Tss. Bachelor. Ik ga in januari naar ierland een semester, en ik hoop dan bij terugkomst aan m'n afstudeerproject te kunnen beginnen, en dan ben ik Drs.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:42 schreef keeper het volgende:
[..]
Ik heb nog één keer in de twee weken één college. Voor de rest ben ik er vooral voor een werkgroep.
En 2 februari heb ik m'n bachelor, als het goed is.
Ik wilde het tweede semester van dit jaar naar Finland, maar hun semester begint eerder dan het onze en daardoor zou ik een beetje klote uitkomen met mn Bachelorverhaal. Nu dus maar eens kijken naar een master in Finland (je betaalt daar geen collegegeldquote:Op donderdag 10 november 2005 22:05 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ga in januari naar ierland een semester.
Ach, de Drs. titel is toch niks meer waard. Iedere communicatiewetenschap mongool kan Drs. worden. Idem voor de psychologiestudentjes die met een 'onderzoek' in de trein een doctoraal of masterscriptie weten te vullen...quote:
B.Scquote:Op zaterdag 12 november 2005 10:22 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ach, je moet ergens beginnen he.
In de Propria Cures staan, dát is pas stoer.quote:Op zaterdag 12 november 2005 14:47 schreef keeper het volgende:
In de Folia staan, dát is pas stoer.
quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:15 schreef I.R.Baboon het volgende:
In de Propria Cures staan, dát is pas stoer.
quote:Oh, ik heb ook gedebateerd op de vu onder leiding van de rector magnificus deze zomer, maar dat is dan weer wat minder stoer.
En gedebatteerd met slechts één t schrijven nog veel minder.quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:15 schreef I.R.Baboon het volgende:
Oh, ik heb ook gedebateerd op de vu onder leiding van de rector magnificus deze zomer, maar dat is dan weer wat minder stoer.
Hoe staat het met jouw studie, Marble? Zijn we elkaar al eens tegen het lijf gelopen?quote:Op maandag 27 februari 2006 20:42 schreef Marble het volgende:
[..]
En gedebatteerd met slechts één t schrijven nog veel minder.
Ah.quote:Op maandag 27 februari 2006 20:41 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, ik sta nog wel gewoon ingeschreven hoor, en waarschijnlijk volg ik september wel weer wat vakken, dus het is nog steeds mogelijk (dan heb ik keeper niet voor niets aan de telefoon gehad 3,5 jaar geleden).
Ik word regelmatig begroet door mensen waarbij ik geen idee heb wie het zou kunnen zijn, dus één van hen zou jij best kunnen zijn.quote:Op maandag 27 februari 2006 20:50 schreef Marble het volgende:
Studie gaat prima en wat dat tweede betreft, dat zou jij toch net zo goed moeten weten als ik nietwaar?
Nou ja, ik bedoelde met 'tegen het lijf lopen' ook 'kijk, daar loopt IR, laat ik maar een blokje om lopen'.quote:Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef Marble het volgende:
Net of ik zo beleefd ben dat ik zomaar mensen ga groeten. Daar ben ik toch veel te hooghartig voor.
Ondertussen is de bachelor binnenquote:Op maandag 27 februari 2006 22:24 schreef keeper het volgende:
Oei, dit moet inderdaad opschieten, want ik zit nu een beetje mijn bachelorscriptie af te ronden en mijn master ga ik zeker niet op de UvA doen.
Dat, maar dan Master of Science "quote:Op donderdag 12 oktober 2006 13:00 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik zit al aan m'n derde baan, maar loop nog steeds op schema om komende zomer drs. te zijn.
Ik train 6x in de week, dus dat moet lukken.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 00:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
Als het goed is kom ik binnenkort wel een keer op een constitutieborrel bij jullie, keeper. Nu moet jij er voor zorgen dat jij er ook betn.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 00:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
betn.
Tja.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:16 schreef I.R.Baboon het volgende:
We waren niet uitgenodigd, keeper. En jullie waren ook niet bij ons. Derm wel, maar de meeste andere verenigingen lieten het afweten.
Ohh, 3 dagen werk dus nog en dan twee weekjes vrijquote:Ik moet nog even een paper schrijven en een presentatie geven en zo en dan begin ik in februari met m'n scriptie. Maar ik voel een uitputting aankomen.
Het moet niet gekker worden.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:23 schreef klnvntrbyt het volgende:
Wat toevallig.
Ik ben ook met mijn scriptie bezig.
Het is niet onopgemerkt gebleven.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 13:22 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik stond nu eindelijk ook in de Folia, Keeper.
Het CvB moet alleen nog even leren hoe je een bijlage meestuurt.quote:Beste student(e),
Bijgaand ontvangt u een brief van het College van Bestuur met belangrijke informatie over de inschrijving als student voor het studiejaar 2007-2008.
Het College van Bestuur
Ik ben er ook aan aan het geloven... eh.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |