" en hij belt naar een oude bekende. "Karel,Kolthof hier" "Ik wil .."quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:01 schreef Frey het volgende:
[..]
"Weet je het echt zeker?" en Ralf denk even na.
"Goed. Trouwens, over dat ik Joost van de trap zou hebben geduwd, dat was een misverstand. Voor meer informatie daarover moet je bij Joost zijn."
Ralf loopt weg...
''binnen mompelt Codyquote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:04 schreef Poezzy het volgende:
Die ochtend word Iris wakker.Ze rekt zich uit en gaat zitten.Ze kijkt naar buiten,het is droog.Ze gaat wat ontbijten en besluit dan naar Cody en Lizzie te gaan.Ze stapt de deur uit en loopt naar het AZF waarna ze naar de kamer loopt,ze klopt aan..
"Wat is het toch een vrolijk ding" lacht haar vader en hij leest de krant terwijl Ellen de krant leest.Ze ziet dat ze een blad over trouwen aan het doorbladeren is. "Mooi he die jurken?" als Ellen begint te lachen pakt Rolf een stuk papier en maakt er twee ringen van.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:05 schreef Beautygirl het volgende:
Elisa is lekker vrolijk en past een nieuwe jurk. "Al twee kilo eraf" en ze danst vrolijk op de muziek de trap af. 'Even langs me vriendje" en ze geeft haar vader snel een zoen. "Tot straks" en ze gooit de deur in het slot.
"Lieve Ellen,wil je met me trouwen?" en hij knielt op zijn benen. "Wat is hierop u antwoord?"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:08 schreef Wilbert87 het volgende:
[..]
"Wat is het toch een vrolijk ding" lacht haar vader en hij leest de krant terwijl Ellen de krant leest.Ze ziet dat ze een blad over trouwen aan het doorbladeren is. "Mooi he die jurken?" als Ellen begint te lachen pakt Rolf een stuk papier en maakt er twee ringen van.
Als Ellen lachend ja antwoord vallen de twee elkaar in de armen. "Ik hou van je" en ze beginnen te zoenen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:08 schreef Wilbert87 het volgende:
[..]
"Lieve Ellen,wil je met me trouwen?" en hij knielt op zijn benen. "Wat is hierop u antwoord?"
Iris kijkt vertederd naar de baby."Ja." antwoord ze."Gefeliciteerd!"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:07 schreef _ELMaikel_ het volgende:
''Ey Iris '' wat leuk dat je er bent en Cody trekt haar gelijk mee naar Hailie, Is ze niet prachtig?
Joost zit op zijn kamer."Hey schatje" en ze feliciteert hem meteen. "Dankjewel schatje" "Wel lekker hoor,om weer een jaartje ouder te zijn" "15 alweer...' "Heerlijk"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:05 schreef Beautygirl het volgende:
Elisa is lekker vrolijk en past een nieuwe jurk. "Al twee kilo eraf" en ze danst vrolijk op de muziek de trap af. 'Even langs me vriendje" en ze geeft haar vader snel een zoen. "Tot straks" en ze gooit de deur in het slot.
Als Elisa zijn shirt wil uitrekken houdt Joost haar tegen. "Nee,dat wil ik pas als uit dit rotding ben" en hij duwt Elisa van zich af. "Sorry.." "Laten we maar even gaan afkoelen en even op school aan ons project biologie gaan werken" en ze vertrekken naar het Meerle College.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:11 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost zit op zijn kamer."Hey schatje" en hij geeft haar een zoen op haar mond. "Zoals je weet wordt ik morgen 15 en ik hoop natuurlijk dat je ook komt" en Elisa knikt van ja en ze openen hun mond.Langzaam vinden hun tongen die van elkaar en komt Elisa boven op hem zitten. "Hmmm"
wat een schatje he ''Effe wat anders ik werd laast gebelt door je school wanneer denk je weer te gaan beginnen?''quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:09 schreef Poezzy het volgende:
[..]
Iris kijkt vertederd naar de baby."Ja." antwoord ze."Gefeliciteerd!"
"Welke dag is het?Ik ben het helemaal kwijt!"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:14 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
wat een schatje he ''Effe wat anders ik werd laast gebelt door je school wanneer denk je weer te gaan beginnen?''
Als ze op school zitten bij biologie probeert Elisa zich te concentreren op de bloedsomloop van een persoon maar ze kijkt de hele tijd naar Joost. "Wat is het toch een lekkerding" en meneer van der Veecke ziet dat ze niet oplet en komt op haar aflopen. "Schilt er iets meissie?" en hij legt een hand op haar schouder. "Blijf van me af,freak" wil Elisa roepen maar ze zegt maar niks.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:13 schreef Orginial het volgende:
[..]
Als Elisa zijn shirt wil uitrekken houdt Joost haar tegen. "Nee,dat wil ik pas als uit dit rotding ben" en hij duwt Elisa van zich af. "Sorry.." "Laten we maar even gaan afkoelen en even op school aan ons project biologie gaan werken" en ze vertrekken naar het Meerle College.
''Mr kolthof welkom bij het spel....''quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:58 schreef bar_rel het volgende:
In een donkere kamer, ver weg van Fokdam, zit een man.
Een eenzame man zo blijkt. Het lijkt erop dat de man problemen heeft. Mentale problemen, uit de man zijn mond slijm. Het lijkt erop dat hij elk moment neer kan vallen. Hij is niet goed bij zijn hoofd. De man heeft ook een briefje bij zijn bureau, met een pen in zijn hand. Hij probeert iets te schrijven maar het wil niet baten. De hand van de man laat het niet toe, de hand gaat spastisch heen en weer. Hij kan er niks aan doen, zo blijkt. Hij heeft een ziekte. Tegenover de man zit een andere man. Maar deze man heeft een bekend gezicht. Het gezicht dat zich eerder heeft vertoont in het Fokdam. Vertoont, maar hij woont er ook. Het is Winston....
Winston knikt tegenover de andere man...
'' Ik doe het ''
De man probeert nogmaals te schrijven maar dit keer lukt het weer niet, zijn hand gaat spastisch heen en weer, maar ook nu komt er schuim uit de man ze mond. De man valt van zijn stoel. Winston lacht naar hem...''Je bent zielig ''
De man probeert wat te zeggen, ''H..E........E.....E....L.....''
Winston grinnikt...'' Moet ik je helpen?, zoek het ff lekker uit ''
De man kruipt over de vloer naar de voeten van Winston...hij pakt ze vast, en prikt erin met een naald. Winston heeft geen flauw idee wat er gaande is, maar hij word duizelig...hij valt van ze stokkie...
''Ik wist het wel...''
3 uur later:
.....''Wat doe ik hier....?'' Winston staat op, hij kijkt om zich heen mar hij ziet niks, logisch het is donker. Maar dan gaat het ligt aan. Hij knijpt zijn ogen dicht en kijkt om zich heen, hij ziet dat er aan de overkant een man ligt, maar die man kent hij. Het is een vroegere vriend van hem, Thijs. Dan valt Winston's oog naar het midden van de kamer...hij ziet een dood persoon liggen, zijn hoofd ligt helemaal open en in zijn ene hand ligt een revolver en zijn andere hand ligt een bandje.
Dan probeert Winston weg te komen....maar hij merkt dat hij vast zit met zijn voet aan een ketting.....Dan hoort hij een stem, de stem is niet normaal, hij is vaag....
''Hello Mr. Kolthof..welkom bij mijn spel....je vraagt je mischien af waar je bent...je zit in de kamer waar je misschien dood gaat...''
Als mr van der Veecke doorloopt gaat hij langzaam over haar kont. "Iekss" gilt Elisa. Maar niemand hoort haar en iedereen is druk aan het werk om hun project op tijd af te krijgen. "Joo-hoost!" maar ook Joost is druk bezig en Elisa pakt haar tas en verlaat het lokaal.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:16 schreef Beautygirl het volgende:
[..]
Als ze op school zitten bij biologie probeert Elisa zich te concentreren op de bloedsomloop van een persoon maar ze kijkt de hele tijd naar Joost. "Wat is het toch een lekkerding" en meneer van der Veecke ziet dat ze niet oplet en komt op haar aflopen. "Schilt er iets meissie?" en hij legt een hand op haar schouder. "Blijf van me af,freak" wil Elisa roepen maar ze zegt maar niks.
"Krijg de klere" roept ze haar klasgenoten nog na en laat zich dan huilend tegen de kluisjes aanvallen. 'Waarom doet die viezerik dat dan ook altijd" en ze stompt tegen de kluisjes.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:17 schreef Beautygirl het volgende:
[..]
Als mr van der Veecke doorloopt gaat hij langzaam over haar kont. "Iekss" gilt Elisa. Maar niemand hoort haar en iedereen is druk aan het werk om hun project op tijd af te krijgen. "Joo-hoost!" maar ook Joost is druk bezig en Elisa pakt haar tas en verlaat het lokaal.
Iris lacht en draait zich om."Gefeliciteerd!" zegt ze.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:16 schreef Nano het volgende:
Lizzie gaat achter Cody en Iris staan."Ons meisje,tante Iris!"
Joost heeft gezien dat ze weg is gegaan en rijdt naar haar toe. "Gaatie schatje?" "Vind je het te moeilijk of.." maar Elisa onderbreekt hem. Ze zegt dat ze hoofdpijn heeft maar Joost weet haar over te halen om toch hun project biologie af te maken en ze gaan weer terug naar binnen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:18 schreef Beautygirl het volgende:
[..]
"Krijg de klere" roept ze haar klasgenoten nog na en laat zich dan huilend tegen de kluisjes aanvallen. 'Waarom doet die viezerik dat dan ook altijd" en ze stompt tegen de kluisjes.
'Ja tante Iris ''quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:16 schreef Nano het volgende:
Lizzie gaat achter Cody en Iris staan."Ons meisje,tante Iris!"
Ineens komt Sander bij hun staan. 'Eey zussie,gaatie weer?" "Meestal weet ik wel wat je voelt,omdat we tweeling zijn,maar nu vat ik je echt niet" .. "Joost geeft hem een stomp in zijn maag. "Bek dicht,Sander" "Biologie is weer genoeg voor vandaag,laten we wat gaan drinken in de Jage. "Bel jij Iris dan of ze ook meegaat?" en Joost toetst haar nummer in.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:21 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost heeft gezien dat ze weg is gegaan en rijdt naar haar toe. "Gaatie schatje?" "Vind je het te moeilijk of.." maar Elisa onderbreekt hem. Ze zegt dat ze hoofdpijn heeft maar Joost weet haar over te halen om toch hun project biologie af te maken en ze gaan weer terug naar binnen.
''Uhh wat is dit? '' Hij kijkt Thijs vragend aan...quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:17 schreef bar_rel het volgende:
[..]
''Mr kolthof welkom bij het spel....''
Winston schreeuwt, maar hij hoort alleen maar echo's, hij zit vast aan een ketting aan een grote pijp..hij zit in een wat het lijkt een badkamer...hij ziet een deur. '' Mischien kan ik erbij'' zegt ie tegen Thijs.
Winston kent Thijs van vroeger...hij was vroeger altijd zijn beste maat..maar op zijn 15de kregen ze ruzie en zagen ze elkaar nooit meer...tot nu.Wat is hiervan de reden?
De deur is te ver, Winston begint te schreeuwen..
''Wat doe ik hier!!!!!''
Dan voelt hij in zijn zakken......er zit een enveloppe in zijn zak, ook Thijs kijkt en ook hij vind een enveloppe. In de enveloppe zit een casettebandje...
Joost vindt het fijn dat ze weer vrienden zijn en als Iris meegaat kan zijn dag helemaal niet meer stuk en met Joost,Elisa en Sander gaan naar de Jage. Ze bestellen wat te drinken en wachten op Iris.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:22 schreef Orginial het volgende:
[..]
Ineens komt Sander bij hun staan. 'Eey zussie,gaatie weer?" "Meestal weet ik wel wat je voelt,omdat we tweeling zijn,maar nu vat ik je echt niet" .. "Joost geeft hem een stomp in zijn maag. "Bek dicht,Sander" "Biologie is weer genoeg voor vandaag,laten we wat gaan drinken in de Jage. "Bel jij Iris dan of ze ook meegaat?" en Joost toetst haar nummer in.
"Ik denk dat ik maandag wel weer kan beginnen." zegt Iris."Maarre,ik moet zo naar Joost."quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:24 schreef _ELMaikel_ het volgende:
''Het is vandaag vrijdag Iris '' antwoord Cody
''Ooh zitten de zaken zo tegenwoordig en Cody geeft zijn zusje een knipoog''quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:26 schreef Poezzy het volgende:
[..]
"Ik denk dat ik maandag wel weer kan beginnen." zegt Iris."Maarre,ik moet zo naar Joost."
''W...w...a....t...is dit?''quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:24 schreef bar_rel het volgende:
[..]
''Uhh wat is dit? '' Hij kijkt Thijs vragend aan...
Thijs heeft exact hetzelfde soort bandje....dan valt Winston iets op...het bandje in de dode man zijn hand. Het is een casettespeler...
''Als ik daar nou bij kan....''
Ondertussen in Fokdam:
Tara zit rustig op haar bank...tv te kijken, maar dan valt de stroom uit...ze pakt een zaklamp en loopt naar de meterkast. Het wil niet baten...de stroom wil niet aan...ze draait zich om en richt de zaklamp in haar huisje...niks..wat moet ik nou...dan loopt ze verder en richt ze naar de keuken...dan staat er een rare wolfsmasker voor haar.....
Terug in de ''badkamer''
''Winston trekt zijn trui uit en probeert daarmee de casettespeler te bereiken..na 2 keer lukt het...hij doet het bandje erin en luistert...
''Hallo Mr Kolthof, ik zie dat je wakker ben..welkom bij mijn spel!...je vraagt je af waar je ben? Je zit in de kamer waar je mischien dood gaat, zie je die klok voor je, het is als je ziet 11 uur..als je voor 6 uur vanavond Thijs niet heb vermoord gaat je vriendin eraan...''
Als Iris binnekomt kletsen de vrienden wat bij en als Iris en Elisa aan de bar een single aan het aanvragen zijn vraagt Sander aan Joost of ze het al gedaan hebben. "Doe normaal man, daar hebben we het even niet over" "Ik ben jarig en dat is veel belangrijker" als de twee meiden weer terugkomen proosten ze op Joost zijn vijftiende verjaardag.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:27 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
''Ooh zitten de zaken zo tegenwoordig en Cody geeft zijn zusje een knipoog''
"Trouwens" zegt Iris."Ik heb nog een kado voor je,Joost.."quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:30 schreef Orginial het volgende:
[..]
Als Iris binnekomt kletsen de vrienden wat bij en als Iris en Elisa aan de bar een single aan het aanvragen zijn vraagt Sander aan Joost of ze het al gedaan hebben. "Doe normaal man, daar hebben we het even niet over" "Ik ben jarig en dat is veel belangrijker" als de twee meiden weer terugkomen proosten ze op Joost zijn vijftiende verjaardag.
Ja is goed zegt Cody en hij gaat het gelijk doen op de terugweg gaat hij even langs de jage.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:31 schreef Nano het volgende:
"Cody,je moet de namen nog wel even doorgeven bij het gemeentehuis?"
"Oeh spannend" en Elisa houdt haar handen voor Joost zijn ogen. "Van Iris,mij en Sander" en Iris geeft hem het cadeautje. "Wat gaaf, Dungeon Keeper Gold voor op de PC" en Joost en Sander beginnen meteen te praten over de nieuwste technieken van het spel.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:32 schreef Poezzy het volgende:
[..]
"Trouwens" zegt Iris."Ik heb nog een kado voor je,Joost.."
Winston piekert geen moment en probeert de ketting van zijn been af te 'halen' maar het lukt niet,quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:29 schreef bar_rel het volgende:
[..]
''W...w...a....t...is dit?''
Winston trekt het bandje uit de speler en gooit hem weg....
''Geef mij die speler is...'' antwoord Thijs...
''Geef jij je bandje maar....anders gaat de speler kapot...''
En zo gooit Thijs zijn bandje...Winston doet hem erin en drukt op play..
''Hello Mr. Water, welkom bij mijn spel! Zoals je ziet zit je in een kamer met Winston..een oudere vriend, ik kijk al jaren naar je levenstijl..je ben zielig....te zielig voor woorden. Als jij hier nog uit wil komen, moet je voor 6 uur Winston vermoorden....succes Thijs...''
Thijs trekt wit weg......
Elisa zit lachend met Iris te kletsen. 'Wat zijn het toch een stelletje nerds he?" "Maar wel hele lekkere" en ze geeft Iris een knipoog. "En hoe staat het bij jouw in de liefde?"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:34 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Oeh spannend" en Elisa houdt haar handen voor Joost zijn ogen. "Van Iris,mij en Sander" en Iris geeft hem het cadeautje. "Wat gaaf, Dungeon Keeper Gold voor op de PC" en Joost en Sander beginnen meteen te praten over de nieuwste technieken van het spel.
"Cody.." zegt Iris."Is verder alles goed?" Iris weet zelf ook niet waarom ze dat plots vraagt,maar ze voelt dat ze iets tegen hem moét zeggen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:34 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Oeh spannend" en Elisa houdt haar handen voor Joost zijn ogen. "Van Iris,mij en Sander" en Iris geeft hem het cadeautje. "Wat gaaf, Dungeon Keeper Gold voor op de PC" en Joost en Sander beginnen meteen te praten over de nieuwste technieken van het spel.
"Ik weet genoeg" lacht Elisa en ze geeft haar een por in haar zij. "Ik ga me even opfrissen in de WC" en ze vertrekt naar het toilet.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:40 schreef Poezzy het volgende:
[..]
"Cody.." zegt Iris."Is verder alles goed?" Iris weet zelf ook niet waarom ze dat plots vraagt,maar ze voelt dat ze iets tegen hem moét zeggen.
Thijs aarzelt geen moment en probeert met een van de 2 zagen de ketting door te zagen. Maar Winston wilt ook een zaag...en vraagt er daarom ook om, Thijs twijfelt. Logisch dat hij twijfelt, Winston zou hem kunnen vermoorden met deze zaag...of niet. De twee kunnen elkaar alleen zien, er zit een ruimte tussen hun van 10 meter...hij kan niks doen met die zaag. Hij besluit hem te gooien. De 2 mannen proberen als een gek de kettingen door te zagen, maar het lukt beide mannen niet. Dan knapt er een zaag....quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:36 schreef bar_rel het volgende:
[..]
Winston piekert geen moment en probeert de ketting van zijn been af te 'halen' maar het lukt niet,
''KUTT!!''
''Tara....''
''Thijs, vertel waarom ben je zo zielig, wat voor levenstijl heb je?''
Een moment van stilte...
''Ik...'' Thijs vervolgt..'' Ik werk bij een relatieburea''
Winston snapt het niet..maar op een of andere manier valt hem een hartje op. Een getekend hartje bij de wc.
'' Daar..bij de wc'' Winston wijst naar de wc...'' Thijs..zoek is in de pot...''
Thijs graait met zijn hand in de wc...hij roert door alle stront en pies...''uuughh''...
''Er ligt hier niks...''
Winston vertelt Thijs dat hij de deksel van de wc eraf moet halen. Thijs doet dat...en hij vindt een zak...
''En wat zit erin '' vraagt Winston....
''....2 zagen...''
"Die eh.. is gearrsteerd" "Hij heeft geld gestolen van Evert Hartman,een oplichter eerste klas"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:39 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Dan loopt Cody de jage in ey geen barman vandaag? '' Joost waar hangt die gekke marokaan uit''
Yacinto heeft geld gestolen ? ,hmmn nooit van hem verwacht '' Zegt Codyquote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:43 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Die eh.. is gearrsteerd" "Hij heeft geld gestolen van Evert Hartman,een oplichter eerste klas"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |