Tara krijgt te horen dat ze naar een nieuwe afdeling gaat en dat Marie haar gaat begeleiden....!quote:Op woensdag 19 januari 2005 16:49 schreef Woelli het volgende:
Vanavond gaat Tara naar huize Kolthof
Babette krijg Tara's kamer
okeequote:Op woensdag 19 januari 2005 17:25 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
Tara krijgt te horen dat ze naar een nieuwe afdeling gaat en dat Marie haar gaat begeleiden....!
Joost doet open als Tara naar binnen komt. "Is het zover?" "Gaan jullie hokken?"quote:Op donderdag 20 januari 2005 20:54 schreef Woelli het volgende:
Start
Tara pakt al haar spullen uit haar kamer en doet alles in de auto.
Ze gaat nog even terug naar de kamer om even kijken over alles der uit is.
Ze denkt nog na met de tijd van Richard en Marilene. En ze krijgt tranen in de ogen.
Tara zegt
''Dat Was Toen''
en tara loopt de trap af gaat de Jage uit en gaat richting Huize Kolthof.
Hmm Tjah het is zover.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:01 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost doet open als Tara naar binnen komt. "Is het zover?" "Gaan jullie hokken?"![]()
Joost schiet in de lach. "U zegt het maar mevrouw" en hij maakt een buiging in zijn rolstoel. "Maar ik kan niet lopen,dus je zult het zelf moeten doen" en hij begint te schaterlachen als Tara alle koffers een voor een naar boven draagt.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:03 schreef Woelli het volgende:
[..]
Hmm Tjah het is zover.
Dus daarom heb ik voor jou een verrassing !!!
Help mij maar even om mijn spul mee te sjouwen !!
Tara loopt heen en weer en zet de spullen op de grond en zegtquote:Op donderdag 20 januari 2005 21:07 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost schiet in de lach. "U zegt het maar mevrouw" en hij maakt een buiging in zijn rolstoel. "Maar ik kan niet lopen,dus je zult het zelf moeten doen" en hij begint te schaterlachen als Tara alle koffers een voor een naar boven draagt.
Ja klein maar super mooi. Het andere kindje heeft het niet gered .. zegt Cody treurig maar vind je het goed als we onze dochter Hailie noemen? vraagt Codyquote:Op donderdag 20 januari 2005 21:10 schreef Nano het volgende:
Lizzie gaat met haar hand over de couveuse."Wat is ze klein en waar is het andere kindje?"
"Eh,ik denk het wel" en ze lopen naar de tuin. Daar aangekomen komt ze bij het ruime, maar niet goed onderhouden tuinhuis. "Vind je het wat?" "Tara?!"quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:11 schreef Woelli het volgende:
[..]
Tara loopt heen en weer en zet de spullen op de grond en zegt
''Winston zei dat we mischien in het tuinhuis konde wonen maar kunnen we die eens even bekijken''.
Hailie Paris dan ?'' stelt Cody voor ey ons andere kindje is nu veilig ik ben er geweest ze zorgen daar echt goed voor hem. Zegt Cody om haar te sussenquote:Op donderdag 20 januari 2005 21:15 schreef Nano het volgende:
Lizzie kijkt naar haar dochter."Hailie"mompelt ze."Is Paris geen mooie naam?"Terwijl ze het zegt rolt er een traan over haar wang.
Tara kijkt helemaal blij.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:14 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Eh,ik denk het wel" en ze lopen naar de tuin. Daar aangekomen komt ze bij het ruime, maar niet goed onderhouden tuinhuis. "Vind je het wat?" "Tara?!"
" En uhm, Gwen dan?" maar als Tara helemaal verwonderd en enthousiast is over het tuinhuis en ziet dat ze het niet gehoord heeft haalt hij zijn schouders op en geeft haar een zoen op haar wang. "Succes meissie" en hij gaat naar binnen.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:17 schreef Woelli het volgende:
[..]
Tara kijkt helemaal blij.
Dit dit is perfect dit is precies goed voor ons 2.
Het is groot en we hoeven niet zoveel op te knappen en dan kan hier onze bed en daar een bank met de TV en daar een bureau voor Winston en der is ook genoeg voor straks voor de kleine. Teminste als we der ooit 1tje krijgen.
Dan loopt hij Iris tegen het lijf. "Ben je nou nog steeds niet opgerot" maar als hij ziet dat het laatje waarin het geld zit van Evert Hartman openstaat weet hij dat Iris meer weet. "Wat was jij aan het doen?"quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:22 schreef Orginial het volgende:
[..]
" En uhm, Gwen dan?" maar als Tara helemaal verwonderd en enthousiast is over het tuinhuis en ziet dat ze het niet gehoord heeft haalt hij zijn schouders op en geeft haar een zoen op haar wang. "Succes meissie" en hij gaat naar binnen.
Tara is helemaal blij en pakt haar auto en gaat meteen verf kopen en gaat meteen het tuinhuisje op knappen. Tara denkt vast voor uit en denkt als ze nu begint kunnen ze der morgen al slapen als ze morgen maar ook goed door werkt.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:22 schreef Orginial het volgende:
[..]
" En uhm, Gwen dan?" maar als Tara helemaal verwonderd en enthousiast is over het tuinhuis en ziet dat ze het niet gehoord heeft haalt hij zijn schouders op en geeft haar een zoen op haar wang. "Succes meissie" en hij gaat naar binnen.
''Ey meisje niet huilen we gaan het super krijgen met zen drietjes in een mooi groot huis en Hailie groeit op en word net zo mooi als haar moeder en tante echt waar .quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:22 schreef Nano het volgende:
Er rollen nog steeds tranen over Lizzie's wangen."Kan ik hem ook nog zien?"Ze gaat p Cody's schoot zitten en slaat haar handen voor haar ogen.
Joost kijkt Iris door dringend aan. Als Iris iets stamelt dat ze er niks van weet loopt Joost naar het lade en pakt het geld eruit. "Je houdt je bek oke?"quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:25 schreef Orginial het volgende:
[..]
Dan loopt hij Iris tegen het lijf. "Ben je nou nog steeds niet opgerot" maar als hij ziet dat het laatje waarin het geld zit van Evert Hartman openstaat weet hij dat Iris meer weet. "Wat was jij aan het doen?"![]()
Iris is geschrokken.Ze kijkt Joost aan en belooft niks te zeggen.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:29 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost kijkt Iris door dringend aan. Als Iris iets stamelt dat ze er niks van weet loopt Joost naar het lade en pakt het geld eruit. "Je houdt je bek oke?"
'' Ik hou ook van jullie '' Zegt Cody en hij geeft Lizzie een zoenquote:Op donderdag 20 januari 2005 21:29 schreef Nano het volgende:
Lizzie slaat haar armen om Cody heen."Ik hou van je en van Hailie en van ..............Ja,hoe noemen we hem eigenlijk?"
"Hou me mobiel even vast" en hij duwt zijn mobiel in haar handen. Joost rijdt naar de keuken om wat drinken voor zichzelf in te schenken en dan ineens komt Arthur binnen. "Wat doe jij met Joost zijn mobiel?"quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:33 schreef Poezzy het volgende:
[..]
Iris is geschrokken.Ze kijkt Joost aan en belooft niks te zeggen.
Startquote:Op donderdag 20 januari 2005 21:35 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Hou me mobiel even vast" en hij duwt zijn mobiel in haar handen. Joost rijdt naar de keuken om wat drinken voor zichzelf in te schenken en dan ineens komt Arthur binnen. "Wat doe jij met Joost zijn mobiel?"
Cliff
Iris protesteert."Dat is niet waar man!Die vent liegt!" schreeuwt ze.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:36 schreef Orginial het volgende:
[..]
Start
"Joost kom eens hier" "Iris heeft je mobiel in handen,wat heeft dat te betekenen?"
Er verschijnt een lach op Joost zijn gezicht. Dit is zijn kans om haar uit huis te werken. "Wat?!" "Ze heeft hem gestolen,vader" en Arthur trekt Iris aan haar arm naar buiten.
Na een tijdje zit Joost boven op zijn kamer. "Hmmm,heerlijk" en hij pakt Iris haar schoolboeken en opent het raam. Dan ziet hij Iris staan. "Deze had je nog van me tegoed" en hij gooit al haar boeken naar beneden.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:37 schreef Poezzy het volgende:
[..]
Iris protesteert."Dat is niet waar man!Die vent liegt!" schreeuwt ze.
Iris kijkt naar boven,er knalt een boek op haar kop.Ze schreeuwt:"Ik neem nog wel eens wraak,klootzak!" woest kijkt ze naar de boeken op de grond.Ze raapt ze bij elkaar."Wat nu?" denkt ze..quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:40 schreef Orginial het volgende:
[..]
Na een tijdje zit Joost boven op zijn. "Hmmm,heerlijk" en hij pakt Iris haar schoolboeken en opent het raam. Dan ziet hij Iris staan. "Deze had je nog van me tegoed" en hij gooit al haar boeken naar beneden.
"Sorry,dat was ik nog vergeten ook" en hij gooit haar mp3speler naar haar hoofd. Hij klettert op de tegels en dan ineens ziet Joost dat het al avond wordt en zet de computer op zijn kamer aan. Hij kan het niet laten om nog wat te roepen naar Iris. "Als je het koud hebt, ga dan maar even naar het Leger des Heils" en lachend logt hij in op zijn MSN.quote:Op donderdag 20 januari 2005 21:41 schreef Poezzy het volgende:
[..]
Iris kijkt naar boven,er knalt een boek op haar kop.Ze schreeuwt:"Ik neem nog wel eens wraak,klootzak!" woest kijkt ze naar de boeken op de grond.Ze raapt ze bij elkaar."Wat nu?" denkt ze..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |