abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 26 januari 2005 @ 20:14:36 #201
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_24765534
Ah Livelink weet je, Jolie huilt ook wel eens uur om niks bij de oppas maar als ik d'r ophaal en ik vraag hoe het gegaan is dan is het antwoord; het is goed gegaan.
Want over het algemeen gaat het hartstikke goed, thuis spoken ze ook wel eens, net als brullen om niks. Maar hey, als het niet de spuigaten uitloopt is het gewoon normaal en niks aan de hand. Gewoon es proberen Ik ben ook niet zo stoer hoor met dit soort dingen maar soms moet ook wel in andere dingen even investeren. Nou ja moet niet natuurlijk maar soms is het wel goed.

Rottdog hoop dat het gauw beter gaat.
pi_24765866
investeren in de is OK!
  woensdag 26 januari 2005 @ 20:47:22 #203
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_24766373
Meestal wel ja weet alleen niet of dit de juiste tijd is maar goed. Wanneer weet je zoiets wel? Maar misschien helpt het juist wel met alles beter laten worden
  woensdag 26 januari 2005 @ 22:20:10 #204
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_24768395
Denk dat je het gewoon over je heen moet laten komen LB dan weet je zelf wel of het goed zit of niet .Gewoon proberen er van te genieten en tja de juiste tijd bestaat dat de juiste tijd, er zal altijd wel wat zijn denk ik zo.

Gewoon zonder gedachten genieten
  woensdag 26 januari 2005 @ 23:41:06 #205
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_24770288
Helaas weet je altijd pas achteraf dat het een goed besluit was of niet, maar volgens mij is dit in ieder geval een hele mooie tijd om lekker in Antwerpen te zijn en te genieten.

Jullie hebben allemaal gelijk met betrekking tot het logeren. Ik ga er ook echt iets aan proberen te doen, want ook ik moet hoognodig weer eens wat investeren in de , want dat is er na de geboorte van Job wel een beetje bij ingeschoten.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  FOK!fossiel donderdag 27 januari 2005 @ 08:37:12 #206
2628 Karin
pi_24773084
Livelink dat houdt mij ook erg tegen hoor om Bram uit logeren te doen, de wetenschap dat hij best wel kan spoken 's nachts. Laatst was hij aan het logeren bij Lois en toen was hij al om kwart over 5 wakker Voelde me zooooo schuldig (net alsof ik er wat aan kan doen, niet dus maar tis wel ontzettend lullig). Maar voor de opa's en oma's is 1 nachtje slecht slapen vast te overzien hoor mocht dat gebeuren. En die van Bram vinden het ook helemaal niet erg, ze waren zelfs jaloers dat hij de laatste keer bij iemand anders had gelogeerd.
pi_24775482
Ik voel me ook opgelaten als ik de kinderen laat logeren en ze slapen niet goed snachts. Toen Djen dus voor het eerst uit logeren ging bleek er helemaal niks aan de hand te zijn want mevrouw had de hele nacht heerlijk geslapen en mijn ouders ook. Djulian is vorige maand de eertse keer wezen logeren bij mijn vriendin en haar vriend, maar hij was verkouden en heeft dus de 1e nacht erg lopen spoken. Ik voelde me erg schuldig, maar ik moest naar het ziekenhuis en Djulian kon dus niet mee en het was dus noodzaak. Mijn vriendin vond het overigens niet erg, het hoort erbij zei ze. Dus een boel schuld gevoel om niks. En zonder het te proberen weet je ook niet of het kan en lukt. Dus ik zou zeggen de kids uit logeren en jullie lekker een weekendje genieten van elkaar
  donderdag 27 januari 2005 @ 12:51:30 #208
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_24777421
Zo gaat Zoë morgen uit slapen bij opa en oma, pa en ma gaan verjaardag vieren
Alleen ze gaat ook 12 feb. een nachtje uit slapen en ik zie daar meer tegen op. Mijn vriendin is dan 6 mnd zwanger en daar gaat ze dan dus slapen, dan zit ik echt wel te duimen dat ze de nachtrust krijgt want die is dan nog zo lekker .
pi_24778799
Als je aanbiedt om op te passen dan hou je er ook rekening mee dat het lastig of veel werk kan zijn...dus ik zou me daar niet teveel zorgen over maken hoor!!
Tis dat ik Noa niet kan laten logeren omdat ik haar borstvoeding geef, maar anders zou ik het wel graag een nachtje doen...

Tex, wat jij beschrijft dat herken ik wel. Inderdaad is een baby'tje op deze leeftijd nog 'niet veel aan' ofzo...ook al houd je ontzettend veel van dat kleine mensje, het is moeilijk dat je niets van hem/haar begrijpt...in ieder geval niet genoeg in mijn ogen! Als Noa huilt en huilt en huilt terwijl ze net haar buikje vol heeft en ik voor mijn idee alles gedaan heb om haar tevreden te stellen is dat heel moeilijk...en ik kan inderdaad niet wachten tot ze opgroeit en meer gaat begrijpen van de wereld om zich heen en echt een persoonlijkheid wordt.

Noa is ook bij andere mensen heel vaak stil en lief en rustig en vaak slaapt ze dan ook lekker. En dan begint de nacht thuis weer én de ellende (ehh...overdreven uitgedrukt hoor...maar vannacht was het weer raak dus dan ben ik ietsje negatiever ).

Dus ik begrijp je goed hoor...ben blij om het van een andere moeder ook te lezen.

Anniebaby: wat een onzin dat iedereen zegt dat ze zo makkelijk is en dat je daarom niet mag klagen over vermoeidheid!! Moeder én huisvrouw zijn is zowiezo best zwaar, moet ik zeggen! En je bent nog maar net bevallen, daarvan heb je echt nog wel een nasleep...én het is normaal als je twee maanden na de geboorte nog steeds doodmoe bent. Het is echt wennen zo in de eerste weken. Ook al is je baby rustig, dat is zeker niet altijd zo en het wil niet zeggen dat je het dan per definitie 'makkelijk' hebt. Een baby is zowiezo een hele zorg.
  donderdag 27 januari 2005 @ 19:40:53 #210
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_24783511
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 14:07 schreef Suzanna het volgende:
Moeder én huisvrouw zijn is zowiezo best zwaar, moet ik zeggen! En je bent nog maar net bevallen, daarvan heb je echt nog wel een nasleep...én het is normaal als je twee maanden na de geboorte nog steeds doodmoe bent.
Sterker nog, ik ben nu bijna 6 maanden na de geboortje van Thomas nog steeds doodmoe. Ga elke dag voor 9-en naar bed, maar word helaas ook elke dag om half 5 weer wakker (Thomas begint dan te spoken). En volgens mijn huisarts is dit alles nog steeds 'normaal'. Drukmaken doe ik me er ook niet over. Het gaat vanzelf voorbij.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_24787890
Bij mij was dat 5/6 maanden na de bevalling het ergst, en nu is 't weer veel minder (ze is nu 7 maanden). Hoort bij het ontzwangeren, zeggen ze..
pi_24787985
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 11:27 schreef Anitra het volgende:
Ik voel me ook opgelaten als ik de kinderen laat logeren en ze slapen niet goed snachts. Toen Djen dus voor het eerst uit logeren ging bleek er helemaal niks aan de hand te zijn want mevrouw had de hele nacht heerlijk geslapen en mijn ouders ook. Djulian is vorige maand de eertse keer wezen logeren bij mijn vriendin en haar vriend, maar hij was verkouden en heeft dus de 1e nacht erg lopen spoken. Ik voelde me erg schuldig, maar ik moest naar het ziekenhuis en Djulian kon dus niet mee en het was dus noodzaak. Mijn vriendin vond het overigens niet erg, het hoort erbij zei ze. Dus een boel schuld gevoel om niks. En zonder het te proberen weet je ook niet of het kan en lukt. Dus ik zou zeggen de kids uit logeren en jullie lekker een weekendje genieten van elkaar
nee duhhhh tuurlijk vonden wij het niet erg dat djulian liep te spoken, was alleen maar zielig dat hij zo verkouden was. Als hij komt logeren houd ik er idd echt wel rekening mee dat dat ten koste gaat van mijn nachtrust, jammer dan.

Wanneer mag hij weer komen logeren???
OK eerst is Djen aan de beurt.
  vrijdag 28 januari 2005 @ 08:12:54 #213
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_24792264
Kozakken ik denk maandag aan je hoor!

Belana, laten we duimen voor een wonder zodat jullie kunnen blijven wonen waar je nu zit.
Voor mijn part win je de staatsloterij !

Anitra, heb je al lekker ergens op kunnen afreageren?

Snoopy &
Rottdog : hoe gaat het met jullie lichamelijke klachten nu?

Sugar &
Luchtbel : was het gezellig afgelopen woensdag?

Hier gaat het redelijk. De hulp die we krijgen is geweldig, al is het deze week een rommeltje omdat er steeds iemand anders (een nieuwe) komt, aangezien de "vaste" hulp vrij heeft. Maar ze zijn stuk voor stuk lief en zorgzaam.
Ik ben al helemaal gewend aan het nieuwe ritme: 21.00 uur naar bed, 05.15 uur opstaan. Indien mogelijk 's middags een tukje. Er zijn wel nog steeds veel afspraken (fysio, logo, psych, MEE, etc.) waardoor er vaak weinig tijd overblijft voor leuke dingen. Voordeel: de tijd vliegt om, des te sneller breekt het voorjaar aan Niet dat er dan wezenlijk iets verandert, maar het lijkt op de één of andere manier mooier, leuker, prettiger als de zon schijnt.

Oh ja, over 2 weken gaan we een weekendje weg. Danyel gaat dan logeren in de Glind. We zijn er afgelopen dinsdag gaan kijken en kennismaken. Zag er prima uit.
... ♥ ik mis je ♥
pi_24792327
Lekekr Fluf een weekendje er tussen uit!! Dat zal wel ff lekker zijn, ook raar natuurlijk maar probeer lekker van elkaar te genieten en van jullie rust die 2 daagjes. En wat fijn dat de nieuwe hulp(en) zo goed en lief zijn! Dat neemt je vast al een stuk zorg uit handen want je hebt het maar al te druk zo te lezen met al die bezoeken aan fysio, logo, e.d. ....
Op naar het voorjaar dus!
Zoals ma kamper piet zegt:
~~ * * eeN DaG NieT LEVEN ~~ IS DaG NieT LacHT TOCHT ? * * ~~
  † In Memoriam † vrijdag 28 januari 2005 @ 09:08:11 #215
43556 miss_dynastie
pi_24792663
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 08:12 schreef phluphy het volgende:
Ik ben al helemaal gewend aan het nieuwe ritme: 21.00 uur naar bed, 05.15 uur opstaan. Indien mogelijk 's middags een tukje.
He, wat lijkt me dat lekker voor jullie, na aaaaal die gebroken nachten. Wordt dat nog verder opgeschoven zodat je van elf tot kwart over zeven slaapt, en ook weer wat aan de avond hebt?
quote:
Oh ja, over 2 weken gaan we een weekendje weg. Danyel gaat dan logeren in de Glind. We zijn er afgelopen dinsdag gaan kijken en kennismaken. Zag er prima uit.
He, wat leuk! Wat gaan jullie doen?
  vrijdag 28 januari 2005 @ 10:22:56 #216
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_24793674
Fluf, wat goed van dat weekendje weg! Lekker!

En is Danyel zo'n vroege vogel of is er een andere rden om al om 5.15 op te staan? Zwaar is dat, vind je niet?

Maria is de afgelopen 3 dagen steeds ietsjes later wakker geworden, vanochtend echt wonderbaarlijk laat: om 6.40 u! We waren in één klap helemaal uitgeslapen, zo lekker! Ze was namelijk tussendoor ook helemaal niet wakker geweest, echt kunnen pitten dus!

En het was zéker gezellig met Luchtbel en dat kleine grote hummende Jolietje!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_24793806
Lekker Sugar dat je hebt kunnen 'uitslapen'! Dat scheelt enorm in je humeur denk ik zo.

Phluph, wat heerlijk dat jullie een weekendje weggaan! Waar gaan jullie naartoe? Ook investeren in de ?

Met mij gaat het wat beter. Heb nu 2x in de week fysiotherapie en ik moet natuurlijk oefeningen doen. KOmt allemaal wel goed.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  vrijdag 28 januari 2005 @ 10:30:43 #218
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_24793835
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 10:29 schreef snoopy het volgende:
Lekker Sugar (KNIP) Dat scheelt enorm in je humeur denk ik zo.

Wou je me wat zeggen, Snoep?
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_24793870
Nee, maar ik heb zelf een paar nachten achter de rug waarbij Morris om 5 uur wakker werd en niet meer wilde slapen. En op de een of andere manier werd ik daar een ietsiepietsie chagerijnig van Niet naar hem toe hoor maar blijkbaar kan ik er niet zo heel goed tegen. Vanmorgen werd hij pas weer om 7 uur wakker en voelde ik me een stuk wakkerder
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_24796535
Ik heb nog niks gevonden om tegen aan te schoppen Phluphy. Maar het komt echt met buien. Ik ben ook ineens een ster geworden in weekenden vol plannendan hoef ik niet aan andere dingen te denken En als straks idd het zonnetje weer schijnt en er lekker buiten gezeten kan worden dan ziet alles er al een stuk beter uit!!!!

Sugar lekker dat je hebt uit kunnen slapen, nu duimen dat het doorzet en dat Maria haar tijd een stukje blijft verplaatsen.
  vrijdag 28 januari 2005 @ 14:13:35 #221
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_24797991
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 09:08 schreef miss_dynastie het volgende:He, wat lijkt me dat lekker voor jullie, na aaaaal die gebroken nachten. Wordt dat nog verder opgeschoven zodat je van elf tot kwart over zeven slaapt, en ook weer wat aan de avond hebt?
Ahaaaaaa, u heeft me verkeerd begrepen
De nachten zijn nog steeds gebroken hoor! 2 à 3 x per nacht eruit om even te troosten of zo. Nooit langer dan een kwartiertje per keer, maar toch

Sugar, de eerste voeding is om 6.00 uur, maar ik moet de medicijnen al geven om 5.30 uur. Daarvóór moet ik kolven, koffie drinken en voeding voorbereiden etc.
Ik vind het niet eens echt erg, dat hele vroege, vind het wel knus en gezellig.

We gaan waarschijnlijk dat weekend naar Zeeland. Inderdaad ook een beetje investeren in de en verder gewoon bijslapen, lekker eten en uitwaaien

Anitra, volhouden ! Betere tijden zullen komen!
... ♥ ik mis je ♥
  † In Memoriam † vrijdag 28 januari 2005 @ 22:02:00 #222
43556 miss_dynastie
pi_24805318
quote:
Op vrijdag 28 januari 2005 14:13 schreef phluphy het volgende:
Ahaaaaaa, u heeft me verkeerd begrepen
De nachten zijn nog steeds gebroken hoor! 2 à 3 x per nacht eruit om even te troosten of zo. Nooit langer dan een kwartiertje per keer, maar toch
Oh, oeps Maar gelukkig wel een stukje beter dan eerst
quote:
We gaan waarschijnlijk dat weekend naar Zeeland. Inderdaad ook een beetje investeren in de en verder gewoon bijslapen, lekker eten en uitwaaien
Leuk
  vrijdag 28 januari 2005 @ 22:25:15 #223
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_24805864
Hé Phluphy, mag ik nog even zeggen dat ik jullie echt enorme kanjers vindt? Ja, tuuk zeg je dan weer, dat doe je gewoon automatisch. Maar jullie staan er nu eenmaal voor en jullie gaan er super mee om. Diepe diepe .
Wat is De Glind eik?
Heel goed dat jullie even samen er tussen uit gaan. Even weer oog voor elkaar.

Mijn zus is in hetzelfde zh bevallen als jij. Ik mail je even als je het niet erg vindt.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_24805987
Flufke!!! Even een dikke vanaf hier, kanjer! Geniet maar lekker van dat weekend straks. Ow en een dikke voor Danyel!!
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_24808924
Fluf geniet van jullie weekendje en fijn dat het beter gaat met de hulp
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  Hoofdredactie Fotografie zaterdag 29 januari 2005 @ 02:37:12 #226
95752 crew  Chell
Kluns
pi_24810252
Klinkt goed Pluphy! Geniet van jullie weekendje!
En wat fijn dat Danyel dus wél bij De Glind terecht kan!
  zaterdag 29 januari 2005 @ 16:59:16 #227
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_24817222
Thanks We kijken er ook echt naar uit. De vertrekdag valt op Jeroen's verjaardag. Heerlijk om dit met zijn 2'tjes te vieren

Dutch, De Glind is een Kinderhospice. Naast zorg voor terminale patiëntjes bieden ze ook respijtzorg voor ouders van gehandicapte kinderen. Respijtzorg: zij zorgen voor het kind terwijl de ouders kunnen bijtanken. Het is in een gewoon huis in de landerijen bij Barneveld en het zag er allemaal prima uit. Al zal het natuurlijk wel raar zijn hem daar de eerste keer achter te laten.
Maar het zal snel wennen hoop ik, tenslotte mag hij daar elke maand een weekendje logeren.
Oh ja, ik heb je mailtje beantwoord.
... ♥ ik mis je ♥
  † In Memoriam † zaterdag 29 januari 2005 @ 17:58:58 #228
37843 lady-wrb
kortaf
pi_24818316
o wat lekker phluphy! geniet ervan hoor! je moet er een hele maand mee doen
pi_24823291
Ik ben al een paar weken gigantisch druk geweest met de voorbereidingen van de doop voor Thijs, ik heb zelf het boekje helemaal gemaakt en de doop is samengesteld zoals wij het graag willen.
Vandaag heb ik de doosjes gevouwen chocolaadjes erin gedaan strik erom heen en naam van Thijs en de data erop.
En morgen om 13.00 is het dan zover dan word Thijs gedoopt,daaarna is het koffie soep en broodjes eten bij ons thuis.
En a.s woendag komen ze een nieuwe cv-ketel plaatsen want we lopen nog steeds te etteren met de ketel, alweer een paar dagen zonder warm water en verwarming gezeten en dat is niet fijn
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_24823949
Fijne doopdienst morgen, Bar!

Phluphy wat fijn dat julie een weekendje samen weg kunnen en dat Danyel vaker naar De Glind kan. Geniet ervan.
pi_24825242
Bar, ik hoop dat jullie morgen een fijne en inspirerende dag hebben!
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  zondag 30 januari 2005 @ 05:33:56 #232
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_24828793
Bar, ik wens jullie een hele mooie dag toe. Maak je wel foto's?
... ♥ ik mis je ♥
  zondag 30 januari 2005 @ 05:36:22 #233
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_24828800
Kozakken succes morgen
... ♥ ik mis je ♥
  zondag 30 januari 2005 @ 14:35:31 #234
103793 kozakken
Living the life
pi_24832829
tanx fluf. Ben er zelf zo dubbel over. Denk dat het een leuke baan is en ik hoop dat het klikt.. Maar.... (en nu komt 't) ik moet er weer 4 uur per dag voor gaan reizen. Dat is dus gewoon hetgeen wat ik jaren gedaan heb en eigenlijk nooit naar terug wilde.
Dus ik ga maar gewoon op gesprek en zie dan wel wat we van elkaar vinden en of ik echt weer zo lang wil gaan reizen.
Want eigenlijk denk ik ook (dat is de andere kant) dat ik mezelf best tijd mag geven om een leuke baan in de buurt te vinden....
-dubbel, dubbel, dubbel-

Bar, hoop dat je een supermooie doop hebt gehad!
  zondag 30 januari 2005 @ 14:39:40 #235
24188 Belana
kloon van belana
pi_24832907
kozakken, ik zou er nog maar eens 3 keer over nadenken dan hoor, 4 uur reizen is echt veel!
En wat is er mis met jezelf de tijd geven voor een baan in de buurt? Niks toch?
Succes met het nemen van de beslissing!
stormy waters...
sailin'
pi_24838431
Foto's van de doop van Thijs komen snelheb een analoog toestel dus rolletje moet eerst weg gebracht worden Bar ik vond het een hele mooie doopdienst!!!! Thanks dat ik aanwezig mocht zijn bij dit intieme moment. zal zo even wat digi foto's van Thijs en Djulian uploaden
  zondag 30 januari 2005 @ 20:55:09 #237
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_24839082
quote:
Op zaterdag 29 januari 2005 16:59 schreef phluphy het volgende:
Thanks We kijken er ook echt naar uit. De vertrekdag valt op Jeroen's verjaardag. Heerlijk om dit met zijn 2'tjes te vieren

Dutch, De Glind is een Kinderhospice. Naast zorg voor terminale patiëntjes bieden ze ook respijtzorg voor ouders van gehandicapte kinderen. Respijtzorg: zij zorgen voor het kind terwijl de ouders kunnen bijtanken. Het is in een gewoon huis in de landerijen bij Barneveld en het zag er allemaal prima uit. Al zal het natuurlijk wel raar zijn hem daar de eerste keer achter te laten.
Maar het zal snel wennen hoop ik, tenslotte mag hij daar elke maand een weekendje logeren.
Oh ja, ik heb je mailtje beantwoord.
Thanx
Maar het klinkt goed 'De Glind'. Het is heel belangrijk dat jullie er een goed gevoel over hebben, dan kunnen jullie straks met een gerust hart weg. Heb je er zin in?
Domme vraag
Als je niet lacht, ben je dood.
  zondag 30 januari 2005 @ 21:53:22 #238
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_24839554
Wauw pluphy klinkt goed even met zijn tweeën weg

Thijs gefeli

Kozakken daar ging ik ook wel even over nadenken, echt veel 4 uur reizen voor een baan
pi_24839789
en rottdog, gaat 't met jou inmiddels weer wat beter?
pi_24840487
Rottdog hoe is het met jou? Willen de medicijnen wat helpen en word het nu eindelijk eens wat minder?
Phluphy lekker genieten van elkaar!!!
pi_24840915
Vanmorgen was ik al vroeg in de weer, stofzuigen nog snel even dweilen, Thijs in badje gedaan (jaa sinds het weekend is en marco dus thuis is is de cv niet meer uitgegaan )
Thijs nette kleertjes aangetrokken, de visite ontvangen, vandaar uit tevoet naar de kerk gelopen.
Dienst was mooi en precies zoals ik wilde behalve op 1 kein dingetje na ik had zo aangeven dat ik niets wilde zeggen maar toch trok de pastor mij naar voren... .
Maakt verders niet uit
Thijs heeft in het begin nog lekker liggen slapen en had echt geen idee wat er stond te gebeuren, heel erg leuk
Daarna mochten we hem vastpakken en werd een kring rondom Thijs,Marco en mij gevormd en hebben ze een dak boven zijn hoofd gemaakt (handoplegging) daarna kreeg Thijs van de meeste mensen een op dat rare mens van mijn stiefmoeder na :s zij moet het altijd anders doen
Daarna werd meneertje gedoopt, de pastor deed het leuk, ze betrok ook op een leuke mannier de andere kinderen erbij.
Het dopen ging goed, hij maakte even gekke bekken maar daar bleef het ook bij, het kruisje (zalving) vond hij ook niet erg.
Daarna werd Thijs wel wat onrustiger, maar gelukkig duurde het niet lang meer.
Ook werd er nog even stil gestaan bij mijn moeder,oma,2ooms van Marco, en zijn oma en werd er een kaars voor hun gebrand.

Na de doopdienst zijn we lekker weer tevoet terug gelopen naar ons huis, waar de mensen koffie,iets fris, broodjes en soep kregen.
Nog even nakletsen en babbelen en daarna ging men druppelsgewijs terug naar huis.
Thijs ligt ondertussen heerlijk in zijn bedje te slapen, helmaal vermoeid was hij, zo schattig.Het was natuurlijk ook druk voor Hem en samen met Djullian weer spelen vond hij ook helemaal tegek.

kortom het was een gezellige dag, waar ik graag aan terug denk

[ Bericht 5% gewijzigd door Bar_en_Mar op 30-01-2005 23:11:20 ]
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_24841445
Djulian vond het ook heel leuk!!!! Zie de foto's
Hij ligt nu te slapen en ik vraag me af of ik hem wakker moet maken voor zijn laatste fles.
Djen vind het heerlijk om met de 2 jongens te spelen. Thijs deed ook lachen naar Djen en Djen was helemaal trots Deze mama is helemaal moe nu, maar heeft een geweldige dag gehad!!!!
pi_24849525
HIer weer even een berichtje van mij. Afgelopen dinsdag op woensdag nacht is mijn moeder met hartklachten opgenomen in het ziekenhuis. Ze had flinke pijn aan haar borst en linkerarm maar wou weer terug naar bed en had het idee om de volgende ochtend wel even langs de huisarts te gaan. Nou daar had ze dus mooi pech mee, ik en mjin vader vonden dat ze op dat moment naar de dokter moest en dus belde ik de centrale doktersdienst die gelijk een arts stuurde en die vervolgens een ambulance belde. Mijn moeder der bloed werd nagekeken en daaruit bleek dat haar hart geen schade had ondervonden aan de afwijking die te zien was op de ctg. Na een een inspanningstest bleek dat het hart toch wel te lijden had onder lichamelijke inspanning en besloten werd dat ze met spoed moest worden gecatheteriseerd. En op vrijdag was ze alweer thuis want haar aderen zagen er prima uit. Snappen jullie het nog? Ik namelijk niet. Het hart lijdt onder inspanning maar in de aderen is niks te vinden. Het schijnt dat het niets kunnen vinden weer te maken heeft met de overgang. Maar goed, we mogen mijn moeder niet stressen en ze moet rustig aan doen, mag o.a. niet tillen. En dat zeggen ze tegen een vrouw in de overgang die schijnbaar oost-indisch doof is op dat gebied. Morgaine weegt toch al meer dan 8 kilo en die tilt ze ook steeds maar weer op. Ze maakt zich druk over waar mijn vader zijn jas ophangt etc.

En dan het goede nieuws op 14 februari is het dan eindelijk zover onze eigen woonwagen is dan in Amsterdam en hopelijk kunnen we er binnen niet al te lange tijd daarna intrekken.
  maandag 31 januari 2005 @ 14:42:21 #244
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_24850806
Tjeetje wat een gedoe Little-Angel gelukkig goed afgelopen.
Wat fijn voor je dat de wagen 14 febr klaar is

Het gaat hier al weer wat beter of het over is geen idee dat hoor ik dinsdag geloof ik weer als de kuur op is. Het heeft nogal een beste impact lichamelijjk op me gemaakt waardoor ik gewoon stuk kwam te zitten waardoor mijn angsten ook weer aan werden gewakkerd. Beetje bij beetje kom ik die ook weer wat te boven en zit dus weer wat beter in me vel.
pi_24851694
Wow Little-Angel dat is behoorlijk schrikken. Jou moeder is dus ook al oost indisch doof en gaat maar door? Wil ze ook alles netjes hebben om haar heen? en is dus de hele dag bezig ondaks dat ze rust moet hebben? ik herken het hele verhaal, mijn moeder had psies hetzelfde en ik kan je vertellen dat het nu enorm goed gaat en dat ze soms zelfs dingen kan laten liggen, maar het is moeilijk om het te leren, maar wel belangrijk dat ze het leert!!!

Rottdog lekker dat je beter in je velletje zit
  † In Memoriam † maandag 31 januari 2005 @ 15:27:21 #246
43556 miss_dynastie
pi_24851746
Little Angel, wat een schrik om je moeder
En wat fijn dat je binnenkort weer in je eigen stekkie zit

Rottdog, goed zo!
pi_24852053
Mijn moeder is inderdaad bijzonder eigenwijs, al beweert zij zelf natuurlijk van niet. Er hoeft maar een koffiekopje verkeerd te staan dan hoor je haar al zuchten en dat ding weer goed zetten. Zo had ik de afgelopen dagen het huishouden op me genomen en gekookt. Dat kan mijn vader namelijk niet. Ze was nog geen twee minuten thuis of alles werd alweer verschoven etc. Ik heb haar een paar keer gezegd dat ze naar de dokter moet luisteren maar het gaat het ene oor in en het andere oor weer uit. Kortom onbegonnen werk. Ik laat haar maar der gang gaan nu, ze zal het zelf wel merken wanneer ze last krijgt en dan kan ik altijd nog zeggen "told you so".

Gelukkig wel, eindelijk onze eigen slaapkamer weer en onze eigen woonkamer zonder mijn ouders en mijn eigen keuken en kruiden, mijn spulletjes en alles wat ik al bijna 10 maanden in dozen heb zitten.
pi_24852159
Little-Angel het duurt misschien ff voor ze het zelf door heeft, maar als ze het door heeft kan het best een klap voor haar zijn. Mijn moeder is door een diep dal gegaan en het is moeilijk om daar weer uit te kruipen. Gelukkig had zij de moed en het doorzettingsvermogen en als ik het zo lees is jou moeder precies hetzelfde. Dus i kan alleen zeggen sta voor haar klaar, spreek haar idd niet tegen want dat werkt alleen maar avenrechts. Sterkte ermee
En wat betreft je huisje: ik ben zo blij dat je straks je eigen stekkie weer hebt en dat je dan lekker tot rust kan komen, je eigen spullen weer om je heen hebt.
Hoe is het trouwens met Morgaine? lange tijd geen foto gezien
  dinsdag 1 februari 2005 @ 08:05:03 #249
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_24857547
Little-Angel, bij sommige mensen is dat druk maken om niks gewoon en is het alleen maar vermoeiender voor hen zelf om er iets aan te veranderen dan het gewoon maar te doen.

Bar, ben blij voor je dat het zo fijn is geweest.

Kozakken hoe is het gegaan gister en verder?
pi_24857761
Ik zal deze week nog even wat foto's op schijf zetten en die mee nemen naar mijn werk en dan zet ik die hier op Fok neer Anitra. Met Morgaine gaat het goed hoor. De koortslip is weg en ze slaapt nu van 19.30 uur tot 07.00 uur door. Deze moeder heeft niks te klagen. Ben alleen erg benieuwd of ze straks wel kan wennen in onze nieuwe woning. Ze is natuurlijk alleen maar bij mijn ouders thuis gewent en bij de oppas.

Luchtbel, ik denk ook dat mijn moeder niet eens door heeft dat ze zich druk maakt om van alles en nog wat. Alleen wij merken dat natuurlijk wel en als een arts zegt dat ze rustig aan moet doen lijkt het mij dat je dat advies ten harte neemt. Maar drie keer raden wie er al weer aan het werk is gegaan vandaag..................mijn eigenwijze moeder.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')