Nog gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 8 februari 2005 16:25 schreef ivetje het volgende:
-knip-
Heb voor mijn verjaardag van mijn vriend een wavebird gehad voor de GC
-knip-
Dank jequote:Op dinsdag 8 februari 2005 20:04 schreef Mr.Happ-E het volgende:
[..]
Nog gefeliciteerd!![]()
Ik heb trouwens weer even geprobeerd om boompjes te planten in de sneeuw en nu doen ze het wel! Heb meteen een schep begraven op de 'shining spot'![]()
Ook ben ik erachter gekomen dat het niet echt bijzonder slim is om met bergen geld rond te lopen. Zou net het geld naar het postkantoor brengen om mijn schuld af te lossen kom ik een buur tegen. Ik ben zo vriendelijk om te vragen hoe het met hem is en hij vertelt me dat ie zin heeft in een spelletje. Hij verkoopt me zomaar een of ander doelloos stukje meubel voor heel heel veel geld!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
10 minuten later al het antwoord:quote:Hallo,
Ik bezocht vandaag de site van Animal Crossing Ambassadors, en kwam
erachter dat jullie ermee stoppen, wat ik zeer jammer vind. Niet
alleen omdat het een leuk plan was, maar ook omdat het nooit echt van
de grond kwam. De GBA SP die te koop was, was bijvoorbeeld haast
onmogelijk te krijgen, je moest wel 400 mensen laten registreren via
je link.
Dan waren er nog de activiteiten, die waren er veel te weinig. Er was
maar een enkele activiteit per 2 weken. Ook de prijzen waren niet
geweldig, ik wilde af wachten om te zien of er nog leuke dingen te
koop zouden komen voor een goedkoop bedrag, maar op dit moment is er
nog enkel de screensaver te koop voor 750 bellen, terwijl ik er meer
dan 4000 heb. Komt er nog een kans om ze te verzilveren voor andere
dingen voor 28 februari?
Met vriendelijke groet,
Thomas Haenen
Tsja, jammer van Animal Crossing Ambassadors, maar het liep niet echt lekker. Hopelijk nog iets leuks voor mijn punten.quote:Beste Thomas,
Bedankt voor je e-mail. We moeten helaas stoppen met de site omdat het
een tijdelijke actie was. We zullen volgende week nog een aantal andere
prijzen erin zetten. In het begin waren er elke week activiteiten maar
later werden dit er minder onder andere ook omdat er steeds minder
interesse voor was.
Met vriendelijke groet,
Het Nintendo Team
Dat is een klein bruin hondje, die heeft volgens mij bij mij gewoond. Was blij toen ze verhuisde, was niet het meest spannende karakterquote:Op vrijdag 11 februari 2005 11:07 schreef Tweetyfreak_Bea het volgende:
Het is een geweldige spel. Erg verslavend moet ik je wel zeggen. Ik heb op een amerikaanse website gezien dat er een poppetje is die Bea heet en ik heet ook zo. Bestwel grappig. Alleen dat poppetje is nog niet in mijn stadje geweest jammer genoeg.
Dat kan heel goed hoor; probeer het maar eens met het netje (als je heel erg je best doet kan het ook met de bijl)quote:soms heb ik gewoon echt zin om een poppetje op zijn/haar muil te rammen en dat kan niet in dit vredelievend spel Helaas...hehe
Dat duwen heb ik weleens geprobeerd...maar met dat netjequote:Op zondag 13 februari 2005 03:05 schreef SuperMocio het volgende:
[..]
Dat kan heel goed hoor; probeer het maar eens met het netje (als je heel erg je best doet kan het ook met de bijl)
Wat bosbewoners ook erg irriteert is vlak achter ze aan lopen en ze vooruit duwen.
Probeer maar eens, de reacties zijn meestal wel grappig, zeker als je een tijdje door blijft etteren....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |