Lees de OP nog eens?quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:55 schreef LostFormat het volgende:
Volgens mij ben je juist alternatief bezig als je niet stort.
Vandaar dat ook alto's het in hun hoofd durven te halen om te gaan lopen klagen op mensen die wél sociaal zijn.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:55 schreef LostFormat het volgende:
Volgens mij ben je juist alternatief bezig als je niet stort.
quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:55 schreef King_Nothing het volgende:
Optiefen snol. Ga ergens anders verkondigen hoe goed je wel niet bent en hoeveel je wel niet hebt gegeven. Kun je vannacht weer lekker slapen.
Zag 't al.quote:
Ik hoop dat jij de volgende keer familie verliest bij een dergelijke ramp.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:55 schreef King_Nothing het volgende:
Optiefen snol. Ga ergens anders verkondigen hoe goed je wel niet bent en hoeveel je wel niet hebt gegeven. Kun je vannacht weer lekker slapen.
Ja dat is weer een kans voor jou om tegen iedereen te vertellen dat je weer geld gestort hebt en dat je het zooooo erg vind. En ondertussen een harde plasser krijgen omdat je jezelf zo geweldig en mensenlievend vind en iedereen om je heen nu natuurlijk ook.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:58 schreef erkez het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij de volgende keer familie verliest bij een dergelijke ramp.
Ga jij even lekker in jezelf snijden, wereldvreemde kneus.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:02 schreef King_Nothing het volgende:
[..]
Ja dat is weer een kans voor jou om tegen iedereen te vertellen dat je weer geld gestort hebt en dat je het zooooo erg vind. En ondertussen een harde plasser krijgen omdat je jezelf zo geweldig en mensenlievend vind en iedereen om je heen nu natuurlijk ook.
Goed argument!quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:03 schreef erkez het volgende:
[..]
Ga jij even lekker in jezelf snijden, wereldvreemde kneus.
jezelf goed voelen door geld te storten en daarom denken dat je mensen mag uitschelden als ze dat niet doen...nee, jij bent idd goed bezig...wees trots op jezelfquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:03 schreef erkez het volgende:
[..]
Ga jij even lekker in jezelf snijden, wereldvreemde kneus.
ow sorry...he verdomme, nu reageer ik toch nog...houdt dan ook je bek dicht ivetjequote:Op donderdag 6 januari 2005 21:09 schreef Stuart het volgende:
Mee eens, vooral die uitkeringstrekkers die geen reet doneren moeten eens hun bek dicht houden![]()
Haha je voelt je aangesproken he?quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:10 schreef ivetje het volgende:
[..]
ow sorry...he verdomme, nu reageer ik toch nog...houdt dan ook je bek dicht ivetje
Dat klopt wel, maar alto's moeten overal tegenaan trappen, zijn associaal, en omdat iedereenquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:14 schreef nietzman het volgende:
Ik snap de link tussen die zeikerts en alto's even niet hoor.
Misschien ligt het aan mij, maar eigenlijk niet. Misschien is "Nijntje en de vergelijking" iets voor je? Alto's zijn te dom om een coherente zin te tikken, laat staan eentje waarin ze giro 555 acties afzeiken. Daar komt natuurlijk ook nog eens bij dat de gemiddelde alto nog gewoon iemand is van het niveau "Het isj heul ergies wat er gebeurt is ik ga snijduh en teegu papa segge dat ie geld geeve moet want ik krijgt togg geen zakgeldjuhs."
Dat klopt wel, maar alto's moeten overal tegenaan trappen, zijn associaal, en omdat iedereen stort, willen zij juist niet storten.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:14 schreef nietzman het volgende:
Ik snap de link tussen die zeikerts en alto's even niet hoor.
Misschien ligt het aan mij, maar eigenlijk niet. Misschien is "Nijntje en de vergelijking" iets voor je? Alto's zijn te dom om een coherente zin te tikken, laat staan eentje waarin ze giro 555 acties afzeiken. Daar komt natuurlijk ook nog eens bij dat de gemiddelde alto nog gewoon iemand is van het niveau "Het isj heul ergies wat er gebeurt is ik ga snijduh en teegu papa segge dat ie geld geeve moet want ik krijgt togg geen zakgeldjuhs."
Lees : ik vind het heel mooi en nobel van je dat je zo begaan bent met de mensen in Azie. Ik ben ook met ze begaan.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:56 schreef erkez het volgende:
[..]
Vandaar dat ook alto's het in hun hoofd durven te halen om te gaan lopen klagen op mensen die wél sociaal zijn.
Zeg LOST .... Wat verdien jij per maand???quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:16 schreef LostFormat het volgende:
Maar erkez, zeg eens, hoeveel heb je nou precies overgemaakt?
25.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:16 schreef LostFormat het volgende:
Maar erkez, zeg eens, hoeveel heb je nou precies overgemaakt?
jij hebt het bericht-wijzigen knopje ook niet uitgevonden hequote:Op donderdag 6 januari 2005 21:17 schreef erkez het volgende:
[..]
Dat klopt wel, maar alto's moeten overal tegenaan trappen, zijn associaal, en omdat iedereen
Het heeft trouwens geen fuck te maken met je goed te voelen maar, iedereen lijkt het vergeten, om die mensen gvd te helpen!
Als je het doet om je goed te voelen heb je wel een heel zielig leven. Bijna even zielig als alto's.
Mja, ik merk dat het een bepaald soort type is dat zo loopt te zeiken.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:18 schreef Pearly het volgende:
[..]
Lees : ik vind het heel mooi en nobel van je dat je zo begaan bent met de mensen in Azie. Ik ben ook met ze begaan.
Geld storten is ZEER goed om die mensen daar te helpen. Maar mensen aan vallen om het feit wie ze zijn en dat ze daarom geen geld storten voor al dat leed daar .... dat gaat best wel ver eigenlijk.
Dat wil niet zeggen dat ik je niet begrijp. Ik begrijp je dondersgoed .... en heb het van dichtbij meegemaakt maar veeelll minder erg. Maar hou je denkwijze over bepaalde mensen voor jezelf! Je krijgt hier reacties die toch niet reeel zijn. Ja! Zelf onnagedacht en spottend .....
LAAT HANGE!
quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:20 schreef ivetje het volgende:
[..]
jij hebt het bericht-wijzigen knopje ook niet uitgevonden he
waar zie jij nou ergens dat alto's dat niet doen...ik laat ze ook gewoon in hun waarde hoorquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:20 schreef erkez het volgende:
[..]
25.
Niet veel, maar het is wel gedaan én ik laat mensen die ook storten en hun best doen om geld in te zamelen in hun waarde.
Nee nee ... zo werkt dat niet!!quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:21 schreef erkez het volgende:
[..]
Mja, ik merk dat het een bepaald soort type is dat zo loopt te zeiken.
Een inwonende studiebeurs + lening.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:19 schreef Pearly het volgende:
[..]
Zeg LOST .... Wat verdien jij per maand???
Staat er : " jij bent een KOE"?quote:
* ivetje leest terug....hmmm *wrijft over kin*...tja...wat zal ik zeggen...nee, ik zie het er zo niet staan nee...niet met die woorden nee....dan zal het wel niet...bedanktquote:
Maar nevertheless denk ik niet dat er veel 'echte' alto's (Hahaha, alle alto's zijn natuurlijk stom en nep!) zijn die anti 555-acties opzetten.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:17 schreef erkez het volgende:
Dat klopt wel, maar alto's moeten overal tegenaan trappen, zijn associaal, en omdat iedereen stort, willen zij juist niet storten.
Het heeft trouwens geen fuck te maken met je goed te voelen maar, iedereen lijkt het vergeten, om die mensen gvd te helpen!
hmm...dan kan je dat woord natuurlijk ook veranderen in marrokaan ofzo...of belg...of duitser...maar dat mag ook niet want dan discrimineer je...hij discrimineert dus gewoonquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:32 schreef nietzman het volgende:
[..]
Maar nevertheless denk ik niet dat er veel 'echte' alto's (Hahaha, alle alto's zijn natuurlijk stom en nep!) zijn die anti 555-acties opzetten.
Dus laten we het er maar gewoon op houden dat je 'alto' gebruikt als scheldwoord voor hartenloze klootzakken, maar dan vind ik dat wel een beetje een beladen term. Dan kun je ze net zogoed doodverwensen.
Mensen alto noemen is echt not-done. Schelden met kanker doe je toch ook niet?
Uit welk land kwamen de alto's ookalweer?quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:34 schreef ivetje het volgende:
hmm...dan kan je dat woord natuurlijk ook veranderen in marrokaan ofzo...of belg...of duitser...maar dat mag ook niet want dan discrimineer je...hij discrimineert dus gewoon
altoland...duh...quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:36 schreef nietzman het volgende:
[..]
Uit welk land kwamen de alto's ookalweer?
Patserquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:41 schreef MarkzMan_X het volgende:
Ik heb de mensen van Azië een alto gegeven .
Doe niet zo stom.quote:
alto is sooooo 2004 joh!!quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:42 schreef Pearly het volgende:
Ow ..... ???
ik dacht meer 'van welk jaar zijn de alto's'?
quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:42 schreef Pearly het volgende:
Ow ..... ???
ik dacht meer 'van welk jaar zijn de alto's'?
Het stikt hier van de oordelen en de vooroordelenquote:
ow...shit..maar mijn moeder is er niet...wat nuquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:43 schreef nietzman het volgende:
[..]
Doe niet zo stom.
Altoland bestaat niet en dat weet jij net zo goed als ik.
Neem je moeder in de maling.
Bwaahahahahhaha.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:46 schreef ivetje het volgende:
en ik zie alto eigenlijk wel een beetje als een bepaald "soort" mensen
owja...dat mag ook niet...shit, da's ook weer discriminatie zeker. Hmm, alto's behoren tot een groep...zo goedquote:
alto'squote:Op donderdag 6 januari 2005 21:53 schreef Pearly het volgende:
En tot welke "groep" behoor jij ? ivetje?
Heej, dat zei mijn opa ook altijdquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:00 schreef Ixnay het volgende:
"Goed idee, laten we iedereen die anders durft te zijn dan de massa eens flink dissen, want dat is lekker makkelijk."
"Ein Volk"
"Ein Reich"
"Ein Führer"
en zijn ook van die figuren die zo'n respect bandje omhebbenquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:44 schreef Herr_Munk het volgende:
Degene die wel gestort hebben zijn NSB-ers....
U riep?quote:Op donderdag 6 januari 2005 22:00 schreef Ixnay het volgende:
"Goed idee, laten we iedereen die anders durft te zijn dan de massa eens flink dissen, want dat is lekker makkelijk."
"Ein Volk"
"Ein Reich"
"Ein Führer"
Bron?quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:53 schreef erkez het volgende:
Kunnen die associale alto's zonder leven hier a.u.b op houden te zeiken over de Azie-acties? Vooral de mensen die zelf geen cent hebben gegeven moeten gauw hun smoel houden over mensen die wél hun best doen om de slachtoffers daar te helpen! Oprotten jullie.
Opbokken, jij jammerlijke verspilling van je vaders' sperma. Ik heb al gegeven. Ik heb het gehad met die Azie handel. Anders ga jij even je halve maandloon uitdelen omdat iedereen wel wat voor 555 wil hebben.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:53 schreef erkez het volgende:
Kunnen die associale alto's zonder leven hier a.u.b op houden te zeiken over de Azie-acties? Vooral de mensen die zelf geen cent hebben gegeven moeten gauw hun smoel houden over mensen die wél hun best doen om de slachtoffers daar te helpen! Oprotten jullie.
oja?quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:43 schreef nietzman het volgende:
[..]
Doe niet zo stom.
Altoland bestaat niet en dat weet jij net zo goed als ik.
Neem je moeder in de maling.
In een Spaanschtalig landquote:Op vrijdag 7 januari 2005 02:13 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
oja? waar is deze foto dan genomen?a
[afbeelding]
vergetenquote:Op donderdag 6 januari 2005 23:34 schreef Onderbroek het volgende:
[..]
en zijn ook van die figuren die zo'n respect bandje omhebben
Dat zijn de gamers nog altijd, suffe nerd.quote:Op vrijdag 7 januari 2005 03:00 schreef Fillipe het volgende:
Haha alto's grootste losers van de de nederlandsche klasses, kut heaumeaux
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 03:00 schreef Fillipe het volgende:
Haha alto's grootste losers van de de nederlandsche klasses, kut heaumeaux
HR!quote:
Ik en suffe nerd?quote:Op vrijdag 7 januari 2005 03:01 schreef JDude het volgende:
[..]
Dat zijn de gamers nog altijd, suffe nerd.
voor de rest ben je wel gezond ???quote:Op donderdag 6 januari 2005 22:44 schreef Herr_Munk het volgende:
Degene die wel gestort hebben zijn NSB-ers....
quote:Southpark
Stan: "Tell me goth dude, how do i join you and your group?"
Goth: "Thats, easy all you have to do to be a nonconformist is dress, act, think, and like the same things as we do."
Welkom in Nederland.quote:Op vrijdag 7 januari 2005 01:21 schreef DeLeider het volgende:
Ik heb ook niets gestort, ik word gvd helemaal gestoord van dat 555 gedonder. Het word gewoon opgedrongen en je bent "aso" als je niets stort.
Hapquote:Op vrijdag 7 januari 2005 13:07 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ik en suffe nerd?O men, je voelt je wel erg op je alto pikkie gestapt of niet? Suffe alto
Ik vindt de stelling van ts net zo achterlijk als mijn reactie.quote:Op vrijdag 7 januari 2005 13:34 schreef buzzer het volgende:
[..]
voor de rest ben je wel gezond ???
als dit een poging tot lemming is vind ik hem nogal grof....
Ik ben geen alto maar stort nietquote:Op donderdag 6 januari 2005 20:56 schreef erkez het volgende:
[..]
Vandaar dat ook alto's het in hun hoofd durven te halen om te gaan lopen klagen op mensen die wél sociaal zijn.
Die twee hebben dus geen reet met elkaar te maken.quote:Op vrijdag 7 januari 2005 14:28 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Ik ben geen alto maar stort niet
Omdat...quote:Op vrijdag 7 januari 2005 14:43 schreef Graveland het volgende:
Aziaten krijgen NIETS van mij.
*wijst naar signature*quote:
quote:
Haha, klassieker, 'mensen helpen', je schuldgevoel afkopen bedoel je. En dan ook nog zeggen dat het 'je best doen' is, pfff wat een moeite.quote:Op donderdag 6 januari 2005 20:53 schreef erkez het volgende:
Kunnen die associale alto's zonder leven hier a.u.b op houden te zeiken over de Azie-acties? Vooral de mensen die zelf geen cent hebben gegeven moeten gauw hun smoel houden over mensen die wél hun best doen om de slachtoffers daar te helpen! Oprotten jullie.
Mijn god....quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:17 schreef erkez het volgende:
[..]
Dat klopt wel, maar alto's moeten overal tegenaan trappen, zijn associaal, en omdat iedereen stort, willen zij juist niet storten.
Het heeft trouwens geen fuck te maken met je goed te voelen maar, iedereen lijkt het vergeten, om die mensen gvd te helpen!
Als je het doet om je goed te voelen heb je wel een heel zielig leven. Bijna even zielig als alto's.
heb je niets beters te vertellen?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |