Das toch niet wattig, mutsie, das hartstikke waarquote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:56 schreef Belana het volgende:
gelukkig hebben we elkaar en zijn we daar erg gelukkig mee, hoe wattig dat ook klinkt
Ik had hetzelfde kunnen schrijvenquote:Op dinsdag 25 januari 2005 18:48 schreef Knorretje het volgende:
tex: ik heb het al eens eerder geschreven en gezegd, maar ook hier geen diepe moedergevoelens gehad in het begin van alicia en ook nu met jayden niet. Ik vind baby's geen hol aan, bij alicia dacht ik dat het kwam omdat ik de eerste 4 maanden gewoon gemist heb, maar ik ben gewoon geen 'babymama'
t is dat het na een maand of 5/6 echt leuk wordt en steeds leuker wordt want anders'
Komt vast allemaal goed joh
Ja, maar, ja, maar... zij zien hem maar 'even', en jij de hele dag. Waarmee ik niet wil zeggen dat Noah geen superkindje is, want dat issie wel, maar ff met een babietje tutten is toch anders dan de hele dag (en nacht) verantwoordelijk zijn voor een kindjequote:Op dinsdag 25 januari 2005 19:55 schreef texelonia het volgende:
Maar iedereen in m'n omgeving is helemaal lyrisch over Noah, en leg dan maar eens uit dat het niet zó leuk is allemaal. Kreeg echt het gevoel dat het aan mij lag.
Vragen of ze dat dan niet willen vertellenquote:Op woensdag 26 januari 2005 10:23 schreef livelink het volgende:
Ik weet gewoon dat ik me hardstikke rot voel als ik later hoor dat ze de hele nacht hebben lopen spoken.
Kan ik me voorstellen hoorquote:Op woensdag 26 januari 2005 11:26 schreef livelink het volgende:
Mijn ouders zijn heel makkelijk en hebben het ook regelmatig aangeboden, maar ik vind het zelf zo moeilijk.
Het is zeker even wennen, maar het is ook heerlijk om even geen kids te hebben en lekker uit eten te kunnen zonder dat je op de klok hoeft te kijken. Het is vreemd om thuis te komen en lege slaapkamertjes aan te treffen, dat wel, maar het uitslapen daarna is toch wel weer zalig hoor!quote:Op woensdag 26 januari 2005 12:20 schreef livelink het volgende:
Miss_Dynastie, je bent lief.
Ik krijg ook steeds vaker ruzie met mijn vriend om deze reden, dus ik ga binnenkort wel eens met mijn ouders overleggen. Het is waarschijnlijk iets waar je een keer doorheen moet. Als ik eenmaal weet dat het goed gaat wordt het ook makkelijker om het wat vaker te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |