Dommelschquote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:36 schreef blieblie het volgende:
Palm en Grolsch thuis en Dommelsch in de kroeg.
Dat is het enige bier wat telt.
Heiniken was een betere verkoper.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:37 schreef blieblie het volgende:
Ik snap nog steeds niet wrom meneer Heineken zo rijk is terwijl de heren Groen (van Grolsch) maar goed zijn voor een paar 100 miljoen.
Ach, ik zou er geen bezwaar tegen hebben als het op onze rekening gestort wordt.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:37 schreef blieblie het volgende:
Ik snap nog steeds niet wrom meneer Heineken zo rijk is terwijl de heren Groen (van Grolsch) maar goed zijn voor een paar 100 miljoen.
Zegt dat wat over jouw vrienden of over jouw mbt de keuze van jouw vriendenquote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:48 schreef neilpad het volgende:
Okke en Ferry ik moet me vanavond verontschuldigen ik heb loser vrienden
Ik heb wel trillian. Ook goed?quote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:56 schreef blieblie het volgende:
Neuh ik lees...
Maar ik zie niets wat zinnig genoeg is om op te reageren.
Kom es online @ msn!!!!
Dan is het goedquote:Op zaterdag 15 januari 2005 23:57 schreef neilpad het volgende:
Eentje lijkt er op Okke van 3 jaar geleden ofzo, volgens Ferry :|
Maar het zegt wat over me vrienden denk ik.
eg welquote:Op zondag 16 januari 2005 00:00 schreef blieblie het volgende:
[..]
Jaaah, als je maar online bent...
Maar da ben je nie![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |